Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu deranjeaza pe nimeni intalnirile comune doar ca atunci cand se face asta tre sa mai fim si bagati in seama, nu doar atunci cand vine organizatorul de la ei. Se vedea ca sunt distanti si reticienti poate fata de masinile noastre, asta a fost impresia mea personala, doar a mea subliniez, asa ca nu ai de ce sa te scuzi Florine ca nimeni nu te-a acuzat de nimic. Sincer a fost mult mai Ok atunci cand am fost doar cu cei de la seat acolo on parcare, saptamana trecuta.

    Comment


    • Florine, tu nu poti fi acuzat DE NIMIC. Intalnirea Logan Club a avut loc la ora 16.00, cine a venit de la ora 15.00 a facut-o pentru ca a dorit.
      E adevarat nici eu nu pot sa zic ca mi-a placut ceea ce am vazut, dar suntem la inceput, dupa ce am macinat mai bine cred ca merita "muncit" pe ideea asta.
      Cu siguranta daca vor mai exista intalniri intre cluburi eu voi fi prezent si voi incerca sa ma implic mai mult. Inca odata felicitari lui Florin pentru ceea ce a incercat si partial reusit sa faca.
      In alta ordine de idei, duminica viitoare ne bagam la un "romantism" pe plaja? Ne plimbam oglinda-n oglinda, alea alea. Poate o facem chiar "interrasiala" - Promit un "book" foto pentru cei ce vin cu masinile curate:P
      Numai de bine
      sigpic

      Comment


      • andy_x3m frumos si ma scoti tu de pe plaja daca raman acolo? Vezi ca nu am decat 11 cm de la sol, deci loc de sapat sup masina nu e foarte mult. )
        Se zicea ca au fost distanti baietii din celelalte cluburi dar asa e la inceput pentru ca nu cunosti si e o senzatie de disconfort. E mai greu la inceput dar cred ca toti sunt baieti de treaba. Si la faza ca unu are o marca de masina mai buna decat celalalt.. hai sa fim seriosi ca daca apare unu cu un Masserati Bentley sau mai stiu eu ce toti suntem la acelasi nivel astia care am fost la aqua duminica.

        Comment


        • Chestia este ca si noi am facut exact la fel. Eu l-am rugat pe Florin&David , care nu este organizatorul lor , sa vina cu baietii sa ne cunoastem, pentru ca noi eram ca niste invitati acolo. Exact cum bine stiti intalnirea noastra are loc la ora 16 . Eu personal daca ii cunosteam pe baieti, luam eu initiativa.
          Si va rog eu frumos, nu mai alimentati mitul , ca "este cineva reticent la masinile noastre. Nu vad ce ce mi-ar fi rusine cu masina mea ? Ce are masina asta frate? Mananca oameni ? Si sunt de acord cu ce a zis APV.
          Acum intradevar este frig afara si nu se pot organiza activitati funny , dar va veni ea si caldura, si sunt convins ca vom organiza , un gratar pe undeva, sau cine stie ce iesire pitoreasca la plimbare . Poate chiar si ceva activitati cu caracter auto, gen indemanare. Si stiti foarte bine ca nu ma refer la omorat masinile cu liniute sau alte activitati ce atrag privirile politailor.
          Dar pe tema asta ramane de discutat , si asta nu se poate face dacat face-to-face . Deci la intalniri , fie comune fie "single".
          Cu stima, FLO.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • La urma urmei nu conteaza ce masina ai conteaza sa fi om. Eu unu vreau sa fiu prieten cu toata lumea, nu ma intereseaza ca ala este in club opel ca ala in seat sau mai stiu eu cum. E bine sa cunosti mai multa lume, mai impartasesti idei si de ce nu si critici ( in domeniu auto bineinteles ) dar nu trebuie sa fie cu suparare ca la urma urmei se critica niste fiare nu persoanele. Sa auzim numai de bine si sa aveti grija de voi !!!

            p.s. APV-ule suntem atatia te scoatem noi cumva .
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Eu ma bag pe plaja... ca si duminica asta....romantic nici nu trebuie sa fie ca suntem baieti toti deci ..... dar poate stam mai mult si daca e frig poate luam si niste vin fiert la termos ..... APV-ule tu o lasi pe asfalt si nu mai ai probleme....
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • eu sunt racit de 3 zile.. maine o sa imi treaca, in caz ca nu e frig .. ma bag si eu, dar nu pe plaja.. ca o murdaresc si nu vreau sa o iau pe urmele lu puff .
                sigpic

