Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Geo -
    replied
    plafonul e 120 la ei acuma..da nu ti i recomand pentru ca au devenit nesimtiti si nu mai fac deloc treaba buna, fac numai in bataie de joc...

    Leave a comment:


  • ionel89
    replied
    Plafonul 100 lei si capota 250 lei pentru ca am vrut acea imagine care se vede in avatar.

    Leave a comment:


  • shogwn
    replied
    Originally posted by ionel89 View Post
    Vezi ca este o firma care colateaza pe str Theodor Burada in zona autogari sud ,inaintea intersectiei cu Bulevardul I.C. Brătianu,eu acolo mi-am colatat plafonul si capota.
    Si cat te-a ajuns?

    Leave a comment:


  • ionel89
    replied
    Vezi ca este o firma care colateaza pe str Theodor Burada in zona autogari sud ,inaintea intersectiei cu Bulevardul I.C. Brătianu,eu acolo mi-am colatat plafonul si capota.

    Leave a comment:


  • shogwn
    replied
    mersi,o sa gasesc eu.Am gasit undeva pe interioara 3 dar aia lucreaza numai cu firme.

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Din explicatia lui zbf eu nu am inteles nimic. Sfatul meu> intreaba orice taximetrist unde a facut masina, raspunsul va fi unu> pe tepes voda. Daca nu sti unde e strada, PM si iti explic.

    Xenon de la 200 de lei, comunica CB de la 250 - preturi cu tot cu TVA. Factura si garantie reala.
    va asteptam pe Facebook - http://www.facebook.com/#!/cbxenon.
    ***Valabil pentru Constanta: primele trei comenzi facute pe Facebook beneficiaza de montaj GRATUIT***
    Last edited by andy_x3m; 8 May 2011, 16:56. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • zbf
    replied
    in zona autogarii, cum vii de pe ferdinand la ultima intersectia de la gara, faci dreapta spre bratianu, mergi cam 100-150 metrii si e pe stanga undeva in strada

    Leave a comment:


  • shogwn
    replied
    cine stie unde se colanteaza masina in C-ta?

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    asa ca sa stie si viitoru client ... multumesc de raspuns

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    La orice service agreat de importator sau la noi.

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    si montaju unde se realizeaza ?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Asta e doar o parte din ofertele CB Xenon , aducem orice in domeniul CB si Xenon , montam si calibram orice!!!

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Statii CB si Xenoane la preturi normale si garantii reale. Eviti neplacerile unei comenzi on-line, garantia intarziata din cauza transportului, dar ai parte de acelasi pret ca "pe net".
    Lista de preturi pentru xenoane HID:
    Kit complet H4 - bec 2 faze (lung+scurt) - 250 de lei+montaj**
    Kit complet H3, H7, H11 - bec 1 faza (proiector sau majoritatea masinilor noi) - 200 de lei+montaj**
    Se ofera factura iar garantia este de 6 luni pentru becuri si de un an pentru balasturi (ridicatoare de tensiune).
    **montajul difera in functie de masina si variaza intre 50 si 100 de lei.
    Tot odata, avem si cele mai bune preturi la solutii de comunicare CB

    Maxon CM 10 - pret de entry level , caracteristici de statie profesionala
    Pret: 300ron + CADOU: Antena MiniStar27

    Alan 100Plus - bunicul Cb-urilor , cel mai simplu model de la Midland
    Pret: 380ron + CADOU: Antena MiniStar27

    TTi TCB 500 - Sql automat si dimensiuni reduse
    Pret: 270ron + CADOU: Antena Mini...Star27
    DA! Ai citit bine. Cu 270 de lei poti comunica in frecventele CB!!!

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    Ce rulment ai pus?
    Sigur e rulment cu abs?
    In mod normal, daca l-a pus invers si a suferit socuri mecanice si a zgariat manda magnetica, sanatate.
    Ce fel de presa a folosit? hidraulica sau cu surub?
    Last edited by DeLuXe; 16 February 2011, 11:43.

    Leave a comment:


  • ct-85-hon
    replied
    absa

    salut mi-am schimbat rulmentii in vara si mecanicii mi-au montat rulmentul de pe stanga invers. l-au intors dupa o zi am facut teste nu se aprindea nici un bec. cand am plecat a doua zi spre bucuresti am observat ca atunci cand ajung pe la 110 km\h mi se aprinde (abs) si (!) . si de atunci o tot trag asa . la mers normal cum ciupesc un pic frana imi intra abs-ul si se opreste mult mai greu . o fi doar din rulment sau o mai fi afectat si altceva .. mia are cineva acceasi prb sau poate sa imi dea un sfat? momentan nici nu am bani sa iau alt rulment ...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google