Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CONVOCARE LA IESEALA.
    Duminica,23.05.2010,probabil incepand cu ora 11.30-12.00 se va face un gratar experimental.Ca si locatie propun tabara Navodari,cu acces auto langa iarba(de admirat, nu de fumat),capacei,teren de fotbal,tenis,baschet.Deci in loc de intalnirea de la ora 18.00,se lasa cu gratarel.

    Lista ieseala la iarba verde duminica 23.05.2010
    1.Kelu` +1
    2. ptx +1
    3. Andy+1 si bebe
    4.
    .....................
    **detaliile se vor discuta pe parcurs.

    Nu am idee cand s-a hotarat asa ceva, dar suna foarte bine! Ca locatie... unde v-ati gandit?
    sigpic

    Comment


    • Propunerea mea pt locatie e tabara navodari....ajungi cu masina langa teren de tenis,fotbal,baschet...am fost eu sambata asta,e ok locatia....daca are cineva altceva in plan,sa zica si vom analiza si hotara pe parcurs...
      PS.1: am zis tabara ca sa putem sa ne si miscam putin,ca era si la sibioara frumos dar acolo nu e loc de batut o minge.
      PS.2:in privinta banilor alocati,acum fiecare se gandeste bine,se sacrifica cate unul ca sa nu bea,va adunati mai multi la o masina ca sa fie si alcool,daca nu,lasam doar grataru udat din belsug cu suc si apa.
      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

      Comment


      • CONVOCARE LA IESEALA.
        Duminica,23.05.2010,probabil incepand cu ora 11.30-12.00 se va face un gratar experimental.Ca si locatie propun tabara Navodari,cu acces auto langa iarba(de admirat, nu de fumat),capacei,teren de fotbal,tenis,baschet.Deci in loc de intalnirea de la ora 18.00,se lasa cu gratarel.


        Lista ieseala la iarba verde duminica 23.05.2010
        1.Kelu` +1
        2.ptx +1
        3. Andy+1 si bebe
        4. Sonykel ``cat 2``
        5.Loganu + 1?! ( inca nu e sigur )

        Comment


        • pai am zis si duminica dar co-ul nu a dorit sa ma sustina si restul sau facut ca ploua
          aseara am discutat cu kelu si i-am zis sa anunte.

          Deci:

          CONVOCARE LA IESEALA.
          Duminica,23.05.2010,probabil incepand cu ora 11.30-12.00 se va face un gratar experimental.Ca si locatie propun tabara Navodari,cu acces auto langa iarba(de admirat, nu de fumat),capacei,teren de fotbal,tenis,baschet.Deci in loc de intalnirea de la ora 18.00,se lasa cu gratarel.

          Lista ieseala la iarba verde duminica 23.05.2010
          1.Kelu` +1
          2. ptx +1
          3. Andy+1 si bebe
          4. Sonykel ``cat 2``
          5.Loganu + 1?! ( inca nu e sigur )
          .....................
          **detaliile se vor discuta pe parcurs.

          Suma va fi 15lei per persoana , si merem unde zice kelu ca are idei bune , rare ce-i drept dar bune...

          sigpic

          Comment


          • ideile sunt in functie de gramaj....
            love it,hate it,kiss it....just smoke it!

            Comment


            • nu va mai promovati ``etnobotanicele `` la mine pe topic

              deci sa aduceti mingie , palete de tenis si toate cele. ca la sfarsit sa stati ca pensionarii sa jucati table va stiu eu. Eu imi aduc moto prasitoarea. Chiar daca imi vin piesele sau nu ,o leg cu o sarma ceva carcasa , lipesc ce trebuie cu scuipinol si vin cu ea sa va intoxic cu metanol
              Last edited by SoNyKeL; 18 May 2010, 11:23.

              sigpic

              Comment


              • duminica pe 23 ?...o sa vin si eu sa va vad :P

                Comment


                • ihaaaaaaa...
                  vino si tu. bine ai venit printre noi.
                  poti sa vi si in seara asta la aqua la teatru pe la 8...

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by gog View Post
                    duminica pe 23 ?...o sa vin si eu sa va vad :P
                    Incearca sa ajungi azi la ora 20.00 la teatrul de vara de la Aqua Magic.
                    sigpic

                    Comment


                    • bai dar mingea aia care am luat-o de la pufi s.a ?la cine a ramas ?

                      Comment


                      • e la scatalin. mingea aia trebuie stickerita si sa-i dau eu autograf.
                        si nu e pufy S.A. , e secegedacomercialserele

                        sigpic

                        Comment


                        • aa ok ... bai nu am scris numele la firma..ca iara imi sareai tu in cap .. si acuma continuam lista
                          PS : Da un fileu cine are ? pentru la tenis de picior

                          Deci:

                          CONVOCARE LA IESEALA.
                          Duminica,23.05.2010,probabil incepand cu ora 11.30-12.00 se va face un gratar experimental.Ca si locatie propun tabara Navodari,cu acces auto langa iarba(de admirat, nu de fumat),capacei,teren de fotbal,tenis,baschet.Deci in loc de intalnirea de la ora 18.00,se lasa cu gratarel.

                          Lista ieseala la iarba verde duminica 23.05.2010
                          1.Kelu` +1
                          2. ptx +1
                          3. Andy+1 si bebe
                          4. Sonykel ``cat 2``
                          5.Loganu + 1?! ( inca nu e sigur )
                          .....................
                          **detaliile se vor discuta pe parcurs.

                          Suma va fi 15lei per persoana , si merem unde zice kelu ca are idei bune , rare ce-i drept dar bune...

                          ce v-ati face voi fara mine .. hai votati pentru ban
                          Last edited by SoNyKeL; 18 May 2010, 13:13.

                          Comment


                          • CONVOCARE LA IESEALA.
                            Duminica,23.05.2010,probabil incepand cu ora 11.30-12.00 se va face un gratar experimental.Ca si locatie propun tabara Navodari,cu acces auto langa iarba(de admirat, nu de fumat),copacei,teren de fotbal,tenis,baschet.Deci in loc de intalnirea de la ora 18.00,se lasa cu gratarel.

                            Lista ieseala la iarba verde duminica 23.05.2010
                            1.Kelu` +1
                            2. ptx +1
                            3. Andy+1 si bebe
                            4. Sonykel ``cat 2``
                            5.Loganu + 1?! ( inca nu e sigur )
                            6. jkl +1 si bebica
                            .....................
                            **detaliile se vor discuta pe parcurs.

                            Suma va fi 15lei per persoana , si merem unde zice kelu ca are idei bune , rare ce-i drept dar bune...

                            Comment


                            • da bai chiar asa aduceti un fileiu dala mare si il prindem intre 2masini. la fotbal am fost , paintball am fost da tenis de picior n-am jucat

                              sigpic

                              Comment


                              • nu o sa-l prindem intre 2 masini .....pt ca acolo e un stalp de fier exact pt asa ceva....era si al 2-lea dar se pare ca stalpul coincidea cu sezonul de foame la niggers,eu data trecuta l-am legat de un copac care e chiar langa teren si de stalpul inca existent...
                                in locul celui furat e inca o gaura,daca e,bagam noi vre-un stalpulet si gata terenul,pac pac....
                                love it,hate it,kiss it....just smoke it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google