Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valerica , lasa si tu un nr. de telefon , ca te vizitez , ok?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • flo, da-mi un trr daca meri sa te vezi cu valeriu. Parca si eu la-s vizita
      sigpic

      Comment


      • .......Maine(25) incepand cu ora 10 si pana pe la 12 sunt in Constanta in fata la Camera de Comert.....cine nu are ce face pe acasa poate vine si imi tine de urat vreo jumatate de ora ...................



        M-a sunat Valeriu. A picat chestia de mai sus. Sorry pentru neplacerile create

        Comment


        • Baieti...da eram mai bine daca lasam si un nr de telefon...am ajuns pe la 12 la camera de Comert si am dormit pana la 14 in masina..
          Scuze celor care vroiau sa ma vada...data viitoare
          sigpic

          Comment


          • Pai eu am citit aici ca sa contramandat, asa ca am lasat-o balta . Sincer chiar imi pare rau ca nu ne-am intalnit . Ramane pe alta data , ok?
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Da...asa este...l-am sunat pe Lucian sa posteze ca se amana...ca la mine la firma nu stie stanga ce face dreapta
              Mai pe romaneste planul se face pe loc...unde ,cand si cat stam.Data viitoare
              sigpic

              Comment


              • salutare
                cine mai face resoftari in C-ta si la ce preturi ?daca e cineva sa imi dea si mie un semn vreau neaparat sa imi fac resoftare
                bft si numa'bine

                Comment


                • soft DimSport preturi promotionale pt Dacia Logan. pt mai multe detalii pe privat
                  1.6 MPI CRAZY DRIVER

                  Comment


                  • Bodykit logan din fibra de sticla preturi bune, diverse modele pentru cine e interesat.

                    Si vreau si eu o parere despre barile din pozele de mai jos
                    Attached Files
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • Hellman parerea mea e ca sunt super, acum depinde si de gusturile altora
                      sa le vedem finisate vopsite cred ca vor arata si mai bine
                      dar proiectoarele ?nu le mai pui?

                      Comment


                      • --------------------------------------------------------------------------------

                        Salutari de la Logan Club Brasov !!!!!!

                        Va rog sa intrati pe threadele de mai jos ptr.a posta propunerile voastre referitor la calendarul de intalniri si bineinteles ca sunteti invitati si la intalnirile care au loc la Felix si Sibiu unde daca doriti sa participativa rog sa va treceti pe lista deschisa in threadurile respective .







                        Va multumesc si va astept sa ne intalnim.
                        __________________
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • OK, nea Sebi , multumim frumos pentru invitatie.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Baieti , cine are relati la politia buletine? Am nevoie de un "ajutor".
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • zi Florine ca poate facem ceva
                              care e problema?

                              Comment


                              • Am tot ce-mi trebuie pentru dosar , dar la ei dureaza 2 saptamani pana iti elibereaza noul ID card. Iar eu il vreau repede , asta-i buba.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google