Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu unul ma bag , la fotbal am fost cam lent..sa vedem la basket deci ma bag si eu pe lista, hai lumea curaj...ca nu va trebuie multe la voi, niste adidasi, un sort, un maieu, un prosop si o apica , ah da...si minge , daca aveti o pompa ceva, am si eu o minge, dar nu strica daca aveti si voi
    1. Lepi_liv
    2. S.catalin
    3. Zbf(ready for action )
    4.
    5.
    L.E.: haideti..mai dati din burta jos la o miscare si distractie
    Last edited by zbf; 2 August 2010, 18:02.
    "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
    Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

    Comment


    • O sa fac tot posibilul sa ajung si eu, dar cu sportu nu am nici o treaba. Sunt perfect paralel. Sper sa scap devreme de la servici ca sa ajung. Daca intarzii se poate intra fara probleme acolo la sala?

      Comment


      • Este deschis la sala, ca vom fi cam doar noi. Nu ne trebuie nici minge, ca avem mai multe acolo. Si in caz ca unii mai au dubii asupra profesionalismului jocului, puteti sa veniti inclusiv cu prietenele daca sunt pasionate si vor sa joace (baschet)..

        Comment


        • haideti mai baieti mai, macar 6 sa fim de un 3 la 3
          "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
          Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

          Comment


          • Vin si eu dar nu stiu cat o sa joc ca ma cam rup picioarele de cateva ture )
            1. Lepi_liv
            2. S.catalin
            3. Zbf
            4. BeciAcusitc
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • 1. Lepi_liv + 2
              2. S.catalin
              3. Zbf
              4. BeciAcustic

              Comment


              • vreau si eu baschet ce unde si cum....ca foootbal va rup picioarele

                Originally posted by SoNyKeL View Post
                Am stat si am recitit mai calm.
                si vreau sa zic ca:
                99% din idei nu-mi apartin si cand zic idei zic:
                gratare
                mutare de ora
                mutare de loc
                mers la suc
                stat sau nu in parcare
                paintball
                mers la plaja

                Deci daca voi va plangeti de faptul ca nu ma consult cu voi va inselati amarnic. Eu sunt un om prost la capitolul idei , eu nu prea am idei , de fapt stiti cum sunt oamenii cu idei...
                In fine eu doar primesc idei din stanga dreapta si incerc sa le pun in realizarea sa le perfectionez.
                Deci eu nu fac nimic ca asa mi-se scoala mie. Grataru de aseara a fost propus de tabara bucuresteana , am intrebat pe forum , jkl a zis da , beci mia zis ca da , laur ma sunat ca da. si atunci de ce nu? ca vrei tu , deluxe , in parcare???

                In fine... Atat am avut de zis , si nu are rost sa stergem ca e bine , ne certam ne ciondanim ne mai descarcam , ne mai filtram...
                Deci propuneti fratii mei , am avut atatea activitati , fotbal , paintbal , gratare , mers la plaja si etc etc atatea activitati extra.
                Logan Club nu se rezuma doar la stat in parcare si pasiunea aia pura. Aseara pacat ca nu ati venit sa vedeti pasiune pura pe un logan chel , ``modificat`` la greu , a da si toatea astea la un suc si un gratar. deci cu putin efort se pot combina. in fine ma repet. e vara , vine toamna , veniti cu idei cu propuneri , nu asteptati la mine , evenimente sponsorizate nu se intrevad cam intrun an de acum incolo deci astept propuneri sau daca nu ramanem la scobitu in buric.
                de ce esti au ca si eu am contribuit cu iedeii )
                iar am ajuns sa ne certam pe baloane si creioane niciodata nu o sa fim uniti nu va inteleg astai care scoateti vorbe pe la spate ce aveti de castigat ..... simpatie nu cred...dar imi fine ne vedem diseara la baschet daca e

                Originally posted by CT08GNT View Post
                vreau si eu baschet ce unde si cum....ca foootbal va rup picioarele



                de ce esti au ca si eu am contribuit cu iedeii )
                iar am ajuns sa ne certam pe baloane si creioane niciodata nu o sa fim uniti nu va inteleg astai care scoateti vorbe pe la spate ce aveti de castigat ..... simpatie nu cred...dar imi fine ne vedem diseara la baschet daca e
                1. Lepi_liv + 2
                2. S.catalin
                3. Zbf
                4. BeciAcustic
                5.gnt
                Last edited by CT08GNT; 3 August 2010, 08:21. Reason: Automerged Doublepost
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • pai si cum facem, ne intalnim undeva si plecam de acolo, sau ne vedem la 7 juma la energetic acolo? energeticu era ala de la cap de linie la 42/43?
                  "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                  Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                  Comment


                  • energeticu e ala de langa deflinariu aproape de cap de linie 40. vis-a-vis de dolcevita de outletu de la Nike.
                    baieti eu nu vin , nu pot , distractie placuta si sa faceti poze.

                    sigpic

                    Comment


                    • La 19.30 la sala de sport a liceului energetic. Probabil ca vor mai fi si cativa pe afara,sau daca nu, in sala. Pufi, te asteptam data viitoare.

                      Comment


                      • Super tare - un dus si somn de voie... Ar fii trebuit sa plec cu niste treaba dupa nebunia asta dar am venit acasa am tras un dus si nu mai am chef nici sa mai scriu ... asa ca relaxare totala... Mii de multumiri lui lepi_liv - asta da miscare - sper sa mai fie...

                        Comment


                        • si eu sunt rupt.....am consumat toata apa din casa )......mergea o shworma 2-3 dupa miscarea asta......
                          Intalniri Logan Club Constanta:
                          In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                          Ptr detalii : 0723.955.045

                          Comment


                          • eu nu am baut decat ce-am stors )
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • aoleo gnt-ule esti scarbos

                              sigpic

                              Comment


                              • )) apa am baut nu altceva )) pufi pufi
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google