Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vin si eu duminica ,ca duminica vin si eu de la munte , plec dimineatza inapoii catre constanta si pana la 16:00 a, timp sa ajung , ne vedem in za parcare

    Comment


    • baietzi duminica asta vin .. dar nu se stie sigur .. daca`mi da drumu amaru ala de doctor in weekend acasa vin cu cea mai mare placere ... daca nu il sun eu pe supercar sau ii dau un mesaj sa`l anunt okz supercar ?
      Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

      Comment


      • ok Beleaua vezi cum faci sa vii ca o sa fie frumos

        Comment


        • Eu nu promit ... se pare ca o sa fiu mahmur

          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

          Comment


          • hai ma edi...

            sigpic

            Comment


            • SUPERCAR a propus dupa ce a vazut locatia aseara si eu sunt de acord ca incepand de Duminica dupa ce ne intalnim la Aqua sa mergem la "La Scoica Land". Voi ce parere aveti? E mult mai mult loc decat la Portofino si preturile sunt acceptabile.
              In tara momentan.

              Comment


              • cred ca gxg se bucura ca e mai aproape de el

                Comment


                • eu n-o sa pot sa ajung la aqua maine, k am intalnire de partid la 4 la sala, :P si nuj cat kkt tzine ... o sa dau o tura pe seara dupa ce se termina toata nebunia politica.

                  va salut !
                  in a big town ya' nuthin' unless ya' part of somethin' bigga' than ya' ...

                  Comment


                  • rdd....prezent ...ramane sa vb duminica cum si unde numai sa ne strangem.....
                    JUST ME.....30-rdd......

                    Comment


                    • maine se pare ca va picura un pic... asa ca daca picura tre sa ne hoataram ce facem , mergem la Portofino sau La Scoica la Hanul Piratilor...

                      sigpic

                      Comment


                      • Pai ne intalnim toti la Aqua indiferent de vreme si dupa aia vedem unde mergem. ;)
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • pai da dar n-ar fi mai bine sa ne hotaram de acum sau sa venim cu propuneri ca sa nu stam maine si sa ne certam

                          sigpic

                          Comment


                          • Pai propunerile au fost facute: sa mergem tot la Portofino sau la "La Scoica Land". Eu votez pentru a 2-a varianta. :P
                            Oricum tot ne intalnim mai intai la Aqua. ;)
                            In tara momentan.

                            Comment


                            • a fost cineva pana acum La Scoica Land??? cine da un telefon sa intrebe daca-i deschis si acum pe timpu verii servesc pizza acolo???

                              sigpic

                              Comment


                              • Sonykele am fost noi aseara dupa ce ai plecat tu si am stat pana pe la 2.15, deci e deschis. ;)
                                Attached Files
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google