Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu sambata te opereaza??? ce draq te vad ca vi cu perfuzia si cu 2asistente sexoase rau

    1.SuperCar
    2.Sonykel
    3.Cristinacht
    4.GxG
    5.continuati lista... va rog nu o mai lasati adaugati-o in fiecare post

    sigpic

    Comment


    • Pai nu sambata maine ma internez adica miercuri si ar trebui tot maine daca nu poimaine sigur sa ma opereze acum sa vad ce care si cum ...



      Lista :

      1.SuperCar
      2.Sonykel
      3.Cristinacht
      4.GxG
      5.Beleaua ( nu se stie pentru ca ii peticesc doctorii partea dreapta ... vor sa ii fure apendicu )
      6.continuati lista... va rog nu o mai lasati adaugati-o in fiecare post
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • sambata eu nu vin ca am un majorat de filmat ... oricum din cate stiu eu merg cu fratzioru si vineri si duminica
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • continua ma lista cu tot cu anuntu meu
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • laborex explicami in privat care vineri care duminica... astept sami dai un mesaj privat sau pe mess

            1.SuperCar
            2.Sonykel
            3.Cristinacht
            4.GxG
            5.Beleaua ( nu se stie pentru ca ii peticesc doctorii partea dreapta ... vor sa ii fure apendicu )
            6.continuati lista... va rog nu o mai lasati adaugati-o in fiecare post

            sigpic

            Comment


            • de laudat te lauzi poza e neclara da pe la intalniri nu vi... urat din partea ta...

              sigpic

              Comment


              • mai nu mai fiti rai poate omul are o treaba mai buna de facut
                si la noi avem un ct11lyv care ne abureste de juma de an ca vine si are examene,apoi admitere si dupa aceea are masina lovita
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • sorin stai calm ca nu suntem rai
                  avem niste afaceri de incheiat cu bunul nostru prieten liv , plus ca are poza la avatar cu masina mea

                  sigpic

                  Comment


                  • baaaaaaaaaa
                    deci pun poza aici nu ma intereseaza .. cine ce comenteaza nu stau acu sa caut pe aici
                    Attached Files
                    http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                    id mess liviu_stilist

                    Comment


                    • putem avea fiecare pareri de aceea am luptat la revolutie ca voi si noi sa avem dreptul la o opinie asa ca va rog mai incet cu "gura" puteti sa aveti un limbaj mai adecvat
                      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                      Comment


                      • bai liviu potoleste-te ai putin respect fata de membri acestui forum ca nu-i forum de caterinca

                        sigpic

                        Comment


                        • @virtualmansorin ei doi se cunosc sonykel cu ct11lyv,de asta isi si permit sa vorbeasca asa,eu doar am vrut sa posteze pozele cu masina in topic-ul de mai jos ca sa nu se faca offtopic cu comentarii ce nu isi au rostul in sectiunea asta(da si mai simplu putea sa faca un topic in sectiunea My Ride)...ultimu de jos din sectiunea asta LoganClub Constanta da se pare ca vb japoneza si e si greu sa il vada,desi sunt 7 topic-uri mari si late.
                          Last edited by SUPERCAR; 7 November 2007, 01:43.

                          Comment


                          • f frumos
                            http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                            id mess liviu_stilist

                            Comment


                            • frumoos... imi placeD
                              My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR
                                Asteptam prezenta obligatorie din partea userilor: FLORYN, Christnacht, gxg , mitzaH , 30RDD , Costin_CT, unEL
                                Hai salut baieti ! Ce sa va zic sambata scap de pe la munca cam pe la 14 si in principiu daca nu se iveste ceva ... vin , normal.
                                Si imi cer scuze celor care imi dau mp, sau mesaje pe mess, dar intru cam rar pe calculator, si nu vad mesajele la timp. Imi pare rau, dar asta este.
                                Cu stime , FLO.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google