Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare. La noapte voi pleca la Bucuresti, la aeroport, la 7 dimineata trebuie sa fiu acolo, si ma intorc de acolo maine, in jur de 10-11 dimineata. Daca pot duce/aduce ceva, cuiva, sunt disponibil..

    Comment


    • Sony azi ai trecut pe centura Ploiestiului spre Brasov .. sau doar te-am confundat ?

      Comment


      • Am o mica problema. Motorul la relanti are 1500 rotatii cand e cald. Aveti idee de ce? Care ar fi cauza? Ce pot sai fac? Sau sa ma duc la service sa vada ce are.

        Comment


        • curata mpp - motoras pas cu pas - si vezi ca ai depunere pe lagarul de pe corpul clapeta

          daca il fortezi cu o frana de motor pe loc se duce unde trebuie la 750?
          Last edited by andy_x3m; 19 July 2010, 11:48.
          sigpicMy ride

          Comment


          • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
            Sony azi ai trecut pe centura Ploiestiului spre Brasov .. sau doar te-am confundat ?
            m-ai confudat sau exersa mumus venirea la mare

            sigpic

            Comment


            • De curatat mpp-ul nu ma bag ca nu stiu ce e pe acolo si masina e in garantie asa ca ma duc la service.

              Comment


              • acum ceva vreme la o intalnire mi-a aratat cineva ca ii scartaie pedala de ambreiaj si freaca de ceva. Nu imi mai aduc aminte cine era. Idee e ca si mie a inceput sa imi faca la fel si vroiam sa stiu daca a rezolvat problema si care era.
                sigpic

                Comment


                • Daca nu ma insel era problema cu cablul de la ambreiaj ... ca freaca pe "camasa", imi aduc aminte ca si eu am intrebat ceva de genu' si mi-a zis ca la mine e hidraulic ...

                  Cand Pufosu' nu-i acasa?... soareci joaca pe masa...
                  Last edited by s.catalin; 24 July 2010, 16:50. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • da cine era mai tii minte?
                    sigpic

                    Comment


                    • da eu, eu am spus si rezolvarea
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • maine la ora 6plec la Bucuresti pe la ora 15 ma intorc in Ct , poate chiar pe la 13...
                        Am nevoie de copilot , doritori sa-si depuna CV-ul aici sau pe PM.

                        Conditii atractive:
                        -plimbare cu limuzina
                        -motor 105 manji
                        -16vulve nastrusnice
                        -culoarea argintului nobil
                        -luat si lasat la domiciliu
                        -inclus cafeluta si gustari pe drum


                        sigpic

                        Comment


                        • Daca ma infiezi pe perioada sezonului, ma ofer eu copilot de intoarcere
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • dark lasa-ti CV-ul si te sunam noi pe fix... multumim!!!

                            sigpic

                            Comment


                            • Bine...ti-l dau pe messenger in format PowerPoint
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • gata mi-am gasit copilot , e din ``exteriorul`` clubului.
                                dark asta e next time...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google