Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu faceti glume dinastea ca nui de gluma cu benzina ) ca ... unii nu se abtin )

    Comment


    • Vin si eu Duminica dar depinde de Grand Prix cand incepe cand se termina.Stiti ore ceva ? Bine ar fi sa fie de dimineata.De venit vad eu cum fac o fi grand prix-ul important dar si clubul e
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Lista pentru intalnirea de pe 2 septembrie se mareste

        1. ct-87-vfm
        2. memo
        3. FLORYN
        4. eu
        5. alexzbf
        6. DyZ
        7. Christnacht


        asteptam confirmarea lui RamboX , ADU , ct-07-apv !!!

        Comment


        • frate ) dar am si eu o rugaminte... p 2 sept ... sa ne cunoastem noi mai bine ... ca ... chiar nu stiu care e care )

          Comment


          • o sa ne cunoastem,da sa ai si tu 10L de benzinica in rezervor ca poate tragem o plimbarica pe undeva la costinesti sau vedem noi

            Comment


            • Fratilor cu plimbarica sunt de acord, dar din experientele anterioare, privind mersul in coloana, daca se incepe cu "bobinari", alea, alea..... sincer nu-mi plac deloc, si nici nu-i frumos. Parerea mea!
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Supercar sa vii la intalnire cu masina ta .In caz ca mergeti la costinesti sa se vada pe parbris scris Logan Club.
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • Am si eu o mica problema: eu inca nu am nici un stiker, :down: , sunt foarte "proaspat" pe aici, . Ma rezolva cineva si pe mine?
                  Si apropo, poate credeti ca sunt nebun , dar deabia astept sa facem cunostinta, desi pe uni dintre voi va stiu deja, .
                  Iar la intalnire asta'i meniul : , , , , , ??
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • in timisoara stickerul costa 5 lei, ambele. am plecat din constanta cu 4 stickere in portbagaj
                    nu merita transportul de aici la voi. poate daca se aduna mai multe deodata si se imparte transportul, atunci da.
                    dar ar trebui sa aveti si voi in constanta sa va faceti, doar ca trebuie sa va si interesati . cei care se ocupa cu reclame publicitare fac si dastea. fisierele gata doar pentru taiat sint aici pe forum in vreo 3-4 locuri.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Originally posted by gxg
                      Supercar sa vii la intalnire cu masina ta .In caz ca mergeti la costinesti sa se vada pe parbris scris Logan Club.
                      iti dai seama
                      ps.pacat ca nu poti veni si tu de data asta

                      Comment


                      • deci pan la urma iesim si la o plimbarica..... si mie miar placea o coloana de golani ...


                        Comment


                        • deci pana la urma facem o coloana d golani??? o sa iasa belea... :P
                          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                          Comment


                          • Cred ca o sa iasa o coloana.Merg mai putin cu masina ca sa am benzina duminica .Ar fi super sa mergem asa in coloana '' constanta care sperie vestul '' )
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • nu uitati sa va filmati !
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • clar trebuie filmata coloana! ar fi bestial! neaparat sa filmati si www.LoganClub.ro si LOGAN CLUB de pe masini ca sa vada lumea cine sinteti
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google