Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai nu uitati sa luati si voi cd-uri cu muzica de petrecere si ceva manele...n-am chef sa ascult guess who , nane si puya

    Comment


    • sa vezi ca manele iti dau de o sa-ti treaca sa postezi asa deanpulea...

      am venit de la gratar suuuper gratar , inca o data la multi ani S.catalin. aveti grija ce poze puneti si in ce pozitii eram ca ne suparam.
      Last edited by SoNyKeL; 2 May 2010, 19:54. Reason: Automerged Doublepost

      sigpic

      Comment


      • Foarte frumos azi....a iesit un gratar pe cinste.... bravo pentru cei care au invartit micii pe gratar. La multi ani Cataline si tortul ala a picat la fix dupa atata carne. Asteptam poze :P
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • despre mine nimeni nu zice nimica ?

          La multi ani cata....dulce tortu ca si sarbatoritu

          Comment


          • pentru pufi, filmuletele needitate: http://www.mediafire.com/?imhzdymtzzt
            sigpic

            Comment


            • logane tie iti zicem sa te mai epilezi ))
              LA multi ani S.CATALIN
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • mersi pentru filme...

                sigpic

                Comment


                • Cine are de la voi un MCV gri planine cu nr. B 87 SNK? Vineri seara pe la 22:30, dupa ce ca m-a depasit prin dreapta ma mai si claxona.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • E Mama Omida a.k.a Sonykel
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Sony are CT 87 SNK -scuze de off topic.
                      sigpic

                      Comment


                      • specifica baaa unde cei care au facut pozeee....sus cu ele

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Cine are de la voi un MCV gri planine cu nr. B 87 SNK? Vineri seara pe la 22:30, dupa ce ca m-a depasit prin dreapta ma mai si claxona.
                          eu eram. te-am depasit ca sa iti dai seama de ce te claxonam. ca daca nu vedeai stickere pe spate... mumu. eram si eu fericit ca vad si alte logane stickerit in trafic in afara de consatenii mei.
                          valeriu nu mai da si tu din casa.... vrei sa vina dusmanii. e cu B sau cu CT da unu e mcv gri cu 87SNK

                          sigpic

                          Comment


                          • Ce mah?...ti-e frica de punk'd?...Deja am luat un sul de hartie igienica special pt troleu. o sa scriu cu un marker negru "The darkside upon you", fac poze si te dau pe forum. Dar nu acum..te mai las sa stai incordat
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • pititponcule tu de 2ani ma tot ``minti`` ca vi ca faci ca dregi... si nimic

                              sigpic

                              Comment


                              • Nu mai poti de nerabdare, observ .

                                Scuze de off
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google