Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi ora 11.15 in Agigea pe sensul de mers spre Constanta se deplasau 3 camioane de transport autoturisme pline cu DACIA DUSTER. De unde oare veneau? Intradevar sunt frumoase, pacat ca nu am apucat sa la pozez.

    Comment


    • iaute cine e vip acuma s-a terminat cu jmecheria ma pufi

      Comment


      • Originally posted by yrman View Post
        aveti idee cat ar costa echilibrarea unei roti?
        Depinde de ce plumbi intra ... dar cam 10 lei/roata te ajunge.

        Comment


        • jkl ce ma oftic ca nu le-am vazut , ii rugam pe colegii prin statie sa opreasca sa le admir. niste poze etc. si m-am tot perindat pe acolo la ora aia. ciudat ca veneau de la agigea spre ct.

          loganu ma 3.14-3.14 pe el de VIP ma lasa rece.
          Last edited by andy_x3m; 16 March 2010, 18:43.

          sigpic

          Comment


          • eu am vrut sa intorc masina sa le fac o poza macar, dar nu ma lasat sefu (pe el nu il intereseaza loganurile). intradevar ciudat ca mergeau spre Constanta. poate erau cele care au fost la Geneva, dar erau cam multe.

            Comment


            • poate erau respinse de la export...
              cand se merge la tulcea pentru lansare?

              Comment


              • probabil din port sau de la eforie. stiu ca la constanta parca nu e rampa de coborat autoturisma de pe tren.
                sigpic

                Comment


                • eu zic sa ne facem paparazzi pe domeniul auto


                  @ PSU cam multe vrei si tu nu ti se pare ?

                  Comment


                  • le-am vazut si eu la intoarcere. erau 3tiruri se duceau in port agigea la export , colegii de pe tirurile de la dacia cica nu au statie sau nu vor sa raspunda. dar cei din trafic au zis: ``din discutii din parcari``
                    ca ar fi chele doar vopsea metalizata si se duc la export. la 11 ar fi fost arr , cantaru , vama si tot tacamu la poarta 10 si au facut cale intoarsa ca nu stateau prea bine cu graficele de odihna sau ceva de genu , si au mai stat sub podu de la selgros cica...
                    dusterul se lanseaza la sfarsitul lui aprilie. nu va mai agitati atat ca degeaba. nu va mai luati dupa promotor ca tot degeaba.
                    in romania apare in showroomuri 4x2 la inceputu lu aprilie
                    4x4 sfarsitu lu aprilie inceputu lu mai.
                    Nu se fac toate lansariile in acelasi timp la toti dealerii. Poate nu vom fi primi care il vom vedea , dar sigur va merita asteptarea.
                    Faceti diferenta , intre lansarea la geneva , lansarea in ro , lansarea la dealeri , si ``porti deschise``

                    psu , tu daia sa-ti iei , daia respinsa la export aleas cele mai bune , au doar putin praf pe bord daia le-au respins.
                    Last edited by SoNyKeL; 16 March 2010, 18:28. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • Mai daca vorbiti de Duster: pe data de 8 martie eram pe drum spre Bucuresti si am vazut aproximativ 5-7 tiruri cu Duster, se indreptau spre Constanta...

                      Comment


                      • da vor fi niste discutii lungi si interminabile pe subiectu asta pana la lansare.

                        sigpic

                        Comment


                        • am vazut azi iar dusterele , irman a vazut ca le fugaream
                          unu dintre tiruri era dotat cu statiee.
                          dece vin de la agigea din port inspre ct???
                          ptr ca s-au facut niste incurcaturi si s-au dat mai multe decat trebuie ptr export asa ca ce a ramas se da la dealeri zonali. deci un mit spulberat cum ca ce e ptr export e diferit sau e mai bun nu se tine cont la livrari ca unele asa ca unele invers.
                          ce am observat erau toate 4x2 dupa amplasamnetul esapamentului , erau dci , doar unu parea full ptr ca avea proiectoare.
                          aveau anvelope michelin normale. si culoarea aia maro e bestiala.
                          Attached Files
                          Last edited by andy_x3m; 18 March 2010, 18:04.

                          sigpic

                          Comment


                          • pentru tine a fost dragoste la prima vedere ... duster pufi

                            Comment


                            • eu ca eu , da lu maicamea isa pus pata rau. a zis ca vrea maro sa nu mai iau gri ca toti ``taranii`` au eu nam pretentii decat sa fie 4x4 full alte pretentii nu am
                              Last edited by SoNyKeL; 18 March 2010, 18:20.

                              sigpic

                              Comment


                              • Sonykel ai avut noroc,asteptarea tia fost rasplatita. vezi pe site-ul lui dacia ca leau bagat deja la vanzare: dotari,versiuni si preturi. fa-ti calculul la venituri si da-ti comanda de unu, poate vine pana mergem la Tulcea (ca sa mergi cu el).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google