Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu va pazeam saptele sa nu se infiltreze nimeni in mica noastra coloana.....de aici si consumul mic de 6,6L/100km, mergeam in spatele vostru deci aveam portanta mare, vantul trecea de mine etc etc )))
    S.catalin tu o sa scoti consum 2% sau vei incepe sa produci combustibil in frana de motor )
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • si cand ai iesit pe camp ce pazeai?

      sigpic

      Comment


      • Antena ta de pe masina mi-a taiat portanta si vantul m-a destabilizat si rezultatul a fost cutremurator ))))
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • Originally posted by SoNyKeL View Post
          si cand ai iesit pe camp ce pazeai?
          nu avea mai mult de un metru pana la copac. Era fix pe mijlocul masinii, nu acea cum sa strice proiectoarele Bine ca am ajuns sanatosi acasa. Ar trebui sa mai treaca pe la biserica sa mai aprinda o lumanare si sa dea de baut la colegi

          Comment


          • da da chh colega , liber colega... chhh jale jale las-o incet ca dupa curba e accident , mersi colega chh chh

            sigpic

            Comment


            • Baieti am nevoie de putin ajutor: la Spiru' e un profesor pe nume Grecu' si as vrea sa imi scap prietena de el ... adica un examen greu... bla bla bla... (stiti voi...)
              Intrebarea: se poate vorbii cu el de aranjarea examenului sau cu nevastasa...? multumesc... mess id.: s.catalin_85 (buzz)

              Comment


              • ca tot suntem la capitolu PCR (Pile , Cunostiinte , Relatii ) am si eu nevoie de ceva PCR-uri la Metro , Selgros

                sigpic

                Comment


                • Daca aflati ceva mai mult de accidentul de la 100 m de barierele de la intrare in mamaia dinspre navodari sa-mi puneti si mie.Ce stiu eu:ora 19:45,un microbuz si un opel astra lovite frontal.Opelul praf in fata,aruncat in boscheti ,microbuzul oblic pe mijlocul drumului cu fata spre navodari.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • da si noi inghetati in masina )
                    GxG cand am trecut noi stii ca microbuzu nu avea geamurile sparte....pe la 21:15 spunea o colega ca a trecut pe acolo si erau geamurile sparte TOATE .. si mai venisera 5 salvari :|...si tot asa dinspre cta spre navodari se circula mai greu

                    Comment


                    • cine ma poate ajuta cu un I.T.P.? (mai ieftin). 0721599629.

                      Comment


                      • la intrare in ovidiu ..la service-u' acela costa 60 de ron ...

                        Comment


                        • lasa bre ca la mosu ala nu ma duc in viata mea!
                          ziceam daca e cineva din club sau vre-o cunostinta fara prea multa bataie de cap
                          am evacuarea pe direct,becuri in far de 100w,in proiectoare de 80w,pozitia pe fata bate pe verde(erau albastruie si nust ce dreaq au avut ca s-au decolorat),folie pe fata,etc,etc...si dasta vroiam sa merg undeva sa-mi fac itp-u fara sa am probleme

                          Comment


                          • Baieti am o mica problema : cine ma poate ajuta cu un numar al centrului de mesaje pt. cartele Vodafone ( abonament) . In tara cat sunt pot trimite mesaje SMS , in roaming .... vad ca nu merge . Iar cu operatorii Spanioli nu am putut rezolva nimic. Asa ca va rog pe voi , care puteti sa ma ajutati .
                            Multumesc anticipat .
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Baieti care are ID-ul lui MCS sa mi-l lase si mie pe forum va rog

                              Comment


                              • are cineva idee , ce program are politia la eliberari permise? intreb ptr un prieten...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google