Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ieri am fost si eu in constanta, si am incercat sa ajung la voi la intalnire, sa va salut, dar am cam ratat ora, am ajuns undeva pe la 6.40 si n-am mai gasit pe nimeni...
    Nu mă înjura, şi lui Noe i-au trebuit 40 de zile ca să găsească un loc de parcare...

    Comment


    • incepuse ploaia si s-au retras la barul de peste drum la 250m de campus , iesiti in principala la dreapta , prima la stanga si in giratoriu e terasa captain cook

      sigpic

      Comment


      • sal baieti cum a fost intalnirea,am vrut si eu sa ajung dar in drum spre intalnire pe la arabesq pe acolo am avut accident ma lovit unu mi-a distrus masina ,ma proiectat in stalpu ala unde au murit aia cu bmw.acum astept sa vad ce fac cu masina si abia astept sa ne vdm.. (ms alex pt help)
        BUBU

        Comment


        • omule bine ca esti tu sanatos..fieru se indreapta ...dar omu mai greu...
          Te asteptam la intalniri cat timp nu ai masina la dispozitie...poti veni cu un coleg din club


          Ps : Mersi pufi ca ai pus pozele in locul meu...nu aveam chef de nimica...deabea pot sa ma misc prin casa..ma rupe spatele de durere..

          Comment


          • Originally posted by kilthek View Post
            sal baieti cum a fost intalnirea,am vrut si eu sa ajung dar in drum spre intalnire pe la arabesq pe acolo am avut accident ma lovit unu mi-a distrus masina ,ma proiectat in stalpu ala unde au murit aia cu bmw.acum astept sa vad ce fac cu masina si abia astept sa ne vdm.. (ms alex pt help)
            imi pare rau , ca nu ai ajuns... chiar te asteptam de vreo 2-3 saptamani... poate vi cu alt loganist pana iti repari masinuta...
            uite se discuta aici http://www.loganclub.ro/forum/accide...nt-t14625.html de accidentul tau...

            Cei care ziceau ca nu sunt multumiti de pozele de la legitimatie sa dea urgent alte poze pe mail...
            Last edited by SoNyKeL; 21 July 2009, 09:05. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • psst....salut lume...
              scuze pt absentza,sper ca mai merg scutirile medicale obtinute pe blat ca in liceu...ne revedem duminica asta...
              sony...maria ta...e gata legitimatia mea?
              va salut si o saptamana ciudata la toti...
              love it,hate it,kiss it....just smoke it!

              Comment


              • sal cine ma ia bagaj duminik si pe mine la intalnire sa cunosc si eu colegii?!..abia astept sa fac masina sa vb de la golan la golan.
                BUBU

                Comment


                • zi-ne in ce zona stai si vedem cine se ofera...

                  sigpic

                  Comment


                  • duminica asta cine vine?
                    poate numai stau ca nebunu la plaje sa fac insolatie, si ajung
                    kilthek, in ce zona stai?

                    Comment


                    • Originally posted by kilthek View Post
                      sal cine ma ia bagaj duminik si pe mine la intalnire sa cunosc si eu colegii?!..abia astept sa fac masina sa vb de la golan la golan.
                      Zici de unde sa te adun!
                      sigpic

                      Comment


                      • Logan club Tulcea va invita vineri la o mica regionala Intalnirea de inceput ia loc seara in parcarea stadionului delta O sa iesim din tipare si o sa incercam sa facem o regionala mai deplasata Din cauza lipsei posibilitatilor de cazare ne-am hotarat sa mergem in natura O sa mergem la un mic pescuit si un gratar in apropiere de tulcea Mai exact la nufaru O sa va rog daca doriti sa veniti sa ne anuntati Imi cer scuze pentru perioada asta scurta de gandire ce o oferim dar eu cred ca e mai mult decat de-ajuns Data este 24.07.09 ora de intalnire o sa fie 17:00 Parcare Delta

                        Se va sta peste noapte Asa ca ii rog pe toti cei care doresc sa vina sa isi ia echipamentul de campare (corturi si alte alea)
                        __________________
                        sigpic

                        Comment


                        • din pacate ptr mine si cred ca si ptr altii ne-ai anuntat prea tarziu eu unu nu pot veni...

                          sigpic

                          Comment


                          • stau in zona anda,chiar in fatza la rovas club.......ne auzim pe sambata asa..ms
                            BUBU

                            Comment


                            • Scuze ca n-am mai venit pe la intalniri. Duminica trecuta a avut tata nevoie de masina, sper sa ajung si eu o data la o intalnire. Duminica acum posibil sa merg la un gratar nu promit ca o sa ajung. Muncesc si multe ore de dim pana seara in fiecare inclusiv sambata pana la 7 8 seara, Duminica ce o am libera atat si atunci trebuie sa ma impart ca de doar o zi o am de rasfat . Daca e o sa va treziti cu mine acolo deocamdata nu dau niciun verdict. O seara cat mai buna la toata lumea si sa aveti grija de voi !!!
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • pai daca ne trezim cu tine acolo te tragem de urechi si pufu sigur te trage de falcutze ) )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google