Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai hal de colegi, de mine nu amintiti nimic? Mai ales ca am trecut si cu fiumiu pe acolo.
    Miercuri vin la intalnire si eu.
    sigpic

    Comment


    • Ai fost asa rapid ca am si uitat ca ai fost...
      deci miercuri la 9 ne vedem in tabacarie iar la 9:30 plec in grup spre parcarea din mall... Eventual aduceti o mingie ca sa iasa caterina se lasa cu bari si proiectoare sparte si parbrize crapate...

      sigpic

      Comment


      • Pai vad ca nici de mine nu sa pomenit ca am fost pe acolo chiar daca am stat putin
        CT-42-SMC doar un logan mai galagios

        Comment


        • Am reusit ieri sa ajung cu puradeii dupa mine,am dat de cativa loganisti pe acolo,totusi atmosfera a fost sufocata de manifestarea cultural-artistica din zona.Chrisnacht,acum afli cum ma cheama!

          Comment


          • Scz ca nu am facut lista cu prezenta dar eram prea obosit sa tin minte...
            a mai fost si cromatic pe langa cristinacht , adytza , andy , andrushk , sirnenea , bbogdan , pigoo si cred ca atat

            sigpic

            Comment


            • Stai linistit ca eu nu m-am suparat
              cred ca mai mult conteaza prezenta fizica decat un banal post in care sa vada lumea ca vin ;)
              CT-42-SMC doar un logan mai galagios

              Comment


              • Sir-ule, mai bine ziceai ca pufi e in general prea obosit sa tina minte ceva.
                Astept cu interes noaptea de miercuri, minge sa fie dar totusi in limita bunului simtz (sa nu ne obosim organizatoru')
                sigpic

                Comment


                • Auzi ba andy eu cred ca te mananca in ``locu unde nu ajunge nici o data soarele`` si nu are cine sa te scarpine

                  sigpic

                  Comment


                  • Daca se duce la nudisti ajunge si acolo soarele
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • hellman , problema era ca nu are cine sa il scarpine
                      sigpic

                      Comment


                      • BINGO!!!
                        Ne vedem diseara la 21 in tabacarie

                        sigpic

                        Comment


                        • Ba, ia admirati-va si scarpinati-va propriul "ochi maro". Diseara promit ca il fugaresc pe pufi pentru ca a starnit o intreaga poveste legata de locul unde nu bate soarele, asta daca nu meri la nudisti (10x hellman).
                          Tot diseara sper sa tarai si arsenalul foto dupa mine, asa ca va provoc la un photoshooting, evident underground.
                          21.00 sa fie in "parculetz", c'ya all there!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Andy da id'ul tau si vreau si eu o sedinta foto maine seara
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • Facem sedinta foto snkul prezent

                              sigpic

                              Comment


                              • MIBu de asemenea
                                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google