Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oho si cate vorbe mi-au iesit mie . crezi tu ca nu mi-au iesit? dar acele vorbe ptr mine nu au valoare deci nu le dau atentie. in orice club exista mancatorie sau caterinci intre bisericute...
    la al 2lea drum de tulcea a fost.
    dar la paintball , karting , gratare,karaoke,fotbal , plaja etc nu imi aduc aminte sa fi venit.

    sigpic

    Comment


    • Am citit ultimile mesaje care s-au scris pe aici , si vreau sa zic ca mi se pare o tiganie , cearta asta intre voi.
      Vad ca sunt comentarii in special de ce nu vine lumea la intalniri, si ca doar cca 5 persoane au o constanta . Observ ca niciodata nu se vor termina discutiile pe tema intalnirilor , si atunci cand se intampla se creeaza bisericute si sunt barfe intre membri. Daca este asa , inseamna ca cineva nu are curaj sa zica franc ce gandeste si ce anume nu-i convine.
      Nu vad de ce va certati asupra modificarilor facute de uni la masini. Masinile sunt propietate personala si fiecare ifi face ce-l trece prin cap cu ea, nu-i asa? Fara sa se justifice la nimeni de asta .
      @Sony, apregiez gestul ca imi trimiti sms, legat de intalniri sau evenimente, si recunosc ca nu ti-am raspuns vreodata , iar in seara asta voiam sa vin la intalnire , dar la gratar nu pot veni . Nu am atat timp la dispozitie ca sa vin la un gratar organizat asa. Petrec prea putin timp cu familia cand nu sunt in voiaj, si deaia. Nu vin pentru ca nu am bani sau chef sau ca imi e lene, vin pt ca nu am timp , iar cine este in situatia mea intelege asta. Dar nu-mi place sa fiu acuzat ca nu-mi pasa de asa zisul "club" , desi as fi vrut sa fac si eu cate ceva . Dar meseria imi este de asa natura , si nu pot schimba asta.
      Nu cred ca este cineva care nu si-a auzit vorbe pe la spate , chiar si eu , care sunt destul de rar la vedere pe la intalniri.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • asta cu vorbele pe la spate e ultima fitza acuma , bag seama...

        cat despre restul am vb pe mess si cred cai clar tot , nu pot sa zic nimic de voi de ``marinari`` tu sau lepiliv sau viohunter va inteleg ca nu aveti timp.
        dar mai sunt atatia sau mai erau...

        sigpic

        Comment


        • Cand va calmati sa ma anuntati sa fac curat.
          Alex - oricare dintre noi te-a intrebat cand a avut si ai avut amabilitatea sa raspunzi.
          VMG - oricare dintre noi te-a intrebat l-ai aprobat pe alex *(sper ca intelegi o gluma)
          Gabi - merci!
          Voi trei aveti o problema cu sucul. Cui ii convine sa vina la suc, vine. Faza ca brasovul e de ***** - FRATILOR, brasovul isi misca curu din casa. Sunt super baieti.
          Nu avem bani - ok, eu am plecat cu masina plina deobicei si nu am cerut un leu la benzina. Veniti cu mine, scoateti drumul moca.
          Concluzia e asa. Nu va mai convine ce se intampla: PROPUNETI CEVA!
          sigpic

          Comment


          • Deluxe ..... tu zici de barfa si vorbe pe la spate ...... uite ca asa iti dai si tu seama cum e, ca atunci cand te-am rugat eu ceva dar degeaba..... Mai bine taceai....
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • Am stat si am recitit mai calm.
              si vreau sa zic ca:
              99% din idei nu-mi apartin si cand zic idei zic:
              gratare
              mutare de ora
              mutare de loc
              mers la suc
              stat sau nu in parcare
              paintball
              mers la plaja

              Deci daca voi va plangeti de faptul ca nu ma consult cu voi va inselati amarnic. Eu sunt un om prost la capitolul idei , eu nu prea am idei , de fapt stiti cum sunt oamenii cu idei...
              In fine eu doar primesc idei din stanga dreapta si incerc sa le pun in realizarea sa le perfectionez.
              Deci eu nu fac nimic ca asa mi-se scoala mie. Grataru de aseara a fost propus de tabara bucuresteana , am intrebat pe forum , jkl a zis da , beci mia zis ca da , laur ma sunat ca da. si atunci de ce nu? ca vrei tu , deluxe , in parcare???

