Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    asa va vreau....nu va mai certati ca ma suparati si va iau pe amandoi si va dau cap in cap....s-a inteles??? )
    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

    Comment


    • #62
      cand iesim cu toti intr-o seara intr-un club? nu ca as iesi eu prea des...da zic asa sa iesim cu toti in gasca,ne mai distram si noi

      Comment


      • #63
        Bine zis SUPERCAR.De la infiintarea clubului si pana acum trebuia sa facem si noi o petrecere asa ar fi fost frumos.De acum incolo propun ca in fiecare an sa existe o petrecere dintr-asta bineinteles daca sunteti si voi de acord.Am uitat sa zic vreau sa fie o intalnire nationala .Sa auzim numai de bine
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #64
          Originally posted by iulian_vis
          Ciocu mic in fatza ta? Hai pa nenica ca eu am intrebat doar cine esti nici macar nu m-am obosit sa te intreb ceva. Mucles. Fiecare sa-si vada lungul nasului!
          )) pai nu eu sunt ala care s-a bagat in seama , nu-i asa ?

          Comment


          • #65
            http://zeze.************

            Comment


            • #66
              Gata zeze, ajunge, chiar nu vroiam sa intru intr-o polemica cu tine. Nu stau pe forumul asta k sa ma contrazic sau sa ma cert cu alti useri. Stau pentru ca invat lucruri noi pe care nu le stiu si de care s-ar puteam sa am nevoie.

              Comment


              • #67
                Bai baiete mai usor cu scandalul cu set-ul si met-ul...din cate stiu eu juma din lista aia nici nu mai are carnete ba chiar au mai tras si plimbari pe la politie nu demult...aici nu am venit sa ne certam pt ca daca am fi zdrentze am putea sa va turnam acolo la aqua sau pe varianta oricand vrem,si voi la fel....si ar fi care pe care....oricum voi sunteti arsi de atunci cu aqua si cu politia..(plus certurile din conf de pe mes-stiti voi)..asa ca haideti sa stam cu totii in banca noastra.....eu unul am trecut de mult peste copilariile astea asa ca mai bine suntem prieteni decat dusmani nu>?..Zic asta pt ca o parte din numerele pe care le-ai etalat acolo sunt prieteni cu mine si nu vreau sa se sup pe mine.
                Last edited by Cristi_Xp; 18 October 2007, 02:12.

                Comment


                • #68
                  @fabulous4u2 gata sa terminam cu chestiile astea...doar ce sau potolit acum ce faci ii intarati iar?

                  Comment


                  • #69
                    Gata imi cer scuze eu oricum nu cunosc pe nimeni dp forumul asta asa ca sunt echidistant dar m-a amuzat faza aia cu"hai sa ne intalnim in orash sa vedem care e mai smeker" )))

                    Comment


                    • #70
                      ce dracu ati patit mah ? nu intra omu cateva ore pe forum si deja voi va luati la hartza ... calmati'va mah ....

                      @fabulous4u2 : care sunt aia jumate care nu mai au permis ? si eu am tras plimbari pe la politie si zeze la fel si multzi altii ...
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • #71
                        mai bine va uitati aici si vedeti cum se conduce un dci remapat la 90CP ) http://www.youtube.com/watch?v=tbXh_ihbyFg

                        Comment


                        • #72
                          ) stie Cristi, se pricepe. Tre sa incerc si io!

                          Comment


                          • #73
                            ce mare chestie .. a dat omu un burn si am tras de 2 ori frana de mana si gata ... ma gandeam si eu k e ceva mai interesant sincer acum ... chiar nimic interesant ... dk vrei iti aratam noi ce potzi sa faci cu loganu ....
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • #74
                              adevaru asta e ca poti face multe lucruri cu un logan.... ;) si aici, regret sa zic din nou asta, dar hellman stie mai bine.... )
                              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                              Comment


                              • #75
                                si tot hellman ne poate invata cum sa urci masina pe platforma sau cum sa conduci la shufa... eu sunt priceput in impinsu masini si in reparatu ei in mijlocu strazii

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google