Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma bucur ca va placut la constanta si va mai asteptam,poate data viitoare facem si un gratar impreuna.

    Comment


    • Super fain, ma bucur ca va placut la noi. Pacat ca nu am avut timp (cel putin eu nu...) sa facem o plimbarica. Poate data viitoare.
      Pana atunci... Cine vine in seara asta la Palatul Copiilor jos?
      sigpic

      Comment


      • In seara asta mai exact la ora 21 si un sfert...Meci mare Steaua-Galatasaray...Batalia pentru CL,nu stiu daca mai vin...Parca m-as uita la meci

        Comment


        • Mai important meciul decat tovarasii ah?
          eu unul ma anunt ca vin
          sigpicMy ride

          Comment


          • O intalnire scurta 40min cam asa dar era cam oribil vremea foarte umed si foarte cald... Dar foarte frumos scurt da bun...
            Absentii:
            1.Deluxe
            2.Supercar(el barem sa scuzat dar deluxe nu... )

            Prezenti:
            1.Hellman
            2.Zbuf
            3.Andy
            4.Leo
            5.Alex
            6.Sonykel
            7.Cromatic(cei din urma vor fi cei d-intai)

            Au mai fost si cativa Special Guest:
            raul(opel) , nec-ul(solenza) prietenii lu alex(golf)

            sigpic

            Comment


            • Ce as mai veni si eu...

              Comment


              • Ooooo da ............
                Logan club Constanta
                Baieti Scuze ca nu am mai venit la intalniri de 2/3 luni, Nu ca mi-ar fi simtit careva lipsa da....;)) Muncescc
                Duminica daca are loc intalnirea vin fara ezitare....MULTA bafta
                sigpic

                Comment


                • Scz ca nam stat mai mult aveam si treaba dar mi-am facut un locusor si pentru voi si am venit :P
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Online care 2-3luni ca sunt 4 eu te-am mai vazut prin trafic...

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by SoNyKeL View Post
                      O intalnire scurta 40min cam asa dar era cam oribil vremea foarte umed si foarte cald... Dar foarte frumos scurt da bun...
                      Analiza pe text: [...] era cam oribil vremea foarte umed si foarte cald[...]. Subiect - vremea (cine era "oribil" R: VREMEA si bonus, mama lui de VREME mai era si umed si cald) Niste virgule ar fi rezolvat elegant enuntul tau (no offence, dar turbez cand ii vad pe toti "vb n lb d HiCinCi", fara nici o regula, fara nici un semn de puctuatie).

                      Lasand gluma, vad ca au prins intalnirile din inceput de noapte. Cred ca suntem singul club cu 2 intalniri aproape oficiale pe saptamana.
                      sigpic

                      Comment


                      • A fost super aseara, chiar daca a fost seara cu meci !!!!!!!!!!! Mult succes la tuning !!!! Pacat ca nu a ajuns si EDI asa cum imi spusese mie pe mesenger !!!!
                        Last edited by SoNyKeL; 15 August 2008, 09:30. Reason: sa evitam niste discutii care nu au rost aici in public

                        Comment


                        • edi a ajuns si el , a ajuns cam la 5 min dupa ce ati plecat voi .
                          Last edited by SoNyKeL; 15 August 2008, 09:29. Reason: sa evitam niste discutii care nu au rost aici in public
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • Distractie placuta tuturor maine si la multi ani celor pe care ii cheama marian , maria
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • La multi ani de Sfanta Marie, la multi ani Marinei si sa traiasca cu (cat) numele celor care poarta numele Fecioarei Maria.
                              PS Care da de baut maine si mai precis... Pe unde?
                              Numai de bine
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by online24hh View Post
                                Ooooo da ............
                                Logan club Constanta
                                Baieti Scuze ca nu am mai venit la intalniri de 2/3 luni, Nu ca mi-ar fi simtit careva lipsa da....;)) Muncescc
                                Duminica daca are loc intalnirea vin fara ezitare....MULTA bafta
                                Te asteptam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google