Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fth de la ce vine??? sal vfm ca te vad online...
    pai vedem organizam sambata un suculetz ceva 4-5 useri... ia sa vad cine se baga???

    sigpic

    Comment


    • nu vfm a plecat la munte ttreb sa plec si io dar ma lasat acasa :P
      http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
      id mess liviu_stilist

      Comment


      • 30-RDD.....prezent si sambata daca e ceva.....numai sa fie ceva......
        JUST ME.....30-rdd......

        Comment


        • Urmatoarea Intalnire

          20.01.2008 ora 16:00 Aqua Magic
          :
          Si-au anuntat prezenta urmatorii membri:
          1. 30RDD
          2. Sonykel
          3. CosTin87SIE
          4. supercar
          5. Emr3
          6. online4h
          7. alexZBF
          8. DyZ
          9. cristi(FTH)



          Asteptam sa ne confirme sau nu prezenta urmatorii useri ai forumului:
          1. Jonivip
          2. hessus
          3. Deluxe
          4. ct-07-apv
          5. Christnacht
          6. leoion
          7. ct11lyv
          8. unEL
          9. $3fu_Em@
          10. Flavy
          11. ct11lyv
          12. Viktor
          13. FLORYN
          14. nicusor84
          15. Hellman
          16. live4racing
          17. MihaiX82
          Sper ca n-am omis pe nimeni...
          Asteptam pe oricine veniti ca nu muscam...
          Dupa orele 17 ne vom aduna La Scoica Land(Langa Hanul Piratilor inspre Navodari)
          In functie de vreme propun si o plimbare in oras un fel de mini-parada a loganurilor...

          Daca are altcineva o propunere ptr alta locatie unde sa bem un suc sunt deschis oricarei propuneri , doar sa avem loc toti si sa avem unde parca masinile...
          Cine nu are masina sau nu poate veni cu masina sa zica ca se gasesc locurile... De exemplu Viktor ca stam in acelasi cartier zi daca vrei si te iau cu mine , si care mai sunteti...

          Comment


          • Salutare

            Eu semnam cu FTH ... asa o sa imi pun numarul si de aceea ... vin duminica sa imi vedeti masina murdara de imi vine sa plang ... o sa va intreb cu ce sa o spal ca sa nu o stric sau sa nu o zgarii ... ceva de genul ... Sunt la specializarea fizica tehnologica -- si suna bine FTH fata da alte variante care le am CRI sau MAI
            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

            Comment


            • @ Online24h - bine ai venit pe forum.
              @Cristi - sper sa nu fi si tu un al doilea Sonykel, si ma refer la grija deosebit de exagerata pentru masina,. Stiu este noua si frumoasa , dar crede-ma daca stai numai cu ochi pe ea .... mai rau iti faci. Si inca ceva ... felicitarile mele pentru carnet, sa-l stapanesti sanatos alaturi de masinuta,
              Baieti hai sa nu ne mai cranponam cu oficiala sau neoficiala ca nu are rost. Ne putem intalni , in principiu in oricare zi, daca exista intentia, nu? Iar pentru Sambata asta , nu va ambalati ca oricum "gabi999", nu a mai dat nici un semn de viata. Iar eu personal am zis de intalnirea asta mai mult pentu el , ca sa-l "cunoastem".
              Cu stima , domnilor .
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Ok Florine nu o sa devin maniac dar vroiam sa arunc si eu un bidon de apa peste ea ca am si aviare care se rahatesc pe ea ... aaa si mersi de felicitari
                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                Comment


                • cristi sunt si eu la fel de obsedat eu rahatzelu de inaripte il curat cu servetele umede...

                  sigpic

                  Comment


                  • aha mersi SoNyKeL ... m-am echipat deja cu asa ceva ... o sa folosesc cu prima ocazie sa vad ce iese ... oricum acum evit sa mai stationez sub copacul cu pricina
                    For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                    Comment


                    • cam putini suntem pentru duminica asta

                      Comment


                      • Vine sesiunea saptamana viitoare si probabil si acesta e un motiv

                        Comment


                        • Nu mai promit nimic pentru maine! E posibil sa vin sa nu mai vin! Sunt in sesiune si am super mult de invatat.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • o mica delectare de jumatate de ora nu strica

                            Comment


                            • bai am vazut ca supercar a scris la lista de prezentzi si pe zbf ??? chiar si-a anuntat prezenta?? eu nu am vazut... dak vine el vin si eu .. daca nu , nu cred ca vin ca imi bag **** in Gms-urile lor ... sory...
                              My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                              Comment


                              • da cauza ptr care lumea nu vine si nu o sa mai vine vreo 3saptamani de acolo e stressesiunea

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google