                Comment


                • haha ce caterincosi ``este`` voi
                  las ma ca o so spal si eu... am si spalator dala cu presiune da mie lene
                  Last edited by SoNyKeL; 25 February 2009, 08:56. Reason: Automerged Doublepost

                  sigpic

                  Comment


                  • Salutare,

                    Nu trebuie sa va suparati sau sa ne suparam ca cineva nu se simte confortabil in comapania altor oameni. Nu cred ca masinii le ii fac sa se simta asa. Poate nu sunt obisnuiti sa socializeze.
                    Scopul acestor intalniri comune au la baza crearea unor "aliante" pentru a incepe sa organizam o serie de festivitati auto. Pe noi pasiunea pentru auto trebuie sa ne uneasca nu modelul lor.
                    Este bine ca intr-o activitate de gen: curse organizate, indemanare, salon auto sa vina cat mai multa lume cu idei si binenteles cat mai multe cluburi. Asta este scopul acestor intalniri nu sa ne dam mari unii fata de alti cu ce avem noi sau ce nu aveti voi. Acum nu ma refer la SEAT si DACIA, in general vorbind.
                    Cum spunea si APV, daca vine unu cu un super car ce o sa ma faca sa plec de acolo? Nici gand. In afara ca el are o super masina are tot 4 roti, volan, usi cate o vrea si in principiu masina lui face acelas lucru pe care-l face si masina lui. Se stie deja deplasarea din punstul A in B dar asta e. Confortul, viteza si cate capete rupe el fata de mine ... sunt alte probleme.
                    Mie unul mi-a placut sa vad ca membrii din CLUB SEAT si-au gasit colegi de facultate sau chiar vecini in CLUB LOGAN si nu numai.
                    Asa este la inceput. O sa vina ea si vara si sa vedem noi cine este mai bun la fotbal si toate celelalte. Deja este in plan un super gratar si distractie. De fapt aceste iesiri se vor a fi un prilej de a ne recrea, pentru a ne reincarca bateriile pentru saptamana ce va urma si ... ne vedem dunimica viitoare.
                    Va vom cauta noi (CLUBSEAT.eu), fara probleme. ;)
                    Last edited by florin75david; 25 February 2009, 10:33.
                    LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                    CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                    Comment


                    • gata am terminat subiectu asta.
                      eram muuult prea multi ca sa putem sa socializam din prima... daca era sa facem ceva de genu x cu y o saptamana dupaia urmatoarea x cu y si cu z da era mult prea mult. si noi nu am plecat neaparat de rusine sau pui mei... am plecat la locu nostru ca acolo ne intalneam noi la ora 16 si asta-i tot.
                      logan club nu este club de racing si mai ales logan club constanta nu are cu cine sa se afiseze la racing(liniute , indemanare ce vreti voi) sau expozitii... cine e in logan club si are masina capabila de asa ceva are deja insemnele vreunui club si nu va participa ca membru logan club va participa ca membru al acelui club. e ultima oara cand ma explic.

                      gata cu discutiile de duminica trecuta. trecem la ce vom face duminica asta.
                      PS. Va dau voie sa radeti de faptu ca-s idiot si nu-s in stare sa scot masina din parcare si sa ma asigur din toate partiile

                      sigpic

                      Comment


                      • haha pufy . stupid pufy .
                        gata ajunge.
                        sigpic

                        Comment


                        • Se mai intampla pufy asta e bine ca nu a fost mai rau. Sterge postul meu dinainte. am citit eu aiurea. Duminica la ce ora ne vedem?

                          Comment


                          • duminica asta la 16 la aqua tot acolo la teatru

                            sigpic

                            Comment


                            • Poate si Duminica asta o sa fim la fel de multi... O sa fac tot posibilul sa ajung si eu. Numai bine la toata lumea !
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • @Sonykel: am inteles si asa este , ai dreptate.
                                Ramane sa ne mai vedem cu alte ocazii sau poate caldura verii va mai schimba ceva.
                                Toate cele bune. ;)
                                LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                                CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google