Membrii Cotizanti --- Logan Club Constanta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am revenit cu lista cu cotizatii , corectata , actualizata si reinceputa de la 0.
    Deoarece din luna IULIE am trecut la 20 de lei pe luna , am inceput si o alta lista.

    La cei care scrie 0(zero) inseamna ca au platit pana in IUNIE in avans la data de 15.04.2010(ultima actualizare a listei) sau nu sunt modificari fata de lista din 15.04.2010.
    La cei care apar sume gen 20 , 10 etc , semnifica sumele platite de la 15.04.2010 pana in prezent.
    La cei care langa Nick apare (05,06) etc... inseamna ca au restante luniile respective (Mai , Iunie)
    La suma totala sa adaugat si restul ramas la 15.04.2010.
    De pe lista au disparut unii useri , unii si-au exprimat politicos parerea , unii nu chiar...
    Ptr orice nelamuriri intrebati , am toate listele de anu trecut pana in prezent.


    Ptr cei care vor sa se inscrie vor putea sa se inscrie de acum achitand retrograd din iulie + taxa de inscriere de 20Ron , deoarece in iulie nu am avut timp sa ma ocup de astea
    Cine mai vrea sa se retraga sa zica de acum ca sa nu-i mai port prin liste , ma refer la cei inactivi/absenti de multa vreme :

    DDG , Deluxe , VMG , WGR , Costas , PSU
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • ?

      Pufi , ...nu prea ma descurc pe forumul asta ,...dar fii mai hotarat . Cand dai intalniri la Parcul Copiilor , si schimbi la Eforie,...cand e 10 ron cotizatia , si se schimba in 20 ...
      Last edited by VioHunter; 12 September 2010, 12:46.

      Comment


      • Vio, cotizatia s-a schimbat acum vreo 2 3 luni dupa ce s-a stabilit la intalniri. De 3 ani juma' iarna facem intalnirea la Aqua si vara la club sau campus.
        sigpic

        Comment


        • vio fara suparare clar nu te descurci cu forumu...
          intalniri la eforie sau facut rar cu ocazia unui gratar sau alte chestii asemanatoare.
          in timpul saptamnii tot timpul ne intalnim la clubul elevilor.
          iar vara la campus si iarna la aqua. am dat mesaj in timpul saptamanii ca ne vedem la aqua de duminica asta.

          iar cu cotizatiile din iulie sunt 20 , asa sa hotarat prin vot.

          sigpic

          Comment


          • Fa noul tabel Pufy ca te inebunesc sa moara mama lui Frankfurt)))
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • cicule fi baiat cu imaginatie si imagineazati 20 de lei in plus la tine , adica aia de ieri...

              sigpic

              Comment


              • Am inteles Pufosule.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • ce facem cu cotizatiile??? veniti sa va dau banii inapoi? ii donam unor amarati? ii dam lu mos craciun ptr fonduri de craciun?
                  mi dati mie , ca salariu?
                  eu nu mai strang cotizatii ca nu are rost , asa ca hotarati ce facem cu acesti bani
                  voi hotara un termen limita(de comun acord cu cei ce frecventeaza intalnirile) , daca pana la aceea data nu se ia nici o decizie(de comun acord cu toti) vom imparti banii intre noi la o intalnire sau imi iau eu un ceas misto.

                  sigpic

                  Comment


                  • Cel mai bine vorbim la intalnire ..... sau cei care nu au timp sau nu pot veni la intalnire sa zica aici ce sa facem cu banii..... ca tot vine craciunul putem sa facem niste cadouri simbolice pentru niste copiii......
                    Intalniri Logan Club Constanta:
                    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                    Ptr detalii : 0723.955.045

                    Comment


                    • Daca tot nu se mai strang cotizatiile eu unu zic ca cel mai bine ar fi la copii sarmani sau un azil de batrani parerea mea acum nu stiu sau un ceas lu Pufosu )). Eu am cam ramas in urma 3 luni cu banutii dar stie pufosu ce si cum. Si de acum incolo eu unu zic sa strangem bani doar daca mai sunt evenimente ceva. Ca e 40 lei de persoana ca e 50 dar numai la avenimente. Daca era un club de racing mai ziceam strangeam niste bani pt anvelope sh, combustibil pt participare la un eveniment etc etc. Acum trebuie hotarat ce si cum, sa fie toata lumea de acord. Eu mi am spus parerea acum fiecare sa propuna. Numai bine la toata lumea
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • pai da nici nu mai facem evenimente , ca doar nu o sa stau sa va alerg sa strang banii , era bine daca aveam intotdeauna un fond de ``tampon`` dar vad ca nu mai are nici un rost.
                        deci nu stiu , hotarati ce facem cu ei si delegati si pe cineva sa se ocupe. eu la case de copii sa fac poze cu sacosiile nu ma mai duc...

                        ideea e ca m-am saturat sa le port de grija si sa vin saptamanal cu lista dupa mine... si degeaba.
                        daca faceam ceva sau avea vreun rost , nu era mare deranj sa duc grija la niste milioane si niste liste , dar asa , e aiurea in tramvai...

                        sigpic

                        Comment


                        • si asa ne puneam problema cotizatiilor.
                          Cotizatiile se vor cheltui pentru organizarea intalnirii de la tulcea , pana acum am cheltuit 25-30de lei pe o ruleta de 50Metri , 100de lei benzina necesara celor 3deplasari la tulcea(2deplasari le-a platit tulcea 1noi) o sa revin cu cheltuieilile complete dupa finalizarea evenimentului

                          sigpic

                          Comment


                          • S-au cam cheltuit cotizatiile , insir asa sumar:
                            100ron -diplome si formulare
                            150ron -veste , benzi delimitare , ruleta , ochelari(astea ne-au ramas le folosim si la alte evenimente)
                            500ron :800ron -mancare si bautura(cina si mic dejun) pentru toata gasca care a ramas peste noapte la murighiol , din acesti 800 de ron , aprox 300de ron au fost achitati de gasca din constanta.
                            Avem facturi si bonuri fiscale , o sa revin cu detalii suplimentare.
                            si pana la sarbatori decidem daca mai strangem cotizatiile si care va fi lista celor cotizanti

                            sigpic

                            Comment


                            • Sa nu ma stergeti dupa liste daca se mentin .Platesc restanta cand ma intorc.
                              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                              Comment


                              • Nici eu nu sunt de acord cu suspendarea cotizatiilor...
                                Cred ca si eu sunt in urma cu 2-3 luni,cum se termina cu balciul de la munca si nu mai sunt accidente(doar asa sunt sigur ca am sa mai vin vreodata) o sa revin in forta,pe sistem......dar asa erau la orice ora bani pt mici evenimente marca LC Cta,mici stikare,benere si alte chestii....
                                Stiu ca e mare f%&#i cu stransu cotizatiilor,dar eu zic sa mai insistam pe subiectul asta...
                                love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google