Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nici mie nu mi inspira incredere da atat timp cat nu impartim acelasi pat , n-am probleme

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ionut TWY View Post
      Nu ma.
      Mie nu imi inspira incredere si doream sa stiu parerea voastra.
      Merci...
      Nici mie nu imi inspira incredere...dar totusi fata de alti care au fost asta a mai si facut cate ceva.
      O singura chestie a promis acum 8 ani in urma...cand a schimbat parcul auto de autobuze ratc din constanta...a promis ca peste 8 ani le schimba...si sincer sa fiu sau cam facut 8 ani anul asta si poate le schimba si el cu altele mai noi...euro4

      Comment


      • Autobuzele astea care sunt acum sunt destul de bune. Nu vad de ce ar schimba autobuzele... In primul rand asfalteaza ceea ce ne doare acolo unde linia de tramvai era nefolosita. Daca scoate toate liniile de tramvai nefolosite si asfalteaza e mult prea bine.

        Comment


        • Stiu ca inca mai merg...dar asa se lauda el ca le schimba odata la 8 ani

          Comment


          • Nu au trecut ma supercar 8 ani ca eu ma duceam in a8a la meditatii cu alea vechi inca deci au vreo 6-7ani

            sigpic

            Comment


            • Vreau marker cu vopsea rosu passion 021C ... am fost la carrefour si nu mai aveau , am vazut ca ar costa in jur de 6ron ca aveau pe tablia de mostre ... stie careva daca gasesc la real sau in alta parte ? Sa nu umblu de bezmetic ... mersi
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • Pe poporului pe la magazine cred

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ct-07-apv View Post
                  Autobuzele astea care sunt acum sunt destul de bune. Nu vad de ce ar schimba autobuzele... In primul rand asfalteaza ceea ce ne doare acolo unde linia de tramvai era nefolosita. Daca scoate toate liniile de tramvai nefolosite si asfalteaza e mult prea bine.
                  eu face un update la tine : anul asta, daca mai iese primar (DACA !!!) ar trebui sa scoata si linia 102 si sa bage autobuze (august - 80 autobuze noi)
                  Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by renesis24 View Post
                    eu face un update la tine : anul asta, daca mai iese primar (DACA !!!) ar trebui sa scoata si linia 102 si sa bage autobuze (august - 80 autobuze noi)
                    Din ce auzisem eu o sa o scoata. Nu este sursa sigura este doar o "barfa". Prefer sa o lase inca si sa termine de asfaltat si scos restul liniilor si de adus canalizarile la nivel ca sincer macar unde sunt linii stii si mergi incet dar la cate o canalizare pe care nu o vezi si dai in ea incepi sa injuri in taote felurile asta in caz ca nu distrugi ceva la masina

                    Comment


                    • Uitati ce a gasit prietenul nostru andy_x3m prin constanta
                      Attached Files

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ct-07-apv View Post
                        Din ce auzisem eu o sa o scoata. Nu este sursa sigura este doar o "barfa". Prefer sa o lase inca si sa termine de asfaltat si scos restul liniilor si de adus canalizarile la nivel ca sincer macar unde sunt linii stii si mergi incet dar la cate o canalizare pe care nu o vezi si dai in ea incepi sa injuri in taote felurile asta in caz ca nu distrugi ceva la masina
                        credema k stiu f bn... prin august trebuie sa se apuce de scos si 102... d canalizari nush nik....si eu injur d fiekre data... ce sa-i faci asa e in romania... oricum proiectul pentru liniile de tramvai e aprobat (fonduri europene)...

                        PS: acolo lucrez, ar fi culmea sa nu aflu
                        Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                        sigpic

                        Comment


                        • Pe langa bentley am trecut si eu azi , l-am vazut in fuga (eram plecat cu masina de serviciu)
                          Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                          sigpic

                          Comment


                          • Sper sa puna multe autobuze pe traseul lui 102 ca o sa fie aglomerat daca nu pune.Cateodata, dimineata nici in tramvaiele acelea lungi nu ai scaun.Si mai am nevoie de el 2 ani.

                            Comment


                            • Din cate stiu pentru linia 102 sunt destinate 50 de autobuze... banuiesc ca nu o sa fie chiar atatea pe linia respectiva... de circulat o sa aiba acelasi regim ca si autobuzele de pe restul liniilor...
                              Dacia Logan MCV 1.5 dC 85 CP
                              sigpic

                              Comment


                              • Am vazut eu bine sau rollsu are capcana la roata?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google