Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca aveti montate pe logan niste becuri mai ok decat cele stock ... astept detalii

    As vrea sa-mi pun pe masina becuri Philips X-treme Power sau Bluevision .. sincer m-ar interesa ca si altii sa lumineze ceva mai bine ca cele stock ... si in special sa fie lumina alba ... daca aveti asa ceva pe masina ? Sau ce aveti ? Astept detalii ... sincer am auzit pareri pro si contra ... dar mai multe pro pt Philips X-treme Power ... astept si de la voi ....

    Comment


    • Eu zic sa dai 300de ron pe un set de bixenon si gata problema... vorbeste cu unel

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        Eu zic sa dai 300de ron pe un set de bixenon si gata problema... vorbeste cu unel
        sunt legale ? Sau ... parca citisem undeva ..

        PS. mi`a placut ce am vazut la edm aseara

        Comment


        • Yo cu 5 jumate mi-am pus bixenon...montate in juma de ora...si iti spun ca e diferenta mare intre stock si bixenon...
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • Si pe mine m-au costat 5 milioane. e diferenta intre stoc si xenoane (eu mi-am pus doar pe faza scurta) dar e adevarat ca sunt cam ilegale ... depinde de fiecare politist. nu este trecuta nici o referire expresa la xenoane in lege, doar in cea europeana, dar in acelasi timp toate modificarile facute la iluminare trebuie facuta cu certificare RAR, ori pentru xenoane nu exista certificare RAR. deci suntem putin "out".
            speram totusi ca politistii sa inteleaga ca nu tot ce se pune pe masina sunt de fite. unele sunt chiar folositoare (mai putin cele care bat la dracu in ochii celorlalti pentru ca posesorul nu are chef sa le regleze. la aia as folosi caramida )
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Oricum daca te intreaba gaborului zici si u..."n-am ma nene talon"...
              )
              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

              Comment


              • Stie cineva daca o sa fie ceva restrictii de circulatie prin Constanta din cauza lu Bush miercuri?
                O sa faca culoar unic?
                S-au ceva liber de la munca,facultate...etc?

                Comment


                • Cica maine intre 12-14 o sa fie cam paralizat orasu

                  sigpic

                  Comment


                  • Eu mi-am luat bixenon cu 4 mil dar e diferenta de la stock la xenon, nici nu se compara, si app unde scrie in talon ce becuri ai pe faruri ....asa ca nu e nici o grija cu politia....dar ar putea fi un motiv sa te opreasca si atunci te orientezi la fata locului....legal nu are ce sa iti faca cu xenon dar te orientezi....
                    si maine e repetie ca cica merrcuri vin aia in cta.....dar maine preventiv se opreste circulatia.....
                    Last edited by 30rdd; 31 March 2008, 22:50.
                    JUST ME.....30-rdd......

                    Comment


                    • Dracu sa-i ia mai nasol e daia care tineau masinile parcate la bulevard oricum pana pe 5 se termina defapt de pe 5 dimineata totu revine la normal
                      adica boschetari pe strazi mizerie pe strazi etc etc

                      sigpic

                      Comment


                      • Pentru cine nu stia ... afla acum ... CURSE LEGALE la Mangalia de 1 mai ... care merge ?

                        Comment


                        • Unde e locatia exacta ca vad ca stii. Majoritatea organizatorilor inca nu au un raspuns sigur dar tu anunti deja

                          Comment


                          • Apv chestia e ca azi am primit si eu massuri , dar nu mai stiu de la cine...

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ct-07-apv View Post
                              Unde e locatia exacta ca vad ca stii. Majoritatea organizatorilor inca nu au un raspuns sigur dar tu anunti deja
                              din cate stiu ... s-a aprobat ... de catre primarul Mangaliei Zamfir Iorgus ... cursele LEGALE vor avea loc intr-o alta locatie se pare ca mult mai ok .. fata de cea de anul trecut ..nu stiu nici eu prea multe detalii.. se pare ca in curand se va afla exact unde si cum ... daca aflati ceva inainte... postati sa stim si "noi"

                              Comment


                              • Originally posted by MeHy View Post
                                din cate stiu ... s-a aprobat ... de catre primarul Mangaliei Zamfir Iorgus ... cursele LEGALE vor avea loc intr-o alta locatie se pare ca mult mai ok .. fata de cea de anul trecut ..nu stiu nici eu prea multe detalii.. se pare ca in curand se va afla exact unde si cum ... daca aflati ceva inainte... postati sa stim si "noi"
                                nu mai anunta tu ca se face cursa de 1 mai la mangalia doar ca ai auzit ca Iorgus a dat acceptul. Intradevar a dat acceptul dar inca nu se stie locatie si nu o sa fie pe 1 mai cursele ci pe 3 mai din cate am inteles.
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google