Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imposibil...Luni intru in posesia celui mai dorit dintre loganuri!Mai sunt circa patruzeci de ore pana la intalnire...Nu am spus ca parca mi-ar naste nevasta?

    Comment


    • Da scuze asa e ... Am omis... Atunci te asteptam la urmatoarea intalnire...

      sigpic

      Comment


      • ...Si cand mi-a nascut nevasta credeam ca stiu ce urmeaza,dupa vreo cinci-sase ecografii,si tot am avut o surpriza !Asa ca te rog,nu-mi rasuci cutitul in nerabdare!
        Pe unde stai in Eforie?

        Comment


        • Ma voi stradui sa ajung si la intalniri,deocamdata injur la greu metropolitanul.De-ar sti ei ce rol important au avut la luarea deciziei de a-mi lua alta masina!

          Comment


          • Eu in eforie stau prin spate pe la biserica veche... Dar acum sunt in ct... pe olteniei

            sigpic

            Comment


            • Acum trebuie sa plec,mai am oarece probleme de rezolvat si am si o nunta inseara asta si trebuie sa ma fac frumos...Oare de ce ,ca eu am pacalit-o deja pe a mea!Bye.

              Comment


              • Gps.

                Baieti am si eu o mica problema si apelez la bunatatea voastra de a ma ajuta . Ca sa nu lungesc vorba, am nevoie de un GPS, imprumut, pentru 1 saptamana, incepand cu data de 17 Sep. , credeti ca ma poate ajuta cineva . Este dispus vreunul din voi sa faca un bine ? Astept raspuns pe mess , sau la intalnirea de Duminica . Multumesc anticipat !
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Duminica asta la intalnire sau cherhana am impresia ca cineva (nu spunem cine) va veni cu solutie de indepartat petele cu dedicatie speciala catre The silver bullet, care aseara a primit un botez cu cola pe bancheta din spate. N-are rost sa exprim micutza criza facuta de proprietar (pe care-l durea la basca de pantalonii "raufacatorului") la vederea "dezastrului":
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • Pai da ma raufacatoru dupa ce varsa sucu , cica ah la naiba am dat si pe pantaloni , dupa 5secunde a e bine mi-a mai ramas juma de doza sa beau... Deci sa turbezi nu alta )

                    sigpic

                    Comment


                    • Ps in juma de ora cobor la masina sa vad dezastru acum pe lumina daca vedeti ca a refulat marea a crescut nivelu marii brusc si auziti urlete inseamna ca cineva a fost aruncat in mare daca nu inseamna ca nu e foarte grav patata...

                      sigpic

                      Comment


                      • Ba ce rau e asta ) si bravo "raufacatorului" pentru ce a zis ... ( ah ce bine mai am juma de doza ) )
                        Logan 1.6MP

                        Comment


                        • Era o bancheta de aur?

                          Comment


                          • Era bancheta mea

                            sigpic

                            Comment


                            • Proaspetii brutari din Constanta (mai exact Eforie) sunt rugati sa ne prezinte experienta lor pe forum. Se stie el care, poate facem schimb de retete de paine.
                              Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                              Comment


                              • Intr-adevar se intrevede concurenta pentru firma dobrogeana Eu zic sa faca paine special pentru intalniri
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google