Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • O imagine a Logan Club Iasi
    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

    Comment


    • bai sa mai luati o minge - doua ...de siguranta

      Comment


      • şasă chiar...

        sigpic

        Comment


        • daca tot e offtopic.. sa continui si eu, daca nu aveti 6 , luat doua.. dar frumoase.
          sigpic

          Comment


          • Ne-am strans ceva astazi..pacat ca nu am reusit sa ajung si eu la fotbal...si asta ca mergeti ca la raliu

            Comment


            • neam strans multi...dar degeaba....vorba era ca toti sa merem la modern...am fost decati 7 ..restu sau dus la scoala 23...

              Poate data viitoare ne organizam mai bine...nu 2 incolo...5 incolo si restu alandala :|...
              Pufi fitiar shaworma ..miai facut poftaa si in navodari nu era deschis la fast food


              PS : Care mi-a luat mingea ? ( cea galbena cu verde )

              Comment


              • Mai am fost sa rezolv o problema de-a lui Alex , asa in natura , si voi deja goneati de parca tragea unul cu mitraliera dupa voi .
                Daca stiam ca intalnirea va fi asa de scurta, nu mai veneam .
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Sunteti tari toata lumea ca joaca fotbal si cand colo nimic. Eu cu mcs si rdd ce am jucat pana acum la scoala a fost si alxex da nu mai era loc. In rest niciunu. Frumos din partea voastra. Ok nu vroiati unde v-am dus eu am zis ziceti unde in alta parte si mergem da nici pe plaja ca acolo sincer nu stiu cati jucau pe nisip. Loganu mingea e la mine

                  Comment


                  • ok apv...poti sa o folosesti ..mio dai duminica viitoare

                    O saptamana placuta tuturor....si las' ca pana la urma o sa ne intelegem noi pentru urmatoru " meci de fotbal " ..stabilim cu cateva zile inainte de " meci "

                    Comment


                    • da eu unu ca organizator imi asum toate greselile de azi... si supercare , floryne va dau dreptate sa mers ca din pusca dece dracu nu am priceput...
                      De acum incolo vor fi niste reguli , si cine nu vrea sa nu mai vina mi-se rupe ca suntem 2 sau 20...
                      1. eu sunt organizator nu voi dupa cum aveti erectie...
                      2. cand plecam in gasca undeva nu depasiti voi pe toti de capu vostru si nu ma depasiti pe mine
                      3. cand se hotareste ceva pe forum asa se hotaraste... si asa ramane

                      Cand am plecat din locul x si am zis ca merem in locul y acolo mergem... nu va opriti voi in locul z si dupa voi inca 5-6 care nu au nici o vina si sunt debusolati
                      De acum incolo se vor stabili lucruri cat mai din timp si pe forum si cand am zis ca acolo mergem acolo ramane.
                      Daca nu reusim sa stabilim ceva pe forum , adica pana vineri cel tarziu sa stim ceva concret voi vorbi cu voi pe mess fie ca doar cu unu sau doi sau trei sau o suta si voi lua o decizie. Hotarasc ceva si am zis pe forum si asa ramane.

                      Sper sa nu fie cu suparare pentru nimeni si sa nu creada ca miam luat lumea in cap.
                      dar nu uitati daia avem ORGANIZATOR(scrie mare cu albastru sub nickul meu)
                      Nu va convine ca sunt eu organizator? Fooarte bine propunem si gasim altu , nu va convine nici ala iar propunem altu.

                      Oricum ideea e ca de obicei cineva e cap de coloana poate eu , sau andy sau beci sau ema , sau chelu sau flo oricine ar fi , trebuie sa mearga incet si sa nu fie depasit.
                      Daca eu depasesc depasesc ca poate vreau sa opresc coloana sau sa vorbesc ceva cu capul de coloana.
                      Stiu ca suna exagerat dar de acum incolo asa va fi. Cine nu vrea , nu va fi binevenit.
                      Incercati sa nu mai depasiti coloana , ganditiva ca in spatele vostru e unu care nu stie unde se merge sau cum se ajunge , si el e fixat pe voi. Daca voi o luati pe scurtaturi depasiti si alte nebunii ala va fi total aiurit.

                      Dupa mine azi pana la ora 16:30 a fost intalnire logan club dupa a fost o nebunie si o pierdere de timp si benzina. Dupaia pe la 17 ne-am strans cativa amici.

                      Apropo tin sa va amintesc ca am reusit pe 30.12.2007 sa ne adunam aproape 30 de masini pe un frig groaznic , am facut excursii in statiuni , la cherhana(80-120km dus intros) cu 20 sau cu peste 40 de masini, si gratare si plimbari etc... am facut plimbari pe camp fara nici un traseu cu 6-7 masini. Asta inseamna organizare , si nu nu imi asum meritul acestor lucruri dar e vorba ca am stiut sa ne organizam si sa colaboram cum trebuie... cel mai bun exemplu e de asta vara cand ne-am strans 3cluburi(logan , reno , dacia) adica peste 50de masini la aqua si am plecat 40 la cherhana... si acum 15masini nu putem strabate 2-3bulevarde si sa fim organizati??? Chiar asa am ajuns? De peste o luna ne strangem saptamanal aproape 20 de masini deci fiti mai organizati...
                      Last edited by SoNyKeL; 29 March 2009, 20:15. Reason: Automerged Doublepost

                      sigpic

                      Comment


                      • Intalnirea a fost in 2 reprize sa ii zic asa....prima la aqua cu totii .. totul ok iar a 2-a cand am ajuns pe plaja si ne-am strans cativa la o barfa....
                        Sunt 100% deacord cu ce a zis Sony, dezorganizare totala.... umblam unul dupa altul, ardem gazu de pomana si ne facem nervi....de urmarit nu ne urmarea politia sa mergem cu 70-80 si eventual sa ajungem toti in acels loc....Sunt deacord cu regulile puse de sony mai sus si le voi respecta... acum fiecare face ce vrea... si nu ma refer la nimeni acum... zic in general...parerea mea... Numai Bine si poate o punem de-un fotbal saptamana viitoare...mai facem o incercare si poate o sa fie mai cald...
                        Last edited by SoNyKeL; 29 March 2009, 20:30.
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • Poate va ganditi si la o locatie de data asta si nu pe plaja ca nu sta nimeni sa alerge pe plaja abia ne miscam pe asfalt dapai pe nisip. Sa fie un loc destul de mare sa aibe porti si sa fie liber. In cazul in care e ocupat sa avem unde sa mergem sa existe o alternativa. Noi cei care am ramas la fotbal cred ca jucam si saptamana viitoare. Daca va organizati ok va provocam.

                          Comment


                          • Originally posted by Loganu View Post
                            neam strans multi...dar degeaba....vorba era ca toti sa merem la modern...am fost decati 7 ..restu sau dus la scoala 23...

                            Poate data viitoare ne organizam mai bine...nu 2 incolo...5 incolo si restu alandala :|...
                            Nu ai ce sa faci...asta e organizarea

                            Comment


                            • da in principiu merem la navodari asa sa hotarat azi de comun acord cu cine era acolo.

                              sigpic

                              Comment


                              • da .. deacord cu navodari ... sony sa nu ne uitam fluierele pentru arbitraj .. cum am stabilit: eu la centru tu pe tusa.
                                P.S. Ca s-a pomenit de intalnirea de la cherhana....super intalnire super organizare paote o repetam si in primavara-vara asta....mai vedem!
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google