Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cromatic
    replied
    Am rezolvat cu Marius.
    Mersi pentru recomandare.

    Leave a comment:


  • DeLuXe
    replied
    domnu cromatic, daca ma astepti 2 zile sa ma pun pe picoare ti-l pun din partea casei daca e cu graba ai pm cu niste nr de tel

    Leave a comment:


  • - Geo -
    replied
    CT 88 VMG - Marius si gaby_laz - Gabi..ia ti un cutter ca lumea, mai profesional desi au putea sa l montezi si singur, e destul de simplu

    @Emre: un vopsit complet pe alb cat ma ajunge, doar exterior? daca de exemplu as vrea plafon alta culoare, pretul se schimba? eu in principiu as avea o usa mai grav de reparat, putin indoit si vopsit, da toate sunt atinse cate putin si mi e sa nu iasa culori diferite daca le fac separat in timp, sa fac model in picatele)
    Last edited by - Geo -; 17 October 2010, 22:53. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Cromatic
    replied
    Ce nick-uri au cei doi?

    Leave a comment:


  • yrman
    replied
    @Cromatic m-a rugat Alex(Deluxe) sa iti transmit ca e "racit cobza". Incearca sa vb cu Gabi (sandero - WGR) sau cu Marius (VMG-u)l

    Leave a comment:


  • Cromatic
    replied
    Mai monteaza cineva filtru de habitaclu(polen) in Constanta?(andy am inteles ca nu se mai ocupa iar cu deluxe nu reusesc sa comunic).

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    cu CB-ul nu stiu... oricum vino duminica la 16 pe la intalniri si poate aflii ceva de la baieti...

    Leave a comment:


  • Vali
    replied
    scuze calculator de bord . . . am uitat ca, cb poate fi si statie sorry my bad

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    cb , adica computer de bord?
    sau statie radio cb(citizen band)
    daca e a2a varianta ti-o montez , calibrez tot ce-i nevoie

    Leave a comment:


  • Vali
    replied
    Salut daca este cineva care pune cb rog sa imi dea un pm ma intereseaza sa imi pun. Multumesc

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    da stiu ca masina mea e mai mare decat a voastra
    acum mai ramane sa-mi fac si timp...
    pe unde m-am mai interesat nu toti includeau si ceara in polish daia am intrebat

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    Sony 250 ron...cu totul....dureaza 3-4 ore,e mai maricel....polisul include normal si ceara.....

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    emre , cat m-ar costa la mcv-ul meu o polishare + ceruire totala.
    faci si ceruire?

    PS. masina mea e „silver„
    PS.2 cat dureaza operatiunea???
    ca te inebunesc de 3 ani sa fac una alta la masina si nu am timp...

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    iulikk_02 un polish dureaza 2-3 ore...si un pet...depinde de masina de culoare....200 250ron

    Leave a comment:


  • iulikk_02
    replied
    Cat costa un polish total si cam cat timp dureaza operatiunea?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google