Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu deranjeaza pe nimeni.Nu conteaza masinile pe care le avem sau pe care le vom avea conteaza sa fim asa cum am fost si pana acum .Sa auzim numai de bine.Maine nu promit ca o sa vin deoarece astept niste prieteni la mine dar sa vedem poate nu mai vin .Bafta
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Salutare la toata lumea, sunt cel cu " vreau sa imi iau logan ... need help" si imi anunt prezenta maine la intalnire ... va rog sa nu va uitati crucis la unul care se apropie de voi venind pe jos :down: . Vin sa obtin mult ravnitele indicatii si sa fac si eu cunostinta cu voi ...
      For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

      Comment


      • cristi unde stai???in ce zona poate te ia cineva...
        RamboX vii sigur? sa stiu ca sa nu ma car cu cartile alea degeaba dupa mine... Deci vi sau nu

        sigpic

        Comment


        • Cristi ne bucuram ca, vi si vb. lui Sonykel , unde locuiesti ca poate te cuplezi cu cineva cu masina , si nu are rost sa vi cu traseul. Poti sa dai un PM la cineva din "C-TA TEAM" si sigut te va ajuta.
          Cu stima , FLO.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • Maine la pranz spun sigur ca mai trebe sa ma duc si cu fiimea la o onomastica la MacDonalds si nu stiu inca sigur ora,oricum daca vin stau putin.

            Comment


            • mersi ... stau vizavi de disco primo in inel II ... daca poate careva sa faca favorul asta sa imi de-a un PM cu nr. de telefon si il sun maine (adica duminica dupa 11-12 ) . asi zice sa imi de-a "add" la ID-ul de messenger insa nu stiu daca am voie sa il afisez :P (nu am citit regulamentul pentru forum)
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • ZBF-ule maine am o treaba cu tine cred ca ajung si eu la 4 e adunarea?

                Comment


                • Originally posted by cristi
                  mersi ... stau vizavi de disco primo in inel II ... daca poate careva sa faca favorul asta sa imi de-a un PM cu nr. de telefon si il sun maine (adica duminica dupa 11-12 ) . asi zice sa imi de-a "add" la ID-ul de messenger insa nu stiu daca am voie sa il afisez :P (nu am citit regulamentul pentru forum)
                  dami msg private si te iau eu ca eu stau la camp....si am loc in masina kiar daca nu o sa stau prea mult...dar vbim astept msg in private cand vezi postu si facem skimb si de id de mes si de nr de tel.... ....doar cauta-ma..
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • da bai baietii la 4 e adunarea hai veniti sa fim mai multi...

                    sigpic

                    Comment


                    • Hai sa facem lista cu prezenta... Cine vine sa se scrie in lista...
                      1.Sonykel
                      2.urmatoru
                      3.urmatoru
                      4.si tot asa

                      sigpic

                      Comment


                      • 2.cristi (sper ca nu trebuia sa modific mesajul de mai sus ) ca nu stiu cum
                        For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                        Comment


                        • in dreapta jos a postului scrie Quate....si dai click pe ala si dupa scrii mesajul tau.... .....rdd....prezent
                          JUST ME.....30-rdd......

                          Comment


                          • Originally posted by SoNyKeL
                            Hai sa facem lista cu prezenta... Cine vine sa se scrie in lista...
                            1.Sonykel
                            2.urmatoru
                            3.urmatoru
                            4.si tot asa
                            si eu, dar nu prea am chef sa stau in curent ... ca ma dor maselele.
                            sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                            :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                            Comment


                            • 1.-Sonykel
                              2.-FLORYN
                              3.-30RDD
                              4.-UnEl
                              5.- next
                              6.- ....?
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Sonykel poti sa-mi aduci cartile alea ca vin sigur.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google