              In fine... Atat am avut de zis , si nu are rost sa stergem ca e bine , ne certam ne ciondanim ne mai descarcam , ne mai filtram...
              Deci propuneti fratii mei , am avut atatea activitati , fotbal , paintbal , gratare , mers la plaja si etc etc atatea activitati extra.
              Logan Club nu se rezuma doar la stat in parcare si pasiunea aia pura. Aseara pacat ca nu ati venit sa vedeti pasiune pura pe un logan chel , ``modificat`` la greu , a da si toatea astea la un suc si un gratar. deci cu putin efort se pot combina. in fine ma repet. e vara , vine toamna , veniti cu idei cu propuneri , nu asteptati la mine , evenimente sponsorizate nu se intrevad cam intrun an de acum incolo deci astept propuneri sau daca nu ramanem la scobitu in buric.

              sigpic

              Comment


              • Am citit si eu rapid ce s-a scris pe aici.Pe scurt nu condamn pe nimeni.la intalnire se vine cad ai timp.eu nu prea pot ajunge la intalnirile din week-end si le prefer pe cele din timpul saptamanii.Gratarele si iesirile extra imi plac si desi nu am timp sau uneori bani sa ajung la toate vin cu placere la cele care pot.imi plac anunturile prin sms si desi nu raspund la ele,daca pot, voi fi prezent la intaniri.Si intr-adevar multe din extra iesiri nu au fost propuse de pufi: paintball parca a fost zgribulici,iesiril la corbu de cei din corbu,alte gratare de kelu,se-sayd,eu .
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • Unde si la ce ora se tine intalnirea LC Constanta? Userul parvu_alex (sau invers?) este in Constanta si mi-a spus sa ii zic unde si la ce ora se tine astazi, va multumesc si scuze daca nu am vazut pe undeva scris!
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • intalnirea sa terminat a fost la 18 dar canicula ne-a gonit repede acasa la racoare...

                    sigpic

                    Comment


                    • Provocare la miscare: ar fi cineva interesat de un baschet in sala, marti la ora 19.30, aproximativ?

                      1. Lepi_liv

                      Comment


                      • In principiu ajung si eu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ce idee buna, am sa fac tot posibilul sa ajung
                          1. Lepi_liv
                          2. S.catalin
                          3.
                          4.
                          5.

                          Daca se poate si mai multe informatii, precum adresa locatiei(sau ne intalnim undeva si plecam cu totii acolo), un pret pe ora si daca se poate sa aducem si un prieten, frate - asta in caz de nu ne strangem destui...

                          Comment


                          • Locatia este sala de sport a liceului energetic. In functie de cum crede si stimabilul si onorabilul nostru organizator Pufi, putem sa ne intalnim mai devreme la parcul pionierilor, si sa plecam dupa, sau sa ne intalnim direct acolo. Putem sa venim cam oricati, nu cred ca este cazul ca cineva sa se jeneze ca nu le are cu baschetul, pentru ca nu mergem sa facem performanta, si miscare, si in plus, mai sunt unii care sunt chiar departe de performanta (cel putin eu). Pretul este... super oferta, deocamdata moca. Singura rugaminte este sa veniti cu incaltaminte sport de schimb, ca sa nu stricam pe acolo.

                            Comment


                            • Sincer chiar imi pare rau pt ca au aparut aceste certuri! Faza cu mersul la gratare, paintball, etc nu cred ca Pufi e de acuzat pt ca si el a primit aceste sugetii si le-a pus in aplicare. Daca doriti sa se faca si altceva chiar va rog sa veniti cu sugetii, dar atunci cand se organizeaza ceva sa onorati cu prezenta. Hai sa incercam sa fim mai uniti din toate punctele de vedere. Numai bine

                              Comment


                              • Cu respect nene' se-sayd ca bine le mai spui, in loc sa trag la indigo cele spuse de tine, doar am sa adaug:
                                - eu sunt in acest club de scurta vreme si imi place la nebunie cand ma deconectez de tot si toate ca sa vin la intalniri, gratare, plajica, fotball, sau orice altceva atata timp cat sunt impreuna cu persoane cu care impart: daca nu mai multe - macar una dintre "nebuniile" mele precum: masinile, berea rece, carnaciori la gratar, sau "incretitul degetelor" de la atata apa... si multe altele...
                                - nu este frumos ce se intampla si "punct", sper sa se rezolve cu treaba asta si sa trecem peste ...
                                - la basket am sa fac pa draq in 4 ca sa ajung... si asa ar trebuii sa faca si restul, daca nu macar din respect pentru lepi_liv sa spuna 3 cuvinte aici pe forum gen: "imi pare rau ca nu pot venii, buna idee lepi_liv, multumim ca te-ai gandit la noi toti, sa mai iesim din monotonie sau pur si simplu ca te gandesti la sanatatea noastra (miscare)...bla bla bla"...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google