Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @FIE , anuntul tau trebuia facut in topicul despre membri cotizanti. cat despre decizia ta fiecare cu ale lui.

    Apropo anunt aici ptr programu de fidelitate Star Service. 2revizii platite a3a GRATIS , incepand de azi , zilele astea in limita timpului voi printa niste cartonase care trebuie vizate la fiecare revizie. Cand strangeti 2stampile pac urmatoarea revizie moca.
    FIE sper sa fie motive strict personale si sa nu te fi deranjat eu cu ceva sau alt membru. Eu imi cer scuze dar momentan sunt fff ocupat cu facultatea si am cam neglijat clubu , e mult zis , oricum sper sa intelegeti situatia.

    sigpic

    Comment


    • Pufosule mai importanta e facultatea baga mare , Multa bafla la examene! Scuze de off
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        @FIE , anuntul tau trebuia facut in topicul despre membri cotizanti. cat despre decizia ta fiecare cu ale lui.

        Apropo anunt aici ptr programu de fidelitate Star Service. 2revizii platite a3a GRATIS , incepand de azi , zilele astea in limita timpului voi printa niste cartonase care trebuie vizate la fiecare revizie. Cand strangeti 2stampile pac urmatoarea revizie moca.
        FIE sper sa fie motive strict personale si sa nu te fi deranjat eu cu ceva sau alt membru. Eu imi cer scuze dar momentan sunt fff ocupat cu facultatea si am cam neglijat clubu , e mult zis , oricum sper sa intelegeti situatia.
        E misto...si a treia revizie sa fie exact aia de 60 000 cea mai scumpa...

        Comment


        • ce ma oftic... am 2 saptamani de la revizia de 45mi... - nu merge sa o mai fac pe asta de 45mii de inca 2 ori...?

          Comment


          • @supercar

            unii o sa aiba norocul acesta. dar aceasta oferta e valabila doar ptr membri cotizanti cu vechime mai mare de 6luni , ptr restu va trebui sa ``renegociez`` din iulie incolo...
            oricum Star Service are grija de tot ce inseamna Logan Club Constanta si incearca sa ne ofere cele mai bune servicii indiferent de faptul ca suntem membrii cotizanti sau nu. Incercam in viitor sa obtinem mai multe benefici dar pentru asta trebuie sa ne aratam fidelitatea si respectul fata de ei.

            @s.catalin

            stiu ca unii poate sunt ``ofticati`` sau se cred neindreptatiti ptr ca ni-sa promis o chestie , apoi o alta chestie si acum forma finala e alta. Dar trebuie sa nu uitam de unde am plecat si ce ni sa oferit. Aproape toti cotizanti sau nu avem jenti + gume + ulei , in diverse combinatii. Calculati asta in Ron si parca reviziile ies oricum GRATUIT.

            Oricum nu uitati: Star Service vrea ca fiecare Loganist sa fie: ``Foarte Multumit!``


            Duminica 18:00 Aqua
            1.SoNyKeL
            2. Christnach
            3. JKL
            4. BeciAcusitc
            Last edited by SoNyKeL; 27 May 2010, 19:24.

            sigpic

            Comment


            • in seara asta nici o intalnire??? un sms si la mine daca va intalniti
              LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

              Comment


              • sorin ne vedem vineri vezi celalalt topic
                Last edited by SoNyKeL; 27 May 2010, 20:11.

                sigpic

                Comment


                • Duminica asta nu pot ajunge, deoarece sunt la socrii la Babadag, probleme gospodaresti dar voi veni duminica viitoare. Cu respect.

                  Comment


                  • Duminica 18:00 Aqua
                    1.SoNyKeL
                    2. Christnach
                    3. JKL
                    4. BeciAcusitc

                    sigpic

                    Comment


                    • Duminica 18:00 Aqua
                      1.SoNyKeL
                      2. Christnach
                      3. JKL
                      4. BeciAcusitc
                      5.GNT
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • Duminica 18:00 Aqua
                        1. SoNyKeL
                        2. Christnach
                        3. JKL
                        4. BeciAcusitc
                        5. GNT
                        6. S.catalin (?)
                        7.

                        Comment


                        • Duminica 18:00 Aqua
                          1. SoNyKeL
                          2. Christnach
                          3. JKL
                          4. BeciAcusitc
                          5. GNT
                          6. S.catalin (?)
                          7. Danny90
                          Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                          Comment


                          • Cam putini, sper sa ne strangem mai multi.

                            p.s. Imi cam pociti id ul ia vedeti , eu am scris Christnacht voi Christnach cum copiati ? ah )))))))))), pufosul Christinacht
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Duminica 18:00 Aqua
                              1. SoNyKeL
                              2. Christnacht (cu dedicatie!!!)
                              3. JKL
                              4. BeciAcusitc
                              5. GNT
                              6. S.catalin (?)
                              7. Danny90
                              8. Lepi_liv

                              Comment


                              • Multumesc Lepi )). Uitati aici un baiat cu bun simt

                                p.s Scuze de off gata ca mi poceste pufi fata
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google