Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate va intereseaza.
    Luni seara pe la ora 21 plec la Craiova si ma intorc marti dupa amiaza in jurul orei 17.

    Comment


    • cine vine la cafe deko , joi seara in Phoenix? e 25 de lei biletu.
      Pana maine vreau un raspuns.

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by jkl View Post
        Poate va intereseaza.
        Luni seara pe la ora 21 plec la Craiova si ma intorc marti dupa amiaza in jurul orei 17.
        Cand oi fi in vacanta vin cu tine...ca imi place sa ma plimb )

        Comment


        • ma dar plimbaret esti tu logane!

          Comment


          • ce ma aici e cafenea...vere te prind eu cand vi la mine sau invers )

            Comment


            • Deci nimic concret.La 7 am plecat din Navodari,deci daca e ceva de adus din Tulcea astept telefon

              Care stie unde montez si eu,ieftin, 2 amortizoare fata la logan.
              Last edited by gxg; 27 April 2010, 14:23. Reason: Automerged Doublepost
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • Distractie frumoasa uratilor

                Comment


                • Poate va intereseaza.
                  Joi dimineata plec la Star Service Tulcea cu masina de munca pentru reparatii.

                  Comment


                  • Poate ne intalnim acolo pentru ca vreau sa-mi fac revizia de 45mii... Dar mai intai sa-mi fac o programare ... sanatate

                    Comment


                    • care imi dati si mie un pont unde se angajeaza la PLIANTE sau ceva de genu ...

                      Comment


                      • Merge cineva la Delta Drag Challange? Eu parca as merge dar daca ne adunam mai multi ar fii mai frumos.
                        sigpic

                        Comment


                        • pe ce data este?... mai spune niste informatii daca esti in tema ...

                          Comment


                          • duminica sunt cursele la tulcea pe aeroportu kogalniceanu. kogalniceanu de tulcea.

                            sigpic

                            Comment


                            • As merge si eu dar sunt plecat din localitate. M-as mai si da nu doar ca sa ma plimb sa o vad pe mandra mea cum este fata de celelalte masinute ca asa mie imi place cum alearga dar sa o vad si eu la START )
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Cautati pe goagal "delta drag". ca sa nu pun link aici si sa imi iau buline colorate.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google