Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai de acum facem test nou ptr noi membrii ai clubului...
    facem un fel de initiere cu probe...
    Proba 1: Sa aiba masina mai murdara ca a mea...
    Proba 2: Sa poata vorbii mai mult ca mine...
    Proba 3: Sa stea mai putin in picioare ca mine...
    Proba 4: Sa manance si sa bea mai mult ca mine...
    Proba 5: Sa traga din narghilea mai mult ca mine si sa scoata mia mult fum ca Chelu...
    Proba 6: Sa incerce sa manance ceva fara sa puna pe el in timp ce toti din juru tau te fac sa razi...
    Proba 7:... ne mai gandim
    Last edited by SoNyKeL; 5 April 2009, 21:58. Reason: Automerged Doublepost

    sigpic

    Comment


    • sony,m-ai facut vedeta....la naiba....cum le pufai....copii,cand ne mai adunam la o narghilea,o sa va aduc ceva mai "special" de pus in ea....va promit senzatzii....hai ca sun ca la telefoanele alea hot....


      Nu mai scrie cu litere ingrosate
      Last edited by valeriuciprian; 6 April 2009, 20:20.
      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

      Comment


      • chelule da cu masinile ce ne facem?

        sigpic

        Comment


        • am o obiectie la proba 4 dar poate are apetit bun )
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • ce masini????


            Nu mai scrie cu litere ingrosate
            Last edited by valeriuciprian; 6 April 2009, 20:21.
            love it,hate it,kiss it....just smoke it!

            Comment


            • Tarabontzuri vroiam sa zic...(ca sa il citez pe bunu nostru tovaras Andy , care azi a fost absent de la acest ``pacat`` comis in grup pe TOMIS)

              apropo de criza financiara:
              Au ajuns loganistii sa petreaca pe TOMIS


              Nu uitati ORA 18:00 AQUA-DUMINICA
              Last edited by SoNyKeL; 8 April 2009, 21:18. Reason: Automerged Doublepost

              sigpic

              Comment


              • la cum o sa te faci iti zic eu ca nu masinica o sa fie singura ta problema......la un moment dat e greu sa si mergi,sau ceva mai greu sa nimeresti "gaura"....adica locul ala unde iti bagi...cheia de la logan...alea alea alea ....


                Nu mai scrie cu litere ingrosate

                Nu uitati ORA 18:00 AQUA-DUMINICA
                Last edited by SoNyKeL; 8 April 2009, 21:18. Reason: ANUNT!!!
                love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                Comment


                • Super intalnirea de azi, in aer liber. Cu privire la ora este ok la ora 18 pentru ca vine vara si este destul de lunga ziua, insa tre sa ne gandim si sa venim cu idei pentru un loc de adunare ca acum se face 1 Mai si nu o sa mai putem sa intram in acele parcari. Deci tema de gandire pentru urmatoarea intalnire cu privire la alt loc de adunare mai putin aglomerat si ceva umbra daca o sa fie posibil. Numai de bine tuturor!!!

                  Nu uitati ORA 18:00 AQUA-DUMINICA
                  Last edited by SoNyKeL; 8 April 2009, 21:19. Reason: ANUNT!!!

                  Comment


                  • sony, sa ne anunti cand scoti pata aia de la "momitzele" alea de la turchis shit.....))))


                    Nu mai scrie cu litere ingrosate

                    Nu uitati ORA 18:00 AQUA-DUMINICA
                    Last edited by SoNyKeL; 8 April 2009, 21:19. Reason: ANUNT!!!
                    love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                    Comment


                    • A fost fain azi,saptamana viitoare mergem si noi sa ne mai plimbam pe undeva?... in afara "de mersul la fumat in grup" sau poate organizam ceva din timp pentru 1 mai.


                      Nu uitati ORA 18:00 AQUA-DUMINICA
                      Last edited by SoNyKeL; 8 April 2009, 21:19. Reason: ANUNT!!!

                      Comment


                      • 1mai cade vineri...
                        si nu e vorba de fumat in grup e vb de atmosfera vesela.. ca doar eu ema , chelu , alex am fumat si pe restu nu ia deranjat cai abur nu fum... in fine...
                        Last edited by SoNyKeL; 6 April 2009, 08:21.

                        sigpic

                        Comment


                        • dragi tovarashiiiii....alo,alo.....va vorbeste tribunu.....mai oameni buni,ce facem duminica asta.....poate nu uita nimeni vre-o minge prin casa si o i-a cu el.....stiti voi,unde am stat weekendu asta,mergea o miutza,o capra noua chair si un lapte gros....serios.... nu e de noi vre-o acitivitate fizica,eu cred ca ar trebui sa luam sah si table,si facem clubu pensionarilor logan varianta I-a.....hai ma oameni fiti inventivi....ce facem weekendu asta....?????


                          Nu mai scrie cu litere ingrosate
                          Last edited by valeriuciprian; 6 April 2009, 20:23.
                          love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                          Comment


                          • eu unu inca nu stiu daca voi fi prezent
                            se fac 3luni de cand sa dus taicamiu

                            chelule nu mai scrie cu litere mari/ingrosate ti-am zis de atatea ori... dupaia zic astia ca nu-mi fac treaba de moderator
                            Last edited by SoNyKeL; 6 April 2009, 20:35.

                            sigpic

                            Comment


                            • super intalnirea de ieri, acusi am apucat si eu sa pun un post pe forum. ca sa ii fac in ciuda lu pufy ca a pus intalnirea la ora 18, ca stie ca eu plec la bucuresti pe la ora aia, saptamana asta am postibilitatea sa vin la ora aia.
                              in ceea ce te priveste florine ..........eu te iert, dar cand a vazut moni ce i-ai facut la masina ,a zis ca se mai gandeste daca te iarta......

                              Comment


                              • bai adytza gluma e gluma
                                eu nu am pus intalnirea la 18 ca sa va fac rau... am puso de comun acord cu organizatoru de la dacia club , adica amandoi am mutat intalnirile cu 2ore mai tarziu... asa a fost cu intalnirile la 18 dinainte sa fiu eu organizator...

                                floryne sa vezi ce bataie iti trage mony... eu propun sa-i faca injectii ca sa sufere
                                Last edited by SoNyKeL; 7 April 2009, 07:45. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google