Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine imi cer scuze atunci si eu doar pentru cum am scris... eu nu am vazut nimic in fine... pe mine unu ma deranjat
    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

    Comment


    • uitate la posturile 5229 ai 5234... tu n-ai mai postat aici de o vesnicie si juma de eternitate
      si vezi ce faci cu contu lu fractu ca urla detectoru de clone si poate vad cati da vreun moderator ban...

      sigpic

      Comment


      • ce treaba am io cu contu lu fratimiu? bine mai snk dar nu mia convenit cand am vazut ca bbogdan face misto :P


        in legatura cu contu lu fractu nu te mai face ca ploua

        in fine... vorbim azi la intalnire despre contu lu fratimiu ... ma jur ca nu stiu nimic despre ce vorbesti... si nam nici o treaba cu contu lui ...
        Last edited by $3fu_Em@; 22 February 2009, 14:17. Reason: Automerged Doublepost
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • ce aveti de va suparati asa of of of parca sunteti fetite )
          apropo @sefu ema felicitari pentru permis :P
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • in fine... vorbim azi la intalnire despre contu lu fratimiu ... ma jur ca nu stiu nimic despre ce vorbesti... si nam nici o treaba cu contu lui ...

            @alex Neagu ... mersi mersi mersi
            Last edited by $3fu_Em@; 22 February 2009, 14:29. Reason: Automerged Doublepost
            My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

            Comment


            • nu aduce-ti cu voi problemele de acasa la intalnire, dale incolo de masini ce cred unii ca daca au mertz sa incretit creierul mai tare, mandriti-va cu loganu' ca daca va luati vreo hoarca la mana a doua imediat distributie schimbata, placute, ulei, filtre, discuri, cauciucuri practic devii mecanic!!! am fost si eu de doua ori si e relaxant baieti finuti marfa te mai destinzi, distractie buna...

              Comment


              • E buna treaba cu primitul sms-ului,dar nu e obligatoriu sa dam si sms inapoi cu confirmare,vine ci poate acuma,e suficient ca a primit sms-ul.

                Comment


                • nu e obligatoriu dar e bine eu dau 10smsuri voi 1... in fine
                  azi a fost misto intalnirea foooarte multa lume multe loganuri...
                  dar tipic mie iar am facut o tampenie. am lovit o masina. imi cer scuze ptr propietarul masinii si ptr copilul pe care l-am blamat dupa ``accident``
                  morala zilei e : cand dai cu spatele uitate si in fata.

                  oricum azi am ajuns la concluzia ca ma parasit inteligenta m-am dus pana la navodari la contabila , ajuns acolo am cautat un loc de parcare dar cam stramt am reusit cu greu sa bag masina , am dat-o cat mai in spate cu fundul in gardul viu(efectiv am lipito) , m-am dat cu greu jos din masina(locul stramt) si cand surpriza actele erau in spate in portbagaj asa ca a trebuit sa ma chinui sa ma urc la loc in masina so scot din parcare sa iau actele si iar so bag la loc...

                  inca o data scuze ptr ``accident``
                  cateva poze de azi:
                  Attached Files

                  sigpic

                  Comment


                  • Oooof,mai dragilor,ce de lume astazi!Am incercat eu sa ma urnesc,dar dupa o saptamana grea la servici,si dupa o deplasare frumoasa azi de dimineata,am depus un somn dupa-masa de cateva ore si chiar nu mi-a ars de venit la intalniri,de ar fi fost si o duduita frumoasa i-as fi dat plasa azi.Oasele mele batrane se urnesc greu,dar nu pot sa nu remarc multimea de popor ,ca la revolta!
                    Sefu',merci de apararea siciliana,dar baiatul are dreptate.O sa incerc sa il fac sa ma suporte.

                    Comment


                    • Da, intradvar am fost multi azi. Dar ce ma oftica pe mine cel mai mult este ca a fost si frigul pe masura . Asta te face sa te retragi pe undeva prin nu stiu ce local , si aici normal ca apar divergente de opinii . Eu cand va urmaream spre "suculet", m-am cam ciondanit cu piciu meu, ca voia sa-l duc la un loc de joaca, asa cum i-am promis de acasa. Si uite asa nu am mai ajuns si eu la voi. Baieti imi cer scuze fata de voi , nici macar nu am apucat sa-mi iau "la revedere" de la voi .
                      In rest , pozele sunt misto, bravo celor care a avut initiativa,
                      Mi-a placut cum a iesit masina lui Piguletzu , acum sa ai grija sa nu mai patesti vreo belea,
                      @All- o saptamana buna tuturor !!
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Intalnirea OK. Am inghetat iar ca niste..... ) dar nu-i problema..... O asteptam pe urmatoarea.... si speram sa fie cald afara... find prima zi de primavara.... numai bine!
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • tare intalnirea de azi fost super
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • Superba intalnirea, n-am cuvinte . Ne vedem data aviatoare . Aveti grija de voi !

                            p.s Userul Loganu ma bucur ca ti-a placut si te mai asteptam la intalniri.
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • SI mie imi pare bine ca am venit, multa lume, un pic cam frig, mi-au inghetat toate alea... Sorry ca nu am mai venit la o cafea, spre ciuda lui puffi am plecat acasa unde ma astepta o tava ticsita cu friptane, garnituri si alte bunataturi.
                              Ai noroace, see ya next time

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google