Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu stiu.. ne vedem la aqua , preferabil cu masinile curate...

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by 78 PSU View Post
      salve!
      am loc de adunare: plecare din portul tonis pe platforma si filmare prin portul tomis si faleza!!!
      ce spune-ti? mai ales sonik???
      Discutam treaba asta cand o sa vii, pentru ca nu cred ca ne cunoastem. Pentru duminica avem destul de tras, dar prefer sa nu mai vorbim de treaba asta decat personal. Motivele... tot fata in fata le discutam.
      Numai de bine!
      sigpic

      Comment


      • dap asta asa este andy
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • Ma oftic ca maine plec dar asta e. Sper sa va iasa bine proiectu si poate ma dau bine pe langa andy:P si ma baga si pe mine in filmulet la vara cand stau mai mult si are si el timp. Numai bine tuturor!
          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

          Comment


          • sustin pe ``el fotografe``... veniti voi la intalnire si acum si data viitoare si tot asa... nu aparem acum din ceata ca pac se filmeaza

            sigpic

            Comment


            • Poi facem si noi treaba asta pe 10 15 intalniri, nu de alta dar asa vine lumea
              sigpic

              Comment


              • si EXD are masina busita?? ... cand , cum ?? ... si ba hahalelelor sa ma bagati si pe mine in filmulet sa nu uitati ;)

                aa.. uitasem... pe ``mosu `` mi-am luat foc pe el cand am vazut ca nu mai mergea xenonu si tot el era cu gura mare... si.. l-am facut sa taca
                Last edited by $3fu_Em@; 24 April 2009, 14:23. Reason: Automerged Doublepost
                My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                Comment


                • Salut baieti. Duminica acum nu pot veni, sunt ai mei plecati la tara si se intorc de abia luni . Sper sa ajung Duminica viitoare. Numai bine tuturor
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Originally posted by andy_x3m View Post
                    Poi facem si noi treaba asta pe 10 15 intalniri, nu de alta dar asa vine lumea
                    Asa asa ca peste 10-15 intalniri ma intorc si eu acasa
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • am revenit si cu 2 poze... .... acum sper ca intelegi pufy dece m`am luat de mos mai tare ... ....

                      of of of of of of
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 26 April 2009, 09:40.
                      My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                      Comment


                      • O gasca din LC Bucuresti se va deplasa la mare de 1 mai.
                        ce ziceti , origanizam un fulger la voi ?
                        cum ar fi mai bine..sa lasa`m numere de tel..sau sa ne dati numerele de tel sa va sunam cand ajungem acolo ?
                        bafta

                        Comment


                        • ceva de genul s-a mai discutat acum cateva pagini ...
                          sigpic

                          Comment


                          • Am si eu o problema cu masina . cand dau sa plec de pe loc imi tremura urat de tot dar dupa nu mai tremura . are cineva idee ce poate fi ? ca in doua ora am auzit o gramada de ideii, poate e pe aici cineva care ma poate ajuta
                            1.6 MPI CRAZY DRIVER

                            Comment


                            • hellman ambreiaju sau placa de presiunea...
                              pigoo esti total pe dinafara ala alin dragan facea spam...
                              andreea sami dea pm organizatoru vostru sau tu si o sa va dau si eu numaru meu... deci veniti exact vineri pe1???
                              Last edited by SoNyKeL; 26 April 2009, 09:27. Reason: Automerged Doublepost

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by andreea13 View Post
                                O gasca din LC Bucuresti se va deplasa la mare de 1 mai.
                                ce ziceti , origanizam un fulger la voi ?
                                cum ar fi mai bine..sa lasa`m numere de tel..sau sa ne dati numerele de tel sa va sunam cand ajungem acolo ?
                                bafta
                                Dar cam cu ce ganduri veniti voi aici? Stati pana pe 3 mai?
                                L.E. - evident ca ne vedem. Unde hibernati?

                                Hellman, miroase a placa de presiune decalibrata si disc de ambreaij f"#@t. Nu de alta, dar si la mine e cam la fel.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google