Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai fost cu Audi, am facut cunostinta, dar.... din pacate eu pe multi dintre voi va cunosc ca user pe forum, nu si ca nume . Deaia nu am stiut cine esti. Ramane pe data viitoare .
    Apropo care-i meniul pentru Duminica viitoare ? Ce hotaram sa facem?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • in principiu mergem la navodari la tabara cine vrea joaca fotbal restu stam la discutii si seminte...

      sigpic

      Comment


      • deci sa ma interesez daca ne lasa sa intram cu masinile ? sau stabilim atunci pe moment ?

        Comment


        • Fratii mei loganisti, acum lucrez la un mic proiect de prezentare ce, va promit ca nu va arata ca o filmare de nunta. Lasati-ma sa termin, sa imi dau seama ce unghiuri favorizeaza, sa mai adun ceva materiale si dupa garantez prezenta a 2 (doua) camere profesionale (nu ema?) poate si a treia.
          Apoi ne punem pe tras duble si pe facut scenarii.
          Dar, tot ce va cer... UN PIC DE RABDARE.
          In rest... sapt asta facem cu ziceti voi, nu de alta dar eu sunt plecat
          Pupat!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SUPERCAR View Post
            Nu ai ce sa faci...asta e organizarea
            Adica cum bre este organizarea? daca ai ceva de spus spune barbateste, nu o da dupa cires cu apropouri care sunt din ce in ce mai dese, unii dintre noi iti intelegem frustrarile ca nu mai esti organizator, dar nu-i frumos, zic si eu...Cu cit nr de participanti este mai mare cu atit este mai greu de controlat si organizat, mai ales cind sunt anumite bisericute.Hai sa ne respectam mai mult intre noi si sa lasam bisericutele deoparte, sa vorbim barbateste in fata si sa vedeti ca o sa iasa treaba buna.Sincer supercare cind erai tu organizator era o debandada totala, sa nu pomenesc iar de episoadele alea care a dus cearta aia verbala intre cele 2 forumuri.Nu vreau sa ma intelegeti gresit, nu am nimic cu nimeni personal, dar intotdeauna vor aparea si nemultumiti sau mai bine zis nu poti sa-i multumesti pe toti...
            Respect.
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • incerc sa nu ma gandesc la cea zis supercar... oricum vina a fost a mea ca nam fost destul de autoritar...

              andy da zi ma cine a fost ajutor cameraman si sofer-foto-model

              sigpic

              Comment


              • gata mai nu va mai certati ca porma apar discutii mai detaliate si nu e frumos sa ne certam doar suntem un club cine nu respecte "legile"date de sony ca as fi eu sfant dar cat de cat cand e vorba de organizare linistita ma acomodez cand e vorba de distractie ne distram ce sa intamplat sa intamplat nu se va mai repeta asa-i dragi colegi
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • Originally posted by SoNyKeL View Post
                  incerc sa nu ma gandesc la cea zis supercar... oricum vina a fost a mea ca nam fost destul de autoritar...

                  andy da zi ma cine a fost ajutor cameraman si sofer-foto-model
                  Pe aceasta cale ii multumesc elasticului nostru organizator care a reusit sa se intinda in pozitii greu de imaginat si pentru o gimasta (a stat chiar si in picioare).
                  Lasand gluma, bobo cam are dreptate. Cu cat mai multi cu atat mai greu de organizat ceva, dar... la cherhana am fost 30 40 de masini? S'a stiut ce e de facut si aia s'a facut. La ultimul gratar am fost 20? 25 de masini? poate exagerez, eu am avut treaba cu un mic si vreo 2 carnaciori.
                  Ganditiva ca altii au facut intalniri NATIONALE. Ce ar fi iesit acolo daca nu se stabiliea ceva si daca nu se respecta ce s'a stabilit?
                  Eu nu zic ca tre sa facem ce zice pufi, ba din contra la un gratar am zis eu ce si unde, la unu ema, loganu si ptk (useri noi) la cherhana s-a mers cu reprezentanti Dacia cu sprijinul EDM-ului... deci, ideileile bune au fost respectate indiferent de cine le-a propus.
                  Numai de bine!
                  sigpic

                  Comment


                  • corect asta e ideea
                    doar unu propune si ala trebuie respectat...
                    si toti aveti dreptu la propuneri doar sa fie idei bune pentru toti nu doar pentru voi...
                    ca daca e sa incepem cu idei bune pentru ``voi`` as propune eu ca toate intalnirile sa se faca la mc-drive si la cati suntem ne invartima in cerc si tot comandam
                    pana ne vine randu din nou nise face iar foame si tot asa...
                    dar asta e ideea mea si o tin ptr mine nu incerc sa va oblig pe toti so faceti si sa nu va arat si partiile negative...
                    sa si zis cu grataru pe plaja , atentie drum prost cine a vrut a venit si cine a venit nu a putut sa-l injure pe andy sau pe mine ca a rupt un pres sau a zgariat un prag ptr ca asta e , stia dinainte unde se baga...
                    Last edited by SoNyKeL; 30 March 2009, 22:45. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bobo77 View Post
                      Adica cum bre este organizarea? daca ai ceva de spus spune barbateste, nu o da dupa cires cu apropouri care sunt din ce in ce mai dese, unii dintre noi iti intelegem frustrarile ca nu mai esti organizator, dar nu-i frumos, zic si eu...Cu cit nr de participanti este mai mare cu atit este mai greu de controlat si organizat, mai ales cind sunt anumite bisericute.Hai sa ne respectam mai mult intre noi si sa lasam bisericutele deoparte, sa vorbim barbateste in fata si sa vedeti ca o sa iasa treaba buna.Sincer supercare cind erai tu organizator era o debandada totala, sa nu pomenesc iar de episoadele alea care a dus cearta aia verbala intre cele 2 forumuri.Nu vreau sa ma intelegeti gresit, nu am nimic cu nimeni personal, dar intotdeauna vor aparea si nemultumiti sau mai bine zis nu poti sa-i multumesti pe toti...
                      Respect.
                      Stai linistit nu am nici un off ca numai sunt organizator si nici numai doresc, am zis ca organizarea a lasat de dorit, a recunoscut pana si organizatorul sonykel.
                      Sonykel se descurca foarte bine,doar ca uneori trebuie mai multa autoritate din partea lui.
                      Last edited by SUPERCAR; 31 March 2009, 11:46.

                      Comment


                      • cine vine la bucale la 4 tuning AICI si DOAR AICI

                        sigpic

                        Comment


                        • andy vreau si eu sa apar in filmu tau )
                          Logan 1.6MP

                          Comment


                          • ca e filmul lu andy... e un film facut ptr prezentarea logan club , e facut de andy si vor aparea membrii care vor fi prezenti la filmari...

                            sigpic

                            Comment


                            • Salutare baieti! Intai sa ma prezint, sunt tipul cu Loganul de Braila(BR.99.TAD). Sincer sa fiu duminica m-am dezorientat un pic la treaba cu mersul la Navodari, nu cred ca as fi jucat fotbal dar voiam sa fiu alaturi de voi. Totusi nu am inteles pe unde ati iesit spre Navodari ca din cate stiu era in dreapta. Asta e, poate data viitoare.

                              Comment


                              • pai n-am mai mers la navodari... duminica asta la 16:00 tot la aqua... inca nu sa hotarat ce facem...
                                loganu , ptk ati fost la tabara sa va interesati ce si cum?
                                Last edited by SoNyKeL; 1 April 2009, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google