Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor va doresc un Paste fericit alaturi de cei dragi voua, multa sanatate si spor in casa .
    Cu stima, FLO.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
      Lc. Sibiu
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • LoganClub Pitesti va ureaza "Un Paste fericit!"...restul e Logan!

        Comment


        • Fie ca LUMINA INVIERII sa va aduca numai liniste in suflete si bucurii alaturi de cei dragi!
          Membrii Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Paste Fericit alaturi de cei dragi! sa ne auzim cu bine....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • LoganClub Botosani va doreste ca masa si casa sa va fie pregatite pentru sarbatoare, iar sufletul impacat, linistit si plin de pace si bucurie!
            Paste fericit!
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • o cam forteaza astia
              sigpic

              Comment


              • Hristos a inviat . Logan club Galati va ureaza un "Paste Fericit" restul e logan.

                Comment


                • Un Paste plin de bucurii,lumina invierii sa va patrunda in case si in suflete. Paste fericit Tuturor! Hristos a inviat!-Logan Club Tulcea-
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut. Cine are cunostinte la Omniasig? Astia sunt cei mai afurisiti asiguratori pe care i-am intalnit pana acum. Nu vor sa-mi deruleze dosarul de dauna pana ce nu semnez act aditional la contract cum ca sunt de acord cu franciza. Mi se pare ca fac un abuz. Asa ca cine poate sa ma ajute cu un sfat sau orice poate fi util as fi recunoscator.
                    DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                    Comment


                    • Deci tu ai acum contractfara fransiza? Daca da, e semnat pe o perioada mai mare de timp, gen cat dureaza leasingul/rata? In acest caz, nu semna nimic si tragem o fuga la CSA pentru ca e un abuz, ei incalca contractul. Daca ai semnat actul aditional nu mai ai ce sa le faci, deci MARE GRIJA!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu am semnat nimic, deocamdata. Am cerut timp de gandire. Ei invoca un articol 19 din contract prin care spune ca pot sa rezilieze contractul cu mine daca ei considera ca relatia dintre mine si ei este paguboasa pentru ei. Ca atare nu am de ales decat sa semnez aditionalul sau sa reziliez contractul cu ei. Dar eu cred ca asta nu are cum sa influenteze dosarul meu de dauna existent, care trebuie sa se desfasoare in baza contractului incheiat anterior.
                        DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                        Comment


                        • Pot sa iti puna ca data de incepere a actului aditional o data anterioara evenimentului. Repet, CSA - nu au voie sa modifice un contract fara acordul partilor. Iti fac masina si dupa pot rezilia, daca ei doresc. Nu vad tu de ce nu ai rezilia. Sunt atatea companii care au oferte mai bune si sunt mai seriosi.
                          Numai de bine

                          Daca ai rata, nu vor rezilia. Ii obliga contractul cu banca;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Asa este, numai ca din ce am aflat eu dosarul meu de dauna existent se poate derula si daca eu semnez rezilierea contractului. Dar asta atrage dupa sine faptul ca dupa ce eu bag masina in service si mi-o repara va trebuii sa astept o vesnicie pana ei vireaza banii, in caz contrar service-ul imi tine masina blocata acolo pana isi primesc banii.
                            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                            Comment


                            • In maxim 48 de ore sunt obligati sa dea acceptul de plata, iar virarea banilor nu poate dura mai mult de 14 zile lucratoare (aprox 3 saptamani).
                              sigpic

                              Comment


                              • Salut! Cine ma poate ajuta si pe mine intr-o problema. O buna prietena de-a mea, putin "lovita in aripa" a rupt suportul de la GPS( ala de-l tine in parbriz). GPS- ul este Clarion MAP 680. Unde gaseste un suport nou?
                                DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google