Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nu stiu ce sa zic ....... am zis ca ajung dar sa vad cat de mult stau la petrecere maine. si dace e pe la 18 poate semnez si eu condica. ca dupa aia o luna

    Comment


    • vine si eu
      sigpic

      Comment


      • da o sa vin si eu nu stiu cat stau dar macar vin sa va vad

        sigpic

        Comment


        • prezent si eu

          deja ar fi trebuit sa ma treci automat
          sigpic

          Comment


          • si eu cu ema prezent

            Comment


            • Eu o sa intarzii astazi....floriile alea alea.... oricum va gasesc eu ....
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • mda... eu cu loganu` perzent... cu toate ca e cam tarziu pusa ora ... 18 ....
                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                Comment


                • putini azi...da multi au avut o scuza :P multi sarbatoriti ...deci azi sunteti scutiti si nu sau pus absente
                  Deci azi au fost prezenti :
                  1. Deluxe
                  2.PIgoo
                  3.Supercar
                  4.Andy
                  5. Baietii de la Dacia Club
                  6.Sony- data viitoare sa iei inghetata si pentru mine..ca deja am pofte.
                  7.Ema
                  8. Kelu'
                  9. Eu
                  10. Gabi cu prietena

                  Daca am omis pe cineva trageti-ma de urechi


                  Inca o data la multi ani florin...te astept cu o beruca aa si pentru florian-ema sa traiti 1000 de ani
                  Last edited by Loganu; 12 April 2009, 20:31. Reason: Am avut EMO-tii :)

                  Comment


                  • ema ala mic nu a facut cinste sa facut ca ploua...
                    frumoasa intalnirea
                    doar ca nu prea am avut eu chef de ea... cei apropiati stiu dece...

                    sigpic

                    Comment


                    • se pare ca azi am laut absenta .... nu am reusit sa mai ajung asa cum mi-am propus din motive intemeiate... sper ca sony sa motiveze absenta ;)) Sper ca v-ati distrat bine
                      P.S. Bineinteles La Multi Ani lui Florin si aici pe forum
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Baieti , multumesc frumos pentru urari , in special pe mess . Si eu va doresc toate cele bune, si raman dator cu o cinste , ceva, ok?
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Banui ca duminica nu va mai fi intalnire. Peste 2 duminici, pe 26 aprilie vreau sa ne vedem putin mai devreme sa incercam sa facem ceva pentru filmul de prezentare a LC Constanta. Veniti cu masini spalate si cu benzina de plimbari
                          sigpic

                          Comment


                          • da da da clar ... debea astept pe 25 am nunta deci clar imi spal masina si facem o prezentare frumoasa....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • buna ideea lui andi ... apropo ... dai bani si de spalat masini? )
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • Originally posted by andy_x3m View Post
                                Banui ca duminica nu va mai fi intalnire. Peste 2 duminici, pe 26 aprilie vreau sa ne vedem putin mai devreme sa incercam sa facem ceva pentru filmul de prezentare a LC Constanta. Veniti cu masini spalate si cu benzina de plimbari
                                nu sunt deacord cu privire la spalatul masinilor, mie imi place sa am masina "dirty"

                                misto prezentarea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google