Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Loganu View Post
    si gratarele pe plaja ? ) acuma avem si bucatar oficial floryn
    Facem , facem , numai sa fim de acord cu totii pentru asta . Ramane de discutat la intalnire , ok?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Mai baieti sunte-ti cu adevarat un club (grup), nu mare, dar cu siguranta unit si devotat. Felicitari celor care l-au infiintat, sustinut si au fost (sunt) trup si suflet pentru aceasta cauza. Sunt la prima intalnire si deja ma simt de parca as fi de foarte multa vreme printre voi... Sunte-ti cu totii super Ok... tot ce sa intamplat astazi denota bunul simt, iar aerul prietenesc spune totul... BRAVO- LoganClub Constanta.
      Ne vom revedea cu siguranta...

      Comment


      • ma bucur ca ti-a placut...

        sigpic

        Comment


        • Cine vrea sa isi incalte masina de iarna, pe strada Atelierelor a doua vulcanizare pe drepta cum vii dinspre strada Bucuresti, costa doar 50 ron cu tot cu echilibrat. Tel.0721720095 este numarul de la vulcanizare.

          Comment


          • eu le-am schimbat cu 30 de lei in navodari...dejantat...montant noile cauciucuri si echilibrat

            Comment


            • E foarte bine ca le-ai facut cu 30 de lei. Era si mai bine daca ne ziceai si noua treaba asta inainte sa le incaltam cu 60 de lei (eu cel putin atat am dat).
              Leo, merci de info!
              Last edited by andy_x3m; 5 December 2009, 14:17.
              sigpic

              Comment


              • bai ca tot mi-am adus aminte...in seara asta vine mos nicolae .... si eu sunt copchilu' pe aici ...maine primesc ceva ?

                Comment


                • doresc sa ma apuc de revizie si vreau informatii despre ulei, filtru de ulei, de aer, de habitaclu
                  tip/ pret/ loc de cumparare
                  ms anticipat
                  mai multe pareri, mult mai bine

                  Comment


                  • 2peste ceafa...

                    PSU , glumesti sau ce? ca nu am inteles . vrei sa-ti faci reviziile singur? sau ce sfat.
                    toti facem reviziile la tulcea.
                    de fapt ai 2 mari optiuni tulcea si olteanu. deci nu inteleg rostul intrebariilor tale fi mai explicit.
                    Last edited by SoNyKeL; 5 December 2009, 15:11.

                    sigpic

                    Comment


                    • pentru cate ai facut anul asta.... am eu un par frumos adus de la campu-lung muscel, dar nu pot sa ti-l dau ca maine sunt la munca

                      Comment


                      • PSU , glumesti sau ce? ca nu am inteles . vrei sa-ti faci reviziile singur? sau ce sfat.
                        toti facem reviziile la tulcea.
                        de fapt ai 2 mari optiuni tulcea si olteanu. deci nu inteleg rostul intrebariilor tale fi mai explicit.

                        sigpic

                        Comment


                        • nu vreau sa fac revizia la reprezentanta
                          pentru un amarat de schimb de ulei si filtre dau peste 500
                          asa gpl= 190, uleiul 200, deci o economie de minim 100
                          ma intereseaza sa-mi repar masinuta singur, doar e dacie si vreau sa incep sa-mi bag nasul sub capota
                          si am postat ca poate stiti si voi pe undeva oferte de ulei, filtre, etc
                          schimbul la filtrele de gpl il fac la piata rosu

                          Comment


                          • esti sigur ca e 5 mil ?
                            Mai mult de 3 mil nu te ajunge...a facut umflatelu revizia cu tot cu placute de frana si l-a ajuns 3.8 daca nu ma insel
                            De ulei vorbeste cu ptk sau cu catalin ca ei aveau de vanzare

                            Comment


                            • Are drepate .... revizia la GPL e dubla.... dar tot nu mi se pare normal sa te bagi la GPL sa umbli singur.....
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • loganu te inseli cu tot cu placute ma ajuns aproape 6mil din care 3mil erau placutele.
                                la 1.4 e in jur de 2.5mil revizia(ulei elf , filtru ulei si filtru aer) , eu zic sa dai un telefon la tulcea si sa intrebi ca nu musca. daca pe tine te convinge vreun service amarat de cartier ptr o economie de cativa zeci de lei , tinand cont de cum se comporta tulcea cu clientii in general si tinand cont de ce cadouri am primit.

                                asculta sfatu meu nostru , suna la tulcea spune ca esti din ct ce motorizare aia ca e gpl etc si intreaba de pret sa-r putea sa iesi mai ieftin sau la fel dar ai garantia si stii ca esti tratat cum trebuie...

                                ai putea sa cauti si pe aici.
                                Last edited by SoNyKeL; 5 December 2009, 20:33.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google