Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SoNyKeL View Post
    uiti , ca , tu , cu gumele alea de vara fantastice ai deja o iesire in decor...
    Nu am uitat colega , si sincer sa fiu am avut un noroc chior ca am masina intacta . Ma rog doar cu foarte mici leziuni , nesemnificative.
    Asa ca nu va jucati cu gumele !
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Salutare tuturor . Sunt GMC de la ploiesti. Si in acest moment plec din ploiesti spre voi in plimbare. Cine are chef sa ne vedem acum sau maine de dimineata la rasarit . 0734154267 mai sch si noi o vb ....Astept raspuns de la unu din voi. Salutare

      Comment


      • Asta de ploiesti care pleci in plimbare prin tara, daca ajungi in Cta cauta-ne, daca e un spam si ai pus peste tot povestea asta la fel ca si cealalta...
        sigpic

        Comment


        • daca esti in cta da-mi un PM si te scot eu la o cafea.
          sigpic

          Comment


          • am si eu o intrebare la loganistii constanteni: ce parere aveti despre hotelul Bavaria Blu? as vrea sa imi fac concediul acolo dar nu stiu opinii despre el! unde este amplasat, daca ma pot "odihni" fara a auzi basii diferitelor discoteci, are servicii bune...etc? merci tare mult!
            ne vedem sigur la vara!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • am avut niste prieteni care au lucrat acolo ..mi-am facut si eu timp de o saptamana veacul pe acolo...mancare este excelenta iar barmanul super de treaba ( probabil ca ospatarul si barmanu pe care ii cunosc , vor lucra si anu acesta ) ..ca conditii de zgomot ..inauntru nu se simte nimica ... pretul la mancare este acceptabil ( comparativ cu concurenta ) , insa pretul camerelor este putin mai ridicat ( este si hotel de 4 stele ) dar conditiile is excelente

              Comment


              • cum le stie el pe toate ma , ca un om mare...

                sigpic

                Comment


                • deja mi-e mila de aia care si-au pus din nou cauciucurile de vara e jalee afaraaa

                  Comment


                  • in calitate de pieton daca nu ai umbrela e jale...

                    sigpic

                    Comment


                    • Lucian, e ok acolo, dar e cam scump. E in mamaia, dar e la intrare si e cam cea mai proasta plaja acolo *(e fix langa Radio Vacanta). Incearca sa gasesti altceva mai in nordul statiunii.
                      sigpic

                      Comment


                      • Lucian depinde de bugetul tau. In locul tau as alege alta statiune diferentele sunt insemnate intre ele. Poti cauta si cazare la pensiuni unde conditiile sunt cam de 2 stele. Adica o camera curata, tv in camera, baie in camera si diferenta de pret e enorma.

                        ps: unde gases si eu o vulcanizare ieftina si buna sa imi puna un plumb la o roata. Imi trepida masina si nu stiam ce are. Am facut inventarul la plumbi si imi lipseste unul.
                        sigpic

                        Comment


                        • Poti mere la vulcanizarea de langa Kaufland, cea de pe oborului vis-a-vis de spalatorie. Purtam discutii de pret special pentru LC Constanta cu ei!!! Toti cei care au montat cauciucurile acolo au avut deja reduceri.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mai jos de atat nu o sa lase pretul.....oricum e mai bine ca in alta parte....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • aveti idee cat ar costa echilibrarea unei roti?
                              sigpic

                              Comment


                              • 10lei/roata
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google