Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am modulator maaa si am stickuri de rezerva

    Comment


    • caut loc de munca..nu conteaza unde .. si nici salariu ...dar cu program acceptabil !

      Comment


      • am deja .. se aude super bine dar ocupa prea mult loc

        Comment


        • da-i un pm lu nenea pigoo sau deluxe .... ei's baietii cu muzica si sigur te vor ajuta ..is super de treaba

          Originally posted by PTX View Post
          ok... multumiri si fotografului care este pe persona fizica el oficial si fidel clubului si participa la fiece intalnire,le are cu pozat'u iar o poza cuprinde mai multe elemente: o roata o mana,un cap,etc, si se apreciaza faptu ca e cel mai mic si are functie bre,ce sa-i faci...;)...la mai multe intalniri
          Apreciez ca nu te-ai luat de paru meu

          Loganule, las-o tata mai usor. O sa tocesti tastatura aia!
          Last edited by andy_x3m; 17 May 2010, 12:36.

          Comment


          • help

            Salutare am si eu nevoie de un sfat ...am un prieten care are o alarma cu pager black widow (nush daca e corect) insfarst ...omul vrea sa imi dea alarma ca masina a avut accident si e varza ....ideea este ca nu stiu ce trebuie sa iau de pe masina efectiv ca sa mearga alarma bine daca vreau sa o montez.
            Mai pe scurt telecomenzile le are, goarna, doar cutia este pe masina m-am uitat la ea si e multe cable ... de care sunt tot felul de chestii prinse de ea ....pot scoate doar cutia sau e mai bine sa iau si cablaraia dupa mine
            Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

            Comment


            • iei toata cablaraia
              cu tot cu mufele aferente
              si le tunzi in asa fel in cat sa fie cat mai lungi. ai grija in timp ce o ``tunzi`` sa nu faci scurt intre firele alarmei ptr ca are componente sensibile.
              nu fi stilu cioban sa o smulgi. ia un cleste micut , foarfeca , unghierea si tinde frumos feicare firicel cat mai lung posibil daca ai min 15cm e perfect dar si cu 5cm faci treaba. vezi daca e cu pager
              sar putea sa aiba si antena ptr pager , senzori ,ce are ,eventual o cutie cu un led si un potentiometru e mica senzoru de soc, eventual ceva relee.
              ce masina e tot logan?
              Last edited by SoNyKeL; 22 May 2010, 20:06.

              sigpic

              Comment


              • Merci e pe un opel si chestia ca nu am acces tot timpul la ea...apropo se poate sa nu mai functioneze daca tai firele de pe acolo
                Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                Comment


                • Merci e pe un opel si chestia ca nu am acces tot timpul la ea...apropo se poate sa nu mai functioneze daca tai firele de pe acolo
                  Attached Files
                  Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                  Comment


                  • cine se duce vineri la tulcea si are loc de un pasager mare si pufos???

                    la cum arata pageru si montaju initial nu mi-as bate capu cu alarma aia...
                    Last edited by SoNyKeL; 26 May 2010, 13:08. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • 2 pasageri......eu si sony
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • ia ui semnatura serioasa, om cu o0
                        Attached Files
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • ca sa fie clar pt cei fara coloana vertebrala care ma mananca de cur pe la spate, intr-o semnatura nu poti pune 2 imagini, precum si nici nu pot scrie mai mult de 150 caractere unicod sau tag html ... deci semnatura de azi noapte la care preacinstitii au dat printscreen, era streulea care se juca

                          acum 2 ani la fel s-a intamplat, si nu am mai fost luni intregi, am zis ca v-ati maturizat dragilor, eu nu mai vin la intalniri decat in momentele in care cineva va avea nevoie de ceva, va las pe voi patronii care va simtiti, raman prieten cu toti care merita
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • Dar ce s-a intamplat?......
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • cristi, esti cu capu )

                              vin duminica si lamurim, si aia care au ceva cu mine, sa-mi zica in fata ;)
                              Last edited by SoNyKeL; 29 May 2010, 15:07. Reason: BRASOVEANCA STYLE
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • Originally posted by crististreulea View Post
                                ia ui semnatura serioasa, om cu o0
                                mda, nu sunteti nici voi sanatosi dar nici eu pentru ca i-am pus acea semnatura. trebuia sa fie o gluma si voi ati luat-o in serios
                                imi cer scuze Supraveghetorului Omniprezent DeLuXe pentru neplacerile create
                                dupa cum a spus si el, userul simplu nu isi poate pune o semnatura asa de lunga, doar un moderator poate pune o semnatura peste limita de caractere impusa.

                                inca odata imi cer scuze pentru neplacerile provocate
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google