Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut MitzaH. tragi frana de mana, tii piciorul calcat pe ambreiaj si celalalt pe acceleratie ( forfecare ) si incepi sa te dai utza utza utza .Sa auzim numai de bine
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Originally posted by Christnacht
      Salut MitzaH. tragi frana de mana, tii piciorul calcat pe ambreiaj si celalalt pe acceleratie ( forfecare ) si incepi sa te dai utza utza utza .Sa auzim numai de bine
      si ambreiaju ce zice??? nu-l doare

      sigpic

      Comment


      • Salutare domnilor! Am inteles eu bine sau acum Duminica 16 Sep. nu ne mai intalnim? :down:
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • asa se pare

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by FLORYN
            Salutare domnilor! Am inteles eu bine sau acum Duminica 16 Sep. nu ne mai intalnim? :down:
            nu ca avem restante ... uni din noi ca eu numai am,eu as putea sa vin

            Comment


            • si eu vin daca mai vine cineva

              Comment


              • revenitiva ma ! se vede ca e o intalnire intreba bajeti femei nimik.. . luati ma femeile altora. . daca nu aveeti io asa ibiescuiesc nu va bazati pe mine
                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                id mess liviu_stilist

                Comment


                • Liviu atata te aud de femei da foarte rar te vad pe tine cu vreuna. Hai ca vreau sa te vad si pe tine. s-au tu o iei pe alte cai ia zi iubire

                  Comment


                  • Nu stiu de ce "cai" si ce "iubiri" vorbiti voi pe aici, dar daca ziceti ca vom fi macar vreo 5 masini pe acolo Duminica , atunci e bine. De trecut oricum trec pe acolo, asa cine stie mai aprind o lumanare,
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • eu sigur nu pot sa vin ptr ca am treaba poate cand scap va mai gasesc pe acolo... daca nu

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ct-07-apv
                        Liviu atata te aud de femei da foarte rar te vad pe tine cu vreuna. Hai ca vreau sa te vad si pe tine. s-au tu o iei pe alte cai ia zi iubire


                        rar da bine ma ) da totusi ma vezi nu era mai rau daca nu ma vedeai..

                        Originally posted by FLORYN
                        Nu stiu de ce "cai" si ce "iubiri" vorbiti voi pe aici, dar daca ziceti ca vom fi macar vreo 5 masini pe acolo Duminica , atunci e bine. De trecut oricum trec pe acolo, asa cine stie mai aprind o lumanare,


                        esti prea mic frate pt jocu asta prea mare )) iubire si altele)
                        Last edited by Marius; 15 September 2007, 12:25.
                        http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                        id mess liviu_stilist

                        Comment


                        • hai ca vin eu maine si asa sunt liber si nu am ce face...si cu ocazia asta mai vedeti si voi ce am mai schimbat la masinuta

                          Comment


                          • Ok, cine vine , ne vedem acolo , la ora 18.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • sa facut

                              Comment


                              • Originally posted by ct11lyv
                                rar da bine ma ) da totusi ma vezi nu era mai rau daca nu ma vedeai..





                                esti prea mic frate pt jocu asta prea mare )) iubire si altele)
                                zise furnicutza... cum e la nivelu marii???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google