Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce om... fara mine?

    sigpic

    Comment


    • cine ma poate ajuta cu un deflector de aer(paravant)...fata dreapta. ms!

      Comment


      • Salutare ,
        ..Chiar asa rai sunt?.ca sa ne pregatim)
        pana sa veniti la regionala din ARGES ,vine argesul la voi ;in principiu la sfarsitu saptamanii viitoare venim "la scaldat" ,,, daca reusim si ne intalnim va stam la dispozitie cu detalii despre regionala
        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
        prost.

        Comment


        • da "dizel" exact cum am vb pe mess...ne intalnim si discutam "micile detalii"
          Pe 16 ai zis ca vii nu?


          Eu sunt cuminte...au astia ceva cu mine ca's manelist !

          Comment


          • loganule de cand esti ambasador ma? mi-am angajat secretara si nu stiam?el cu toti vorbeste el pe toti ii cunoaste

            argesenilor cand si unde veniti?adica unde va cazati si in ce perioada?

            sigpic

            Comment


            • salutare colegi.
              A svrea sa va intreb daca cineva (din zona CT) , stie daca mai exista si daca se mai pot face cazari la Eforie Nord in hotelul Steaua de mare.(BRITANIA) Ca pe net nu am mai vazut nimic si nici telefon nu mai au.
              Ms

              Comment


              • o sa vad daca pot afla ceva...

                sigpic

                Comment


                • multumesc sonykel. Apreciez. Poate ne vedem peste 2 saptamani.

                  Comment


                  • mike26ro
                    -www.steauademare-britannia.ro- numerele de telefon de acolo nu mai sunt valabile? eu cred ca inca sunt. incearcale si daca nu nu merg anuntane si te rezolvam.

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      loganule de cand esti ambasador ma? mi-am angajat secretara si nu stiam?el cu toti vorbeste el pe toti ii cunoaste

                      argesenilor cand si unde veniti?adica unde va cazati si in ce perioada?
                      Nu ti se pare ca de la un timp nu prea iti convine nimica ? daca iti reproseaza cineva ceva , repede sari cu gura..exact ca si azi la intalnire..am zis un loc de intalnire / sau ca de ce plecam repede la suc , repede ai sarit un sus...


                      Si da am vorbit cu diessel pe mess pentru ca eu cu dany vom pleca la regionala...si ca orice om care pleaca undeva trebuie sa se intereseze ce si cum . sau trebuia tu sa fii secretara mea ? sa vb tu cu diessel si apoi sa imi transmiti mie ?

                      Comment


                      • Pai venim vineri noaptea si plecam duminica seara ca sa nu creeam aglomeratie.....suntem cazati la hotel unitrea in mamaia
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by Loganu View Post
                          Nu ti se pare ca de la un timp nu prea iti convine nimica ? daca iti reproseaza cineva ceva , repede sari cu gura..exact ca si azi la intalnire..am zis un loc de intalnire / sau ca de ce plecam repede la suc , repede ai sarit un sus...


                          Si da am vorbit cu diessel pe mess pentru ca eu cu dany vom pleca la regionala...si ca orice om care pleaca undeva trebuie sa se intereseze ce si cum . sau trebuia tu sa fii secretara mea ? sa vb tu cu diessel si apoi sa imi transmiti mie ?
                          nu crezi ca-ti uiti varsta ? cu locu de intalnire de azi toti ati comentat si nimeni nu a facut o propunere buna. de comentat si de criticat toti sunteti buni dar o idee buna din an in paste. mai putin ideea cu parcarea de la media galaxy.

                          si cu sucu , ti-am zis ``mi se RUPE`` nu ma mai lua cu dalea :ca stii foarte bine ca multi sunt de aceasi parere cu mine sau cu dalea: daca ai stii ce zice lumea despre tine...

