Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. GXG cap de lista, da va spun vineri daca e sigur
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • 2. Sonykel
      3. da dece e ultima ma? o fi ultima ptr u? da pe 30 cine ne opreste sa ne vedem sa numi spuneti ca plecati toti in tarile calde cami dau foc

      sigpic

      Comment


      • am zis oficiala,ca asa neoficial puteti sa faceti cate o intalnire in fiecare zi
        si e ultima pentru ca vin sarbatorile acuma si mai toti vor fi ocupati cu alte probleme si sunt sigur ca vor lasa loganclub pe locul 2 in prioritati.
        SoNyKeL poate nu ai observat ca la intalnirea precedenta din 9 au fost foarte putini prezenti(majoritatea vin odata la 2 sau 3 intalniri,nu dau nume da se stiu ei care,adica cel putin am vazut ca bucuresteni sunt mult mai fideli clubului si aproape toti vin la fiecare intalnire,la noi poate deja au inceput sa se sature si li se pare ca e prea des,poate si odata la 2 saptamani ar fi bine sa ne intalnim da sa stim sigur ca atunci vor veni toti daca odata/saptamana li se pare mult prea des).

        Comment


        • mie mie indiferent ca suntem 10 ca suntem 100 sau ca suntem 3... atat timp cat ne vedem si stam o ora 2 e ok

          sigpic

          Comment


          • sall all...apropo de loganisti asupriti de consoarte,cred ca este o idee buna sa incercam sa venim cu sotii prietene,amante si mai stiu eu ce dupa noi:P .momentan incerc sa aduc la club o blonda d nota 11 si pe prietena acesteia:amandoua posesoare de logan si cred ca ar fi dragut sa avem si fete cu noi.in alta ordine de idei,reusita intalnire si pacat ca se apropie ultima.sarbatori fericite tuturor si sa ne vedem cu bine la anul
            Last edited by SUPERCAR; 18 December 2007, 02:37.

            Comment


            • Sa ma puneti si pe mine pe lista Duminica .Eu unu nu sunt plictisit de intalnirile astea sincer chiar sunt bine venite parerea mea.Mie imi pare rau ca am lipsit de la cateva intalniri dar asta nu inseamna ca trebuie sa rarim intalnirile , vreau sa fim in continuare Numai bine la toata lumea
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Originally posted by alexzbf
                sall all...apropo de loganisti asupriti de consoarte,cred ca este o idee buna sa incercam sa venim cu sotii prietene,amante si mai stiu eu ce dupa noi:P .momentan incerc sa aduc la club o blonda d nota 11 si pe prietena acesteia:amandoua posesoare de logan si cred ca ar fi dragut sa avem si fete cu noi.in alta ordine de idei,reusita intalnire si pacat ca se apropie ultima.sarbatori fericite tuturor si sa ne vedem cu bine la anul
                alex daca reusesti sa le convingi pe fete sa vina cu masinile la intalnire esti tare,o sa avem si noi fete la intalniri

                Comment


                • Ascultati la mine
                  S-a deschis patinuar la parcul pionierilor.
                  Ce ziceti de un Team Bilding pe patinuar.
                  10 ron intrarea si 10 ron inchiriatul de patine.
                  Ce ziceti de vineri seara ???


                  Alex ... adu fetele si vineri la patinuar sa le invatam cum e cu DRIFTUL )




                  sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                  :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                  Comment


                  • edi vineri seara la ce ora la 21?

                    Comment


                    • Eu sambata seara ajung acolo dupa ora 21:00.Daca e poate ne vedem si sambata seara
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Ultima intalnire oficiala pe anul 2007 LoganClub Constanta in data de 23 Decembrie la AQUA MAGIC in parcare la ora 16.
                        Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista,si va rog sa faceti un efort sa veniti cat mai multi ca totusi fiind si ultima intalnire pe anul asta.

                        Prezenti:

                        1. GXG
                        2. Sonykel
                        3. Christnacht
                        4. unEL
                        5. alexzbf
                        6. eu
                        7. 30rdd
                        8. dantes
                        Last edited by SUPERCAR; 18 December 2007, 16:58.

                        Comment


                        • O sa mergem sa vedem cum au programul si stabilim.
                          Dar cert vineri seara.
                          Am impresia ca a stirnit interes chestia asta, sau vreti sa ma vedeti intins pe gheata )
                          Florin daca e vino cu juniorul ....
                          Soniq ... te bagi la o patina, sau stai la un ceai fierbinte ???



                          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                          Comment


                          • Nu nu iti dorim asa ceva unEL ).Sunt curios cum i-ar sta lui Sonykel pe patine Daca citeste iar ma spurca.Numai bine baieti si aveti grija de voi.Noapte buna
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • spurcavas eu pe voi , las ma ca eu vin cu skyurile

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL
                                spurcavas eu pe voi , las ma ca eu vin cu skyurile
                                Le aduc si eu. :p
                                Cine stie sa repare o legatura de schiuri ?
                                Ca nu am chef sa pierd o zi la munte pana mi le repara.
                                VA ASTEPT PE PATINE )



                                sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                                :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google