Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care m-ati ``turnat`` ma?

    sheehan zi tot ce stii si de unde altfel nu recunosc nimic

    Andrushk esti un paracea mic si ofticos
    Last edited by SoNyKeL; 25 September 2008, 00:54.

    sigpic

    Comment


    • Vrei sa te torn cu linkul? Mai bine spune tot si nesilit...
      Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

      Comment


      • Pufy eu n-am zis nimic. Pe onoarea mea de loganist!!! :P
        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

        Comment


        • Sheehan esti agent dublu nui corect... Ia baga tu o reteta aici la baiatu ca m-am sculat mie foame...

          sigpic

          Comment


          • Sonykel brutarul

            Sonyk, ti-am vazut painea pe SP si pot sa zic ca ti-a iesit super pentru prima ta incercare.

            Eu folosesc programul de facut paine integrala si iese o bunatate de paine pe program lung. Mai nou adaug si miez de seminte de floarea soarelui pe aceeasi reteta de la pag 7 din manual si iese super.

            Eu folosesc numai faina integrala (care e mai sanatoasa pt ca are mai multe fibre) de la o moara de tara de la bunici si nu mai folosesc faina din comert pentru ca am avut surprize neplacute. De vreo 2 luni nu am mai cumparat paine, la 2 zile mai coc una, folosesc functia delay , pun de seara ingredientele si dimineata ma trezesc cu paine calda la masa.

            Trebuie sa te avertizez insa ca exista totusi tentatia de a manca mai multa paine ceea ce nu cred ca ti-ar prinde bine la sanatate si la suspensiile Mcv-ului.

            Pofta buna si scuze constantenilor ca am fostat offtopic.
            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

            Comment


            • Care vreti sa avem o intalnire in impul sapatamani Miercurea la 20:30-21:00 ce ziceti va bagati
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • Deci Duminica 12 octombrie care vine la Tulcea la si vrea sa intre ca participant plecarea e de la ora 7-30 dimineata si la 8-30 sa fim in tulcea cand incep inscrierile.
                Iar ca vizitatori/spectatori cursele incep de la ora 13 deci puteti sa plecati ceva mai tarziu din constanta.
                Pana acum merg eu,Pigoo si alexneagu

                Comment


                • Si eu si andy_x3m dar nu cred ca vom plec de la 7 noi vom pleca mai tarziu... Adica din punctul meu de vede imi este indiferent depinde de andy el e sofer , oricum noi venim doar ca spectatorii si eventual sa facem galerie

                  sigpic

                  Comment


                  • Pentru cine nu stie despre ce e vorba sa intre aici http://forum.*******.ro/showthread.php?t=92424

                    Comment


                    • E tot aici un topic inchis in care a dat hellman detalii cine vrea sa citeasca acolo ca nu te lasa scriptul forumului sa pui linkuri externe
                      http://www.loganclub.ro/forum/12_oct...cea-t7230.html
                      Last edited by SoNyKeL; 6 October 2008, 02:11.

                      sigpic

                      Comment


                      • Pana la urma, cine mere si la ce ora? De unde se pleaca?
                        sigpic

                        Comment


                        • Noi plecam pe la 7.30 asa k sa ajungem la inscrieri ... Ne vedem acolo pt ca cursele incep la 13
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • Noi plecam mai tarziu ........dar e posibil ca eu sa fiu in tulcea de sambata si duminica vin direct la kogalniceanu daca nu eu pe la 11 am plecat din cta ca nu are rost sa mergem de dimineata
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • Pai si pigoo tu cum vi?
                              daca e plecam 3masini de odata adica andy pigo si alex

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu plec cu cosmin cu masina lui a mea ramane acasa cumintica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google