Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Florine sunt constient ca te-ai suparat. dar eu ii inteleg pe baieti , ca s-au exprimat asa ``urat`` si nici nu stii , cati se abtin sa se exprime in legatura cu opel club. D
    Dar ti-am spus tu asta vara nu ai fost sa vezi cum ne ``huiduiau`` cand treceam pe langa ei , adica cand intram in curte la clubu elevilor sau cand ieseam.
    ``Nu`` mai zic de intalnirea de la rex cand ei au mutat masinile vis-a-vis atunci cand au realizat ca stau langa logan club.
    Deci ce rost are sa incercam sa socializam cu ei?
    Chiar daca nu aveam nici un incident cu ei tot nu vad rostu socializari intre loganclub si opelcub.
    Daca cineva de la ei vrea sa-si ia logan e binevenit sa vina la noi chiar daca acum are opel.
    Daca cineva de la noi vrea sa si ia opel cred ca va fi bine primit cu loganu acolo.

    Deci nu are rost sa mai incercam cu nici un alt club cu opel , seat sau orice. Noi nu suntem de parere ca masina noastra e mai buna ca a lor , dar in schimb ei pot jura ca masina noastra e mai proasta ca a lor. deci cand din start pleci cu o mentalitate dasta , nu ai ce cauta la intalnirile logan club.

    Si acum ipotetic vorbind : Pai cum ar fi ``sa ma pys cu bolta`` si eu pe loganurile unora care sunt ambiance , ce pana mea am 16v cu airbaguri laterale si tapiterie ``hunicat``.
    Deci nici unu dintre noi nu vine cu preconceptii dastea la intalniri si nimeni nu are ce cauta la intalniri daca sufera de superioritate.
    Dar la ei preconceptia exista , ia uite ba masina asta extrem de proasta romaneasca.

    Poate si la ei s-au mai schimbat membrii , dar tot nu vad rostu socializarii intre 2cluburi de marca diferita.
    Ma repet ei au niste idei deja intiparite si multi dintre ei sufera de ``inaltime`` , noi loganistii suferim de egalitate.

    Acum o sa-mi zici de relatia Dacia Club , Reno Club , Logan Club in primu rand la Reno Club sunt 10oameni maxim sa zicem de nota 21... si acolo nimeni nu are nici un dubiu ca un megane sau un laguna e mai superior sau nu si nici nu se discuta despre chestii dastea.
    Cred ca am pus punct pe viitor cu socializarea asta. noi sau cel putin eu sunt foarte sociabil dar daca vii in egalitate , daca tu-mi vii de la inceput si dai noroc cu mine ``stand cocotat pe plafon`` , nu ai ce cauta.
    Flo sper sa ramanem amici si eu cu tine ca oameni si tu cu noi ca club...

    Iti dai seama ca sa intamplat de atatea ori la intalniri sa fie si alte masini , un passat , un audi , un bmw , un tuareg un cielo , un 1310, un subaru si lista poate continua. Dar unii ne sunt prieteni comuni sau prieteni din cartier si mai apar la intalniri si ei nu prea am nimic impotriva cu aceste apariti , atat timp cat nu e vreun cocalar .
    PS si acum sa revenim la gratar.
    Last edited by SoNyKeL; 12 May 2009, 10:17.

    sigpic

    Comment


    • Au fost cateva cazuri in Bucuresti cu intalniri accidentale intre alte cluburi si loganisti si a fost foarte ok...acum depinde de grupul respectiv...sunt multi oameni care considera ca un obiect te face superior altuia si asta este foarte grav si trist
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • intunecatule , la noi de la prima intalnire accidentala care sa intamplat in martie 2008 la rex au iesit scantei , pe aici prin ct loganu e vazut f prost.
        nu are rost sa zicem de ce sa intamplat pe drum , impinsu inspre bordura , scuipatu masinii , amenintatu cu bataie etc , tipat huiduit , doar ptr ca 2-3loganuri intrasera din greseala intre niste masini ale unui club de racing care chemase televiziunea sa le filmeze ``bolizii``si sa le ia niste interviuri. chiar atunci un tip cu 1310 care era prieten cu unu din acel racing club sa ales cu o palma si la propriu si la figurat
        Last edited by SoNyKeL; 12 May 2009, 10:22.

        sigpic

        Comment


        • Foarte urat...in cazul asta ii evitati si gata....cu zdrente nu are rost sa-ti bati capul. Oricum nu cred ca toti sunt asa dar cel mai bine e sa eviti...aveti locuri garla pana in Histria :P
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Cred ca vreo 2 intalniri spun pas cu parere de rau dar voi fi plecat din localitate, dar nu se stie niciodata.... Locul de intalnire este foarte bun numai sa fim NUMAI noi....
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • nu-mi dau seama ce sunteti atat de suparati pe tipii cu Opel, banuiesc ca urmatoarea intalnire o vor face-o pe la Varna



              Important Moderator or Administrator Notehai sa nu-i jignim
              Last edited by SoNyKeL; 12 May 2009, 18:46. Reason: desi ai dreptate la ce ai zis

              Comment


              • hai cu grataru ala , cine vine . eu vreau la navodari si sunt mai multi ce vor la navodari din lipsa de timp si bani. la cheile e super dar sunt ceva kilometri si pierdem destul timp pe drum

                1.sonykel
                2.loganu
                3.andy cu piticu si alina
                4.pigoo

                ba mai facem gratar sau ne kkm in sus cu bolta???
                azi e miercuri o sa va vad pe toti sambata seara ca vreti la gratar. nu strangem banii dinainte facem lista etc etc
                Last edited by SoNyKeL; 13 May 2009, 10:27. Reason: Automerged Doublepost

                sigpic

                Comment


                • Eu nu cred ca vin duminica asta ca trebuie sa ma duc la tulcea

                  Comment


                  • tot 15 lei punem ?

                    Comment


                    • da tot asa punem... supercare te duci sa faci revizia?

                      bai ma dezamagiti la intalnire erati toti intrun cor gratar - gratar... acum care e problema?

                      da tot asa punem... supercare te duci sa faci revizia?

                      bai ma dezamagiti la intalnire erati toti intrun cor gratar - gratar... acum care e problema?
                      Last edited by SoNyKeL; 13 May 2009, 20:55. Reason: Automerged Doublepost

                      sigpic

                      Comment


                      • Nu cred ca am sa vin la gratar.Imi pare rau.Have fun

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          da tot asa punem... supercare te duci sa faci revizia?
                          Da,ma duc sa imi curat injectoarele

                          Comment


                          • bravo




                            Important Moderator or Administrator NoteCine are o consola centrala de vanzare?

                            Ma refer astia care v-ati pus de prestige sau cine are una in plus o cumpar eu sau o primesc cadou. Ma refer la consola centrala adica acea pe care sunt butoanele , cd playeru... etc etc
                            Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 06:26.

                            sigpic

                            Comment


                            • O sa cer parerea aici, o sa discut cu FLO in particular. Daca vreti sa socializam cu alte cluburi, indiferent de calitatea masinilor (nu si a oamenilor) eu propun sa facem o plimbare la cherhana si sa ii "invitam" pe cei din Opel. Poate acolo ne vom cunoaste, vom socializa in adevaratul sens al cuvantului si poate se va demonstra ca sunt oameni de treaba si ce s-a intamplat in vara a fost un eveniment izolat.
                              Deci, eu propun sa votam cine e de acord sa ne vedem si cu alte cluburi la CHERHANA, iar daca suntem mai multi deacord sa ii intrebam si pe ei ce parere au.
                              E ok?

                              Gratar - eu vin, dar stii ca duminica e un mic/mare event la Tulcea, deci... e posibil sa fie o prezenta mai putin numeroasa.
                              sigpic

                              Comment


                              • 1.Grataru ptr duminica asta se anuleaza. Ne vedem la 18la campus.
                                2.Duminica viitoare mergem la cherhana. Vin si baietii de pe dacia si baietii de pe reno.
                                3.Daca vor sa vina si cei de la opel sa se organizeze si sa faca rezervare eu nu fac rezervare ptr ei , ca daca rezerv 40de locuri si ma duc cu 20de persoane pic eu de fraier. Cu cei de la Club23(cherhana)am colabora fooarte bine cand a fost vb de rezervari de mese mari , asa ca numi stric relatiile cu ei.
                                pana atunci incepe de pe acum lista ptr cherhana pe 24mai duminica:
                                1.sonykel
                                2.bobo
                                3.andy,pitic si nevasta
                                4.
                                5.
                                6.
                                Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 13:28.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google