Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era sa zic ca vin.. dar tocmai mi-am dat seama ca duminica e prima mea zi de munca.. deci nu am sa vin .
    sigpic

    Comment


    • Si eu sunt de munca , scap exact la 4.

      Pigoo suntem frati de suferinta...

      Incerc sa ajung si eu cat pot de repede .
      sigpic

      Comment


      • Bah... si eu muncesc, dar tre sa vad cum ma cotesc
        sigpic

        Comment


        • eu incep la 2 si scap la 4 , poate o rezolv cumva sa scap la 3 )
          sigpic

          Comment


          • Pigoo eu unu iti zic sa nu incerci sa te fofilesti mai ales ca esti si angajat nou acum. Nu cred ca se merita sa te invoiesti asa aiurea pt o intalnire de club. Eu unu n-as face niciodata asta ( daca sunt angajat proaspat ma refer ) si la 4 daca pleci tot e bine. Daca e soare afara , frumos nu se mai merita sa mergem la suculet et, fum si alte alea parerea mea acum. Oricum eu nu cred ca ajung la suculet , cred ca o sa ies si eu cu prietena pe undeva ca de e 1 martie
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • nu sunt angajat nou, lucrez de un an la ei.. dar firma a luat o pauza de pe 1 dec pana pe 1martie.. insa se pare ca pauza se prelungeste pana pe 16martie, asa ca am sa fiu prezent la intalnire
              sigpic

              Comment


              • Am spalat masina

                everybody jump jump
                everybody jump around
                just jump jump
                jump up and get down


                sigpic

                Comment


                • 1.iesea la noroi de sub numaru din spate ca dintr-o copita de cal; da' important e ca a facut pasul cel mare si a spalat-o
                  2.poate ajung si eu la intalnire, inca nu stiu, da daca vin sigur ii leg de antena lu' pufy un snur rosu cu alb :P
                  If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                  Comment


                  • dar sa recunoastem ca de sub numarul spate a iesit cel mai putin noroi , ca de oriunde...

                    apropo de cai... astia 105 cai cred cas mai multi ca iesea noroi ca din multe copite

                    sigpic

                    Comment


                    • salutare.....sony am incercat sa cumpar 2 bucati cichita.....da la salariu meu na ajuns decat de ceva mai mic(sper sa iti placa) ca ai zis ca vine si ziua ta :p
                      va salut pe toti si pe 8 martie ne vedem la intalnire (in cazul in care se vor mai face )
                      grija de voi

                      Comment


                      • Eu nu cred ca mai ajung...
                        sigpic

                        Comment


                        • eu am sa vin .. insa ii trimit mesaj lu pufy ca nu vin .. doar ca sa ma joc cu el )
                          sigpic

                          Comment


                          • oooo da amuzantilor

                            sigpic

                            Comment


                            • De ce nu zici mah ulatule de intalnirea ad-hoc de aseara? Si mai ales unde te-a vazut omu si ce faceai cand te-a vazut? :P (round and round and round...)
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • shh ca eram sub acoperire aseara

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google