Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa ma geo,pentru tine inventam un balon si te tinem legat de scaun...ca in seinfield...bubble boy;si de saptama viitoare nu o sa mai fie la captain cook indoor ci outdoor;Hai mai cautati scuze...si aia cu banii...e chair jalnica....
    love it,hate it,kiss it....just smoke it!

    Comment


    • La Captain Cook e si terasa din cate stiu...deci se poate si afara daca tot vrea lumea la aer liber....e mult mai civilizat asa zic eu...

      Comment


      • asa musca din ei...eeee , dracia dracu cine nu-i cuminte il urecheste ana

        sigpic

        Comment


        • multumesc tuturor pentru primirea facuta, toata lumea a fost super. imi pare rau insa ca nu am mai ajuns la suc
          sigpic

          Comment


          • De acum se incalzeste, deci ne vom muta fundurile (mai marete sau nu) la terase. Pe geo il lasati in pace cu fumul de tigara!!!
            Pentru cei ce nu isi permit mirobolanta suma de 4 lei, eu zic sa facem cheta. Evident, cei care activeaza racing mode, phout gazul prin parcare sau baga subwofere, dar nu au bani de benzina nu intra in categoria asta!!!
            sigpic

            Comment


            • 45 GXG cum ai reusit sa lovesti masina azi langa UMC?

              Comment


              • ce ai patit gxg-ule

                Comment


                • gxg-ul e praf...asta e pe scurt....traiasca cei cu tupeu si cu bani, pacat ca sun t un nimeni...asta e...vrei sa feresti prostii si tot tu esti fraier..pufi daca citesti asta te rog sa ma scoti de pe lista de la tulcea...daca nu, vorbim pe mess...numai bine...
                  sigpic

                  Comment


                  • deci sa clarificam gxg din costinesti ca si masina adica soferul era xxxgeoxxx e cel necajit...
                    GXG adica cel din navodari cu masina PVL e ok

                    sigpic

                    Comment


                    • Lasa masina, tu esti ok? La tulcea poti veni daca vrei cu oricare dintre noi!
                      sigpic

                      Comment


                      • Din cate am inteles e bine sanatos. Nu a patit nimic. Daca vrea poate sa vina cu florin_neny care sta tot in costinesti.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          Din cate am inteles e bine sanatos. Nu a patit nimic. Daca vrea poate sa vina cu florin_neny care sta tot in costinesti.
                          sunt bine, da ma doare inima..cat suflet am pus in masina si mi o distruge un dobitoc
                          din cate stiu florin vine cu prietena..or avea si ei planuri, nu pot sa ma bag peste oameni asa
                          sigpic

                          Comment


                          • vi cu mine
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • las ca vi cu florin ca doar nu se``babardesc`` in timp ce conduc. si vi cu el pana la constanta macar. vb eu cu el.

                              sigpic

                              Comment


                              • Dar zai ce s-a intamplat.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google