Spalatorii din Constanta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da CIC-ule, chiar te rog. Vb ca principiu, apoi discutam pe larg aici sau la intalnire!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Ok Andy. Duminica asa cand o sa vin de la tara trebuie sa merg sa o spal si cu ocazia asta o sa vb si cu baiatu sa vedem daca accepta, eu incerc dar n as vedea de ce sa nu accepte e vb ca isi face mai multi clienti. Mai misto e daca ne poate lasa sa ne balacim noi, sa ni le spalam singuri. Mai vb noi la intalnire pe tema asta, nu vreau nici sa stric socoteliile poate tu ai vb deja la o spalatorie nu-i problema o spal si acolo
      Last edited by Christnacht; 7 April 2010, 22:56.
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #48
        Sa mai discutati daca va convine oferta asta in legatura cu spalatoria FLY CAR WASH nu de alta dar azi m-a intrebat managerul daca s-a rezolvat ceva. I-am zis ca va mai ganditi, acum nu stiu e alegerea vostra.

        p.s N-am nimic de castigat din afacerea asta, o sa castig si eu ca voi toti ''- 5 le '' bine nu ca ar fi cine stie ce suma dar macar o sa fie 25 lei cu tot cu mica atentie in loc de 30 lei . Am intervenit deoarece tot auzeam sa cautam o spalatorie unde sa avem un discount ceva.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #49
          eu propun sa facem un fel de lista in fiecare sa zica cat de des spala masina. Pe timp de vara pe mine nu prea se poate conta la spalatorie deoarece o sa o spal acasa, iarna e alta discutie.
          sigpic

          Comment


          • #50
            CIC-ule, fa aici oferta si scriem care suntem de acord si de cate ori spalam masina.
            1. Andi - 3 ori pe luna;
            2.
            sigpic

            Comment


            • #51
              CIC-ule, fa aici oferta si scriem care suntem de acord si de cate ori spalam masina.
              1. Andi - 3 ori pe luna;
              2. yrman - 1 data maxim vara/2 iarna
              sigpic

              Comment


              • #52
                andy, oferta a fost facuta duminica, unde s-au dat si flyere cu spalatoria in discutie

                1. Andi - 3 ori pe luna;
                2. deluxe - 3x ... sunt si eu de acord, dar in principiu vreau sa vad cu ochii mei
                3. yrman - 1 data maxim vara/2 iarna

                sry, had to bump you
                sigpicMy ride

                Comment


                • #53
                  eu o sa o testez cu ocazia curateniei de primvara -lansare duster

                  1. Andi - 3 ori pe luna;
                  2. deluxe - 3x ... sunt si eu de acord, dar in principiu vreau sa vad cu ochii mei
                  3. yrman - 1 data maxim vara/2 iarna
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    1. Andi - 3 ori pe luna;
                    2. deluxe - 3x ... sunt si eu de acord, dar in principiu vreau sa vad cu ochii mei
                    3. yrman - 1 data maxim vara/2 iarna
                    4. BeciAcustic - 2 ori pe luna vara/ iarna mai rar....
                    Intalniri Logan Club Constanta:
                    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                    Ptr detalii : 0723.955.045

                    Comment


                    • #55
                      Deci cum am mai spus, de la 25 lei cat costa normal spalatu pt noi va fi 20 lei + a sasea spalare e gratuita. In astia 20 lei intra interior si bonus (portbagaj+ parfumare), exterior ( spuma activa, ceara si solutie pt jante ).

                      p.s. In general o spal cam o data pe saptamana, depinde si de factorii metereologici.
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #56
                        spalatoria fly, multumim cicu

                        1. hoti ... sunteti din logan club? da, aveti reducere? da, tot 25 lei mi-a luat, ...ceva pe ei, e vb de gest + ca a 6-a spalatorie nu e moca, doar exteriorul, ceara si interiorul le platesti ... parfum? ha ... poate era expirat

                        2. capota, aripile tot ... zoaie cat cuprinde, plafonu nici nu a fost sters, fluturi si muste lipite de bara, exact cum au fost la inceput, mai ca se miscau

                        3. presurile puse aiurea, fata in spate, spate in fata

                        4. mistouri de cocalari si tig ... rromi borati, si la sfarsit nu stiau cum sa ma dea mai repede afara, cica dormiti aici?

                        5. ajung in spalatorie cu parbzirul pe interior bec, plec cu el jegos si plin de silicon, parca a sters gumele intai si a incurcat bordu cu parbrizu, am stat cu marius 10 min sa il scot la culoare

                        6. vine sefu, se uita, super, alta ...

                        pot confirma cei care au fost cu mine in ziua/zilele respective
                        spalati la fly car wash, super spalatorie, eftin ca braga mancatias
                        singuru plus, bruneta de la casa
                        Last edited by DeLuXe; 22 April 2010, 21:50.
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • #57
                          corect cele spuse de mai sus...plusez si eu la bruneta
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Eu amf ost ieri la cea de pe baba novac unde merg de fiecare data.....masina era praf.... multi o situ de la intalnire.... albine si fluturasi si muste la greu pe bara numar stergatoare parbriz..... Vreau sa zic ca a iesit extraordinar.....nici o urma de murdarie praf sau altceva.... nota 10 la spalarea asta si peste toate astea a fost si gratuita ca eram la a 5-a spalare
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • #59
                              ma duc si eu la urmatoarea spalare tot moca. cat de curand.

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                DELUXE eu cand ti-am zis ca mi-au mozolit-o ai ras. "mi-e mi-au facut-o f misto, a sters si sefu...bla bla bla..." .
                                Initial am crezut ca la mine ar fii exceptia care confirma regula si a fost o scapare, dar se pare ca e un obicei. Cu parere de rau pentru Cristi ( imi pare rau ca s-a agitat si oamenii aia i-au dat cu firma in cap), eu nu pot recomanda FLY CAR WASH.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google