Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vb. cu GXG-ul si zicea ca va avea multe seturi de stickere, asa ca sa rezolvat problema pt. multi dintre noi, nu?
    Multumim frumos, ramanem datori !
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • eu mai mult d o bere fara alcool nu dau.... )
      :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
      proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

      Comment


      • VFM-ule u ai masina in service... 1 golan mai putin ...... da daca platesti bine te iau cu mene ;)


        Comment


        • Originally posted by ct-87-vfm
          sper sa-mi iasa si mie masina din service pana duminica....doamne ajuta daca e nevoie imi iau eu un insotitor si ii dam sa filmeze...cat despre stickere, cum pot sa fac rost??
          da ce ai patit la masina?

          Comment


          • Orice are omu la ea, din ce am vb. cu el zicea ca pana Duminica o scoate , asa ca putem considera ca a avut,
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • e super atunci,si baietii trebuie sa multumim lui gxg pentru stikere
              dar trebuie sa facem si pentru luneta spate un scris de genu www.loganclub.ro

              Comment


              • Pai nu ai vazut ca am scris ca are setul , adica si fata si spate. Zicea ca ne costa 5 lei setul.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Maine dau comanda si de stickere cu www.loganclub.ro. O sa ajunga 5 lei setul fata/spate.

                  Edit: se pare ca am postat consecutiv
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • maine o scot din service....nu am avut nimik la ea....am facut mici modificari.... deci ne auzim duminica si vine si je cu majinutza....)
                    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                    Comment


                    • sia schimbat amortizoarele si arcurile ...... le are sport acuma baiatu .... n-are treaba


                      Comment


                      • recomandat ar fi acu sa skimbe si jantele si gumele
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Originally posted by gxg
                          Maine dau comanda si de stickere cu www.loganclub.ro. O sa ajunga 5 lei setul fata/spate.

                          Edit: se pare ca am postat consecutiv
                          dar o sa le avem pe masina abia saptamana viitoare la intalnirea din 9 septembrie cand o sa fii si tu prezent?

                          Comment


                          • i le dau lui alexzbf sa le aduca.
                            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                            Comment


                            • Am restanta pe 10 deci cred ca o sa pot veni si acu si pe 9 dar acu zic eu hai sa ne intalnim la cursa de barci stam pe acolo si apoi dam ture pe unde vreti voi (in limitele rezervorului)

                              Comment


                              • Originally posted by ct-07-apv
                                Am restanta pe 10 deci cred ca o sa pot veni si acu si pe 9 dar acu zic eu hai sa ne intalnim la cursa de barci stam pe acolo si apoi dam ture pe unde vreti voi (in limitele rezervorului)
                                eu sunt la servici de dimineata asa ca nu pot veni,deci ramane tot asa la ora 18 sau daca vreti mai devreme dar nu mai devreme de ora 15 ca atunci vin eu de la servici si vreau si eu sa fiu prezent
                                eu zic ca e mai bine la ora 18 asa cum e stabilit ca e mai racoare afara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google