Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu mai am si eu un gratar nu e prea mare dar e bun ....

    Comment


    • VFM-ul a zis ca vine , DYZ este in cantonament. Sa vedem ce o iesi !
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • ce sa fie ce sa fie hai sa fie golanieeeeee.... )))

        sigpic

        Comment


        • Si mie imi pare rau ca ne imputinam.Nu stiu sa vad nu promit nimic dar oricum ce n-or sa mai fie iesiri dintr-astea ? ca doar n-o sa se destrame LoganClub )
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • da oricum eu astept sa vina primavara... ca sa mor de nu fac gratar si in tabacarie )

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by sonykel
              da oricum eu astept sa vina primavara... ca sa mor de nu fac gratar si in tabacarie )
              pai si atunci c mai frecam benzina pana la chei??? hai o punem d un gratar in tabacariei... ;)
              :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
              proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

              Comment


              • Pai asa putem face un gratar si in Mamaia, undeva pe malul lacului,nu? Dar cred ca trebuia sa discutam asta ceva mai devreme ! Nu stiu , voi ce ziceti?
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Nici eu nu mai vin la cheile dobrogei , duminica pe 23 este ziua mea de nastere, o sa am munsafiri pe la gradina si nu cred ca mai vin inspre chei.

                  Comment


                  • Aham..nasol..pana la urma mai vine cineva ? In caz ca duminica nu ploua si e soare,eu unul voi fi la ora 10 in parc,in asteptarea altor doritori de gratar.

                    La multi ani Nicusor!Mi-am adus aminte..e si ziua mamei mele duminica
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • go

                      deja incepeti sa o dati de garduri ) oricum vremea e urata afara .....pana la urma cine mai vine si cine nu ???

                      Comment


                      • lista noua
                        1.GXG +3
                        2.un clio symbol +3
                        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                        Comment


                        • Stati mah, ca este greu de spus , cine mai vine si cine nu. Sunt convins ca daca va ploua ca azi, nu va mai merge nimeni, ar fi culmea.
                          Am vazut azi in oras un Logan galben, dar nu ala ca de taxi, era ceva mai deschis, sincer mi-a placut mult cum arata. Avea la numar CT-XX-DEZ.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Originally posted by FLORYN
                            Stati mah, ca este greu de spus , cine mai vine si cine nu. Sunt convins ca daca va ploua ca azi, nu va mai merge nimeni, ar fi culmea.
                            Am vazut azi in oras un Logan galben, dar nu ala ca de taxi, era ceva mai deschis, sincer mi-a placut mult cum arata. Avea la numar CT-XX-DEZ.
                            CT-85-DEZ...sta la mine in cartier in blocul din fata mea
                            PS. are bara fata de MCV...poate il vad intr-o zi la masina sa il intreb de unde a luat bara

                            Comment


                            • update

                              Intalnirea LoganClub Constanta Nr.5 din 23 Septembrie va fi la Cheile Dobrogei(cu punct de adunare inainte de plecare din Parcul Tabacariei,de la locul nostru de intalniri, si-au anuntat prezenta urmatori useri de mai jos ai forumului:

                              1. CT-07-APV
                              2. CT-87-VFM
                              3 Christnacht
                              4 FLORYN
                              5 GXG
                              6 miTzaH
                              7 sonykel
                              8 live4racing
                              9 Jonivip
                              10 memo
                              11. Eu
                              12. un clio symbol


                              asteptam confirmarea lui RamboX , alexzbf , danmincea , Hellman , ADU !!!
                              suntem 12 masini....eu zic ca suntem destui pentru un gratar la chei...si asa daca am fi mai multi nu avem unde sa bagam atatea masini )

                              Comment


                              • nus mai baietii ma pus pe ganduri ploaia de azi... tinand cont ca sambata seara va ploua 99% duminica cand o sa mergem pe acolo o sa fie mocirla ce facem?

                                PS. Nu o luati pe traian sa ``prabusit`` o banda si se circula numai pe una...
                                Nu faceti prostia so luati pe drumu de pe valea portului paralel cu traian care incepe de la spalatorie si da in spate la dioda ptr ca si acolo se lucreaza e mocirla mare pericol sa ramaneti impotmoliti plus ca am derapat azi si mam dat cu bara de garduri... noroc ca nu aveam viteza si nu am patit nimic...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google