Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu marti am venit la tine, am facut ce s-a putut si a ramas ca duminica la intalnire sa termini treaba, de accea am zis...lasa da-l incolo de aer conditionat ca pana atunci nu era o problema, dar la intalnire nu ai venit, sau ai venit destul de tarziu dupa ce lumea a plecat la suc, iar intr-o alta intalnire ai zis: "lasa ca ai zis ca nu ai nevoie de aer conditionat " si tot nu mi-ai montat la loc, era destul de cald afara totusi si a trebuit cu logan de un an de zile sa stau cu scobitoare la buton de aer conditionat...ca sa nu mor de cald, si inca stau de atunci de pe 25 mai asa...
    Te-am inteles cu sesiunea,tocmai de aceea nu te-am stresat o vreme dar daca stiai ca trebuia sa termini o treaba trebuia sa o faci cand prindeai timp sau macar sa ma suni, bai scuze dar nu am timp, uite o data exacta cand poti veni la constanta sa terminam treaba. Hai sa terminam cu chestia asta si sa imi termini si mie de montat toate la loc si toata lumea-i fericita,totusi e naspa sa umbli cu bete prin masina ca sa iti mearga A/C, ca doar nu e caruta, alea de la clima nu am reusit sa le sterg,dale-n colo acum, vreau aerul conditionat, recircularea si butonul de geam electric iluminat. Sper cat mai curand...
    Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

    Comment


    • gresala e a mea ca nu te-am sunat, corect, dar intreba lumea cat timp liber imi ofer, sau macar cat dorm )
      binenteles ca facem, eu maine am licenta, de joi vi cand vrei tu si rezolvam, dar sa incerci sa cureti serigrafia, eu am curatat la toti cu acetona aia, esti singuru la care nu se curata ... dar ce tine de mine de schimbat si reparat pe acolo sa fi sigur ca nu ramane asa

      noroc
      sigpicMy ride

      Comment


      • Originally posted by yrman View Post
        vazut masina Mushu.... dat prioritate...nu era Mushu, era un nene cu plete. Cred ca Mushu al nostru se deghizeaza pe timpul zilei.
        era frasu
        lu mushu
        era pletosu
        foie verde
        pam pam

        sigpic

        Comment


        • Succesuri domnu` la licenta!
          sigpic

          Comment


          • Am si eu o intrebare. Care mai vrea sa isi cumpere claxoane (alea trompeta)cum are pufi?Ca eu vreau sa imi iau si ma gandeam sa vorbesc si cu voi sa comandam mai multi.

            Comment


            • M-da ...sti sa specific ca eu (adica persoana mea) adica eu....nu prea merg cu loganul avand (in posesie) de la munca un buburuz (Matiz)(alb) de bucale pe care il folosesc cu mare foc ..... (prieteni stiu cum....si de ce...e MOCAAAA!!!!)
              Deci si prin urmare ....Mushu e cu Matizul nene....
              Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

              Comment


              • Lasa Mushule ca stiu eu.... te deghizezi.... mi-a soptit o pasarica
                sigpic

                Comment


                • Deci nu vrea nimeni sa se mai bage la claxoane cu mine,sunt nevoit sa imi comand singur

                  Comment


                  • Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • acum am aflat si eu ca in perioada 24-25 iulie se face intalnire nationala la SIBIU. eu unu as merge , poate si andy (sa vb cu el) cine ar mai veni???


                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare constanteni .. zilele astea am fost pe la voi prin oras si am avut timp (mai ales ca a fost timpul cam najpa) sa hoinaresc .. super orasul .. daca mai stateam 2 zile ma angajam taximetrist .. il salut si pe colegul cu Logan rosu .. nu i-am retinut numarul , dar stie el cine ..
                        @Sony .. faceai planton in fata la McDrive ?

                        Comment


                        • da , asteptam turistii , pe modelu paine cu sare , eu va dau chessburger cu cartofi prajiti...

                          am scapat de licienta.... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nu stiu ce nota am luat , cred ca 8 (am spionat putin in foile celor de la comisie...)

                          acum dupa un logaritm doar de mine stiut in functie de ponderea notei obtinute la licienta voi afla daca sticla de jack va fi de 1L sau 3L
                          Last edited by SoNyKeL; 28 June 2010, 15:04. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • Iar ma bufneste rasul ) ...... logaritm/altgoritm......
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • lasa fiule inca esti anu 2 , gandesti logic , vorbim cand vei fi anu 4

                              sigpic

                              Comment


                              • Salutare.

                                Poti anunta pana miercuri seara daca ai luat licenta sa venim cu paie la noi ca nu se stie daca aduce cineva pahare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google