Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Membri Logan Club Mioveni va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Cu o mica intarziere , scuzabila, sper, va urez si eu un "la multi ani", si implinirea tuturor dorintelor. Cu stima, FLO.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • daca zilele urmatoare vedeti un Logan alb cu scoala si una mica la volan care nu semnalizeaza si merge aiurea nu disperati este NEVASTAMEA care a inceput scoala de soferi !!!!!

        Comment


        • Salut baieti! Am si eu niste intrebari si daca imi poate rasp. cineva: cat costa un Satelit de comandă radio si o cotiera de prestige?? ms anticipat

          Comment


          • O prezentare pe data de 27 Februarie la HOTEL BALADA NEJ ora 15.

            Comment


            • Prezentare de....???
              sigpic

              Comment


              • O fi vreo prezentare de produse culinare traditionale romanesti . In cazul asta ne bagam??
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Originally posted by Shaq_Aurel View Post
                  Salut baieti! Am si eu niste intrebari si daca imi poate rasp. cineva: cat costa un Satelit de comandă radio si o cotiera de prestige?? ms anticipat
                  Cotiera originala de prestige neagra la rentcar constanta e vreo 280ron dar daca ai rude sau pe cineva din galati o poti lua de la reprezenta nalba galati cu 180ron.

                  Comment


                  • Merita sa mergeti

                    Originally posted by FLORYN View Post
                    O fi vreo prezentare de produse culinare traditionale romanesti . In cazul asta ne bagam??
                    Mergeti si voi sa vedeti ceva interesant.nu pot da mai multe explicatii.
                    Lui andy_x3m i-am spus

                    Comment


                    • Sa inteleg ca este "top secret" , dar la's nea Any , ca tot aflu eu ce si cum.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Rectific data 28 FEBRUARIE la HOTEL BALADA NEJ SoNyKeL stie si el despre ce este vorba.MERITA
                        Attached Files

                        Comment


                        • Da...recomand acea prezentare este ceva interesant...
                          Off topic:Ady poza cu intrarea de la Balada are vreo 1500 de ani spun asta pentru ca Balada Nej e "casa" mea cand ajung in Constanta si cazarea e de nota 10.
                          sigpic

                          Comment


                          • ce e ma la balada nej??? sa mor daca stiu

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by SoNyKeL View Post
                              ce e ma la balada nej??? sa mor daca stiu
                              Simpozion METABOND

                              Comment


                              • Salutare baieti...Maine(25) incepand cu ora 10 si pana pe la 12 sunt in Constanta in fata la Camera de Comert...un prestige gri platine cu numere de bucuresti(JIG)...cine nu are ce face pe acasa poate vine si imi tine de urat vreo jumatate de ora
                                Last edited by valeriuciprian; 24 February 2009, 07:38.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google