                          eu vreau fapte concerete nu vorbe , de genu x si y si z nu vor la suc , protestatii si vedem noi cum facem da` va supuneti majoritatii , sau x , y , z a zis aia despre tine , crede aia despre tine. pana atunci joc de glezne si repet ``mi se RUPE``

                          si da in ultimu timp nu prea imi mai esti simpatic ai avut ban si nu ai inteles nimic esti din ce in ce mai cocalar si mai ne-agreabil. vi cu dume cu tort cu guta , ma doare maseaua ca am mers pe trapa la Sclass , am 70 de giga de manele pe noi toti ne lasa rece si ne provoaca greata dumele astea
                          deci ma repet iti iei foarte mult ``nasu la purtare`` vad ca tot faci pe ambasadoru toti au vb cu tine unii vad ca te cred pe tine organizator , tu ti legatura cu toti tu anunti tu dregi tu faci kkt-u praf...
                          daca ai vb cu omu pe mess ceva ai vb pe mess. era nevoie pe forum de o confirmare a discutiei de pe mess? trebuia sa ne arati ca-l cunosti si pe el sau cum?

                          pana nu te schimbi nu te las mai deloc moale.

                          PS. scuze ptr palma de azi , cam dura ce-i drept dar ai fost nesimtit...
                          PS2. ptr cei din tara care citesc , si se mira ``oa`` , scandal la constanta , nu nu-i scandal noi rezolvam repede problemele ptr a nu se acumula nemultumiri si a ajunge la chestii grave gen brasov etc...
                          Last edited by SoNyKeL; 13 June 2010, 22:26.

                          sigpic

                          Comment


                          • eh de faza cu palma numai zic...ca tu mai tot timpu ai glume proaste dupa care zici ..a durut ?! credeai ca iti impresionezi amicu ala...se vede ca cine se aseamana se aduna..imi placeau vorbele lu amicu` ala al tau.. cum vorbea deampu#@Q$...stie el cu cine ma slobozesc eu , ce fac eu in timpul meu liber?.. ca is ras la c$r sau nu ?....

                            De ce sa zic , ce zice Y , z ,w sa provocam raca intre noi ? poate la un moment dat cand vom fi mai multi isi vor zice parerea ca sa numai cad eu la mijloc ..eu am incercat cateoadata sa iti explic ce si cum...dar tu nu ma iei dom'le in seama...ca inca sunt mucos

                            Iar de faza cu laudat nu credca m-am luadat.... faza cu trapa a zis-o catalin ..ca m-a intrebat de ce ma doare si iau pastila...si i-am zis adevaru ..ca nu mi se pare normal sa mint...dar vai doamne s-a plimbat loganu cu nu stiu ce kkt de masina si gataaa fratee hai sa o ardem in caterinci`.

                            PS : Stii ca unele glume le accept dar nu pe toate...au si ele o limita....
                            Fiecare are probleme lui si daca nu se simte bine in momentu acela , nu mi se pare normal ca sa incepi cu caterinca si cu vorbele de 2 lei aruncate in vant .

                            Exact nu e scandal ..mici neintelegeri care sper sa se vor rezolva pe cale amiabila
                            Last edited by Loganu; 13 June 2010, 22:38.

                            Comment


                            • ba nu stiu nu te inteleg ce nemultumiri sunt sau care o fi problema dar astept un PM daca vrei sa faci ceva nelamuriri. Prefer sa-mi zici , ziceti acum in fata si scap si eu si voi de un stres.

                              Faza cu palma a fost un gest reflex ca m-ai ciupit intro gluma proasta de a ta si ma durut , scuze ca am dat asa dar a fost un gest reflex.

                              sigpic

                              Comment


                              • eu cand ti-am mai zis ca ai mana grea... eu te inteleg ca ai vrut sa faci o gluma...si ca ti s-a parut ca dai incet...dar e contrariul .. si in plus macar daca imi iesea maseaua cu totu ca m-a luat o durerea nasoala..deaia nu am venit la suc ..

                                Stii cum e lumea...toti au nemultumiri si nu au tupeu sa zica ...iar cand zice un fraier el are de pierdut !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google