Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma intelege cu palma ca nu a fost o gluma a fost un gest reflex chiar ma durut si m-ai luat prin surprindere.
    daca zici ca mi-ai mai zis si n-am tinut cont de parerea ta , te rog zimi pe PM , ce fac gresit care-s problemele si o sa incerc sa tin cont de ele

    sigpic

    Comment


    • baieti...probleme in paradis?
      luati-va o camera aman2..bam bam , pac pac si gata
      "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
      Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

      Comment


      • baieti suntei cam stresati luativa o femeie ....))relax
        sony u decizi care si cum ca tu iei decizii bune....te sustin
        logane ai si u dreptate ca tu esti unu dintr aia care comenteza daca nu place ceva
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • Daca are cineva de zis, sa o zica aici!
          Nu iti convine unde ne intalnim: spune!!!
          Nu iti convine ca merem la suc: spune!!!
          Nimeni nu citeste ganduri. Daca tot are lumea ceva cu cineva (LUMEA nu nume, plm asa barfa la colt) sa vina PERSOANE sa isi zica nemultumirea si sa propuna lucruri noi!
          sigpic

          Comment


          • Este cineva indeajuns de bun incat sa ma ajute si pe mine sa imi fac climatizarea la logan? precizez ca cineva care mi-a umblat la ea sa imi schimbe luminile in consola...mi-a lasat climatizarea fara butonul functional de A/C(trebuie tinut apasat ca sa mearga) si fara recircularea aerului care nu merge din cauza ledurilor prost amplasate care nu permit rotirea butonului de recirculare.

            DANI - daca ai de zis ceva, fa-o cu subiect si predicat! Daca cineva ti-a montat prost ceva, spune cine sa nu isi ia si altii teapa! Daca nu - sters post+warn!
            Last edited by andy_x3m; 20 June 2010, 11:19.
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • La cine ai facut schimbarea ledurilor? )
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • Azi un logan visiniu (cred) ma fleshuit si tit-uit ) (zona facultatii Spiru) - nu eram eu, era fratele mai mic plecase de la facultate... cica: "m-am speriat ma ca nu stiam ce am facut am crezut ca l-am deranjat cu ceva... da' m-am gandit ca ar puteaa fi unu' din baietii din club, i-am pus avariile, s-a oprit, a intors si a plecat"...
                Cine mi-a speriat fratiorul ?!...

                Comment


                • trebuia sa-i dea un cap in gura si dupaia sa se prezinte : buna sunt fratele lui catalin , S.catalin si sa plece cu scart
                  visiniu e vmgu...

                  sigpic

                  Comment


                  • In legatura cu problema mea tin sa precizez ca tot ceea ce mi sa intamplat, a fost posibil datorita lui Deluxe' care se pare ca a cam gresit unele chestii in vederea iluminarii consolei asa ca cei care doriti sa va faceti asa ceva,mai bine dati mai multi bani si faceti in alta parte, merita mult mai mult decat alti bani pe care eu ar trebui sa ii dau acum sa repar ce a stricat altul.
                    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                    Comment


                    • Dani, din cauza, nu datorita)
                      Datorita - atunci cand ceva bun se intampla multumita unei actiuni
                      Din cauza - atunci cand ceva rau reiese în urma unei actiuni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ai incercat sa vorbesti cu el? Poate a fost o scapare si o sa rezolve problema.
                        sigpic

                        Comment


                        • Da Andy,imi asum greseala de scriere , data viitoare o sa stiu, am incercat sa il contactez dar nu mi-a raspuns la telefon.
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • E bine de stiut.......
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • dani, din cate tin minte, a fost vorba ca facem ala cand cureti alea, ti-am zis ca nu e gata, nu am cum sa finalizez ceva cand nu era totul pregatit, ti-am spus ca le facem, si ca nu e gata inca, asa tin io minte, si totul a fost facut cu stiinta ta

                              nu cred ca am zis ... gata ... da banu si pleaca, din cate retin, bani s-au luat doar pentru lucrarile finalizate

                              stiai ca nu e gata si ai fost de acord
                              stiai ca nu merge recircularea ca nu le-am mai pus si ai fost de acord
                              stiai ca nu am pus la ac totul ca ai zis ca nu il folosesti si ai fost de acord

                              asa cum am zis la toti care m-au rugat ceva in perioada asta, aveti rabdare sa termin sesiunea si licenta, si facem

                              culmea, esti primu care se plange, si mai mult de atat, te plangi de ceva ce nu e gata
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • vazut masina Mushu.... dat prioritate...nu era Mushu, era un nene cu plete. Cred ca Mushu al nostru se deghizeaza pe timpul zilei.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google