Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent si eu maine...dar credca nu mai vin la aqua...vin direct la padurice

    Comment


    • pana la urma unde facem
      drive with speed than you die fast

      Comment


      • la paduricea de langa ecluza navodari

        Comment


        • deci pana la urma ne intalnim la Navodari la paduricea de la ecluza ?

          Comment


          • la 3 plecam de la aqua... cine vine la aqua bine , cine nu nu , si ne vedem direct acolo... adica la paduricea de la ecluza din navodari

            sigpic

            Comment


            • Distractie placuta maine, eu nu nu pot veni.

              Comment


              • Hop si eu. Sper sa am vreme sa ajung pe acasa, de la munca, sa iau aparatul. Daca nu... facem poze cu ochisorul si le povestim aici.

                In alta oridine de idei. Cineva a pus un post, ceva legat de organizarea unei intalniri nationale la vara. Ne bagam? Facem ceva in acest sesns? Oricum, juma' din loganisti vin vara la mare, deci... Asta-i subiect de discutie pentru azi, la gratar.
                Numai de bine!
                sigpic

                Comment


                • dap eu mas baga la o intalnire nationala dar gata cu off topic ca ne bate sony
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • mam trezit acum mancavas si noroc cu unchimu ca ma sunat ca altfel uitam sa ma duc sa fac piata.... la 3plecam de la aqua...
                    alex adu sunca , flo grataru si paine , eu sa fac piata

                    sigpic

                    Comment


                    • Ehe... acus sa va vad bravi mei osteni ! Cine'i mai viteaz si voinic dintre noi sa se lupte cu valvataile gratarului . Dupa izbanda , astupam incinsele zabrele cu bunatatile alese cu pricepere de paharnicul pufos. Mmmmm , deja imi ploua in gura.
                      Hai gata cu aberatiile, la treaba ca murim de foame !
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • ba mie mie o lene sa ma duc sa fac piata

                        sigpic

                        Comment


                        • nu faci piata nu mananci ) defapt nu mancam
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • Mai , dar de muzica cine ne rezolva ? Dar am eu asa un sentiment ca treaba'i rezolvata .

                            Daca pufosu nu face piata .... avem ocazia sa vedem cat de tare urla pe zabrele. In special ficatei lui.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • sa luati careva o toporisca ca am niste lemne ..da nu's taiate

                              Comment


                              • Neatza.....debea nimeresc tastatura dar trebuie sa va reamintesc ca au mai ramas vreo 2 lenisoare de la gratarul trecut si jumatate de sac de carbuni, vreo 5 farfurii, 3 pahare, si furculite multe. Le am in portbagaj si le aduc eu.....nu mai cumparati decat pahare daca e .... Hai ca ma bag la somn si eu acum ... vreo 2 ore ) imi pun 3 telefoane sa sune sa nu cumva sa intarzii.....va dati seama cand ma trezesc ca o sa urle foamea in mine ) hai cu grataruuu ca e si frumos afara... Ne vedem la Aqua!